0

Będzie ciężko,obstawiam 1:0 dla nas,ew.2-1.

0

Byłem tam.To tak na prawdę Wielka Brytania,ale położona w Hiszpanii,nawet fajny ten Gibraltar.

0

Która klasa gimnazjum?

0

W sumie to dobrze,że go nie kupiliśmy.

1

Co do tego głosowania na canal plus,to jak kiedyś na darzy się okazja to nie głosujcie na real,tylko na jakąś inną drużyną.

0

Dobrze...Mamy przewagę,dalej trzeba głosować,a jak przegramy,to my w przyszłości pokażemy tym z realu.

0

Szkoda,że się nie kupiło Koke i Reusa,Zubi przespał,a tak to w następnym okienku Reus albo do Realu lub Bayernu,a Koke będzie droższy,i tyle.

0

Już przegraliśmy,mają 1 procent przewagi.

0

Ludzie,dawać tu bo dzieci z realu już są tuż,tuż...
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

0

O,to jest myśl.

2

Już ze wszystkiego głosowałem.

1

Tak,ale o to chodzi,że w Polsce nie ma kibiców,a z własnego doświadczenia wiem jak hala dzieci nie lubią Barcelony,a jest ich bardzo dużo.

0

Co do tej oferty sportowej w canal plus,czy tylko ja mam wrażenie,że na Romę głosują hala dzieci?

0

Kurczę,oby to nie była prawda,Real kupi Reusa,bo jak kupi to nie będziemy mieć przyjemnej sytuacji.

0

Czy mógłby mi ktoś podać skrót do meczu,byłbym wdzięczny.

0

0

0

0

Real Madryt to obecnie najlepsza drużyna na świecie,a pokonanie Barcy(ostatnio pokonali) odbędzie się 25-26.10.

0

Ale śmieszne.

1

Radzę wam tak jak ja przejść na stronę Królewskich,jeżeli chcecie oglądać tryumfy,ja tylko doradzam,więc nie banujcie mnie.

0

Jestem do odstrzału,Barcelona----------------------------------------Real,Atletico.

0

0

Co za wstyd.

0

eeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaeeeeeeeeeeehehehehehehehehe:)

0

Że co?Remis?No nie wierzę,chyba Nice odpuściło Barcelonie.

0

Już skończyłem.

0

Nowa nazwa klubu:Proszę nie rozgromcie nas.

0

Wolę,żebyśmy kupili tych z Nice.

0

podam Ci:
-10.0
-10.
itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?