Lionel_Messi_10_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
JA JESZCZE POWRÓCĘ ZDRAJCY
4 obserwujących
0 obserwowanych
0
Będzie ciężko,obstawiam 1:0 dla nas,ew.2-1.
0
Byłem tam.To tak na prawdę Wielka Brytania,ale położona w Hiszpanii,nawet fajny ten Gibraltar.
0
Która klasa gimnazjum?
0
W sumie to dobrze,że go nie kupiliśmy.
1
Co do tego głosowania na canal plus,to jak kiedyś na darzy się okazja to nie głosujcie na real,tylko na jakąś inną drużyną.
0
Dobrze...Mamy przewagę,dalej trzeba głosować,a jak przegramy,to my w przyszłości pokażemy tym z realu.
0
Szkoda,że się nie kupiło Koke i Reusa,Zubi przespał,a tak to w następnym okienku Reus albo do Realu lub Bayernu,a Koke będzie droższy,i tyle.
0
Już przegraliśmy,mają 1 procent przewagi.
0
Ludzie,dawać tu bo dzieci z realu już są tuż,tuż...
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
O,to jest myśl.
2
Już ze wszystkiego głosowałem.
1
Tak,ale o to chodzi,że w Polsce nie ma kibiców,a z własnego doświadczenia wiem jak hala dzieci nie lubią Barcelony,a jest ich bardzo dużo.
0
Co do tej oferty sportowej w canal plus,czy tylko ja mam wrażenie,że na Romę głosują hala dzieci?
0
Kurczę,oby to nie była prawda,Real kupi Reusa,bo jak kupi to nie będziemy mieć przyjemnej sytuacji.
0
Czy mógłby mi ktoś podać skrót do meczu,byłbym wdzięczny.
0
0
0
0
Real Madryt to obecnie najlepsza drużyna na świecie,a pokonanie Barcy(ostatnio pokonali) odbędzie się 25-26.10.
0
Ale śmieszne.
1
Radzę wam tak jak ja przejść na stronę Królewskich,jeżeli chcecie oglądać tryumfy,ja tylko doradzam,więc nie banujcie mnie.
0
Jestem do odstrzału,Barcelona----------------------------------------Real,Atletico.
0
0
Co za wstyd.
0
eeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaeeeeeeeeeeehehehehehehehehe:)
0
Że co?Remis?No nie wierzę,chyba Nice odpuściło Barcelonie.
0
Już skończyłem.
0
Nowa nazwa klubu:Proszę nie rozgromcie nas.
0
Wolę,żebyśmy kupili tych z Nice.
0
podam Ci:
-10.0
-10.
itd.