32

I to chyba mi się najbardziej podoba w Flicku, że jest zżyty z tą drużyną. Jakoś nie widzę Ancelottiego w podobnej sytuacji. Klopp też mi się zawsze podobał że widać było po nim, że na treningach czy na boisku jest jak ojciec dla swoich zawodników.

1

Talentu mu nie można było odmówić ale mentalnie to dzieciak któremu nadmiar hajsu ewidentnie zaszkodził. Niech sobie gra w tej Brazylii i na tym poprzestanie.

34

Współpraca Kounde z Yamalem była jak Messiego z Alvesem. Wspaniale się to wczoraj oglądało.

4

Wiecie co, można Perezowi bardzo wiele zarzucić, natomiast trzeba przyznać że Real jest jego oczkiem w głowie i nie pozwoliłby na taką kompromitację jaką Laporta nam zafundował. Po co mają się wtrącać skoro wystarczy że nasz zarząd sam się pogrąża swoim zachowaniem?

48

Teraz to już powinniśmy mieć tryplet optymizmu.

17

Przyczyną jest brak majonezu kielecki.

15

We wczorajszym meczu było 12 spalonych, to świadczy o głupocie zawodników a nie o głupocie przepisu. Lewy wczoraj pokazał jak się ustawić by tego spalonego nie było.. :)

0

Podeśle ktoś linka na pv?

0

ma ktoś z Was link do meczu Liverpoolu? ;)

1

fajnie że mi strima rozłączyło akurat

4

A te 10 tysięcy to z której łapówki wyłożysz?

0

Nie bój się na pewno nie z Twojego portfela ;) Klub,sponsorzy i pewnie niestety zmiana nazwy Camp Nou w zamian za $ i oczywiście sama władza miasta też pewnie coś nie coś dołoży.Jak najbardziej popieram bo taki klub jak Barca zasługuje na w pełni nowoczesny stadion.

0

Myślę że wartości? Przywiązanie do tradycji itd? a niewątpliwie nazwa Camp Nou jest wpisana w kanon historii klubu.

0

Money,money,money..niestety takimi krokami znaczenie Mes que un club ma coraz mniejsze znaczenie i niestety ale coś mi się zdaję że w przyszłości to pieniądz będzie odgrywał decydującą rolę,nie mniej wiadomo że renowacja stadionu sama się nie sfinansuje.

0

Hiszpania z jakiej racji? Argentyna? jeden dobry mecz to za mało..

13

Dla mnie akurat Modric to jeden z najlepszych zawodników na tym mundialu.

2

To ja chyba jakiś transfer przegapiłem.. :/

0

I po to była ta cała szopka? oj Antek Antek..z Neymarem to byś się dogadał ;)

8

Niech ogłosi swoją decyzje alfabetem morse'a.

7

Cholera,to zdjęcie gdy Iniesta siedzi sam na środku boiska jest wymowne...LEGENDA!

0

Kurw********************* mać akurat zablokowali transmisje na aliez

1

Jak dla mnie odpowiedzialny za tą porażkę oczywiście pomijając fatalną dyspozycje zespołu jest Valverde który jest tak bierny w zmianach że aż głowa boli,tutaj właśnie wychodzi jego brak doświadczenia w prowadzeniu tak elitarnej drużyny bo przy tak słabej grze zmiany powinny się pojawiać natychmiast a wejście Dembele w 85 minucie to jakiś żart był..w Futbolu to jest właśnie piękne że sprawia taką radość a niekiedy ból..i że żaden wynik nie jest "bezpieczny" Brawa dla Romy i niech wygrają tą LM i pokażą że nie pieniądzę a walka do samego końca najwięcej znaczą w meczach o stawkę

1

Przykro się to ogląda.

18

Może to będzie szansa dla Dembele by zagrał cały mecz? On musi łapać tych minut ile się da..nie po to się kupuje takiego kocura za 100 baniek by siedział na ławie i był tylko zmiennikiem :/

13

No jakby nie patrzeć to od dłuższego czasu na zachodzie jakiekolwiek masowe imprezy mają "podwyższone ryzyko" ^^

0

No szczerze to nie bo musiałem wyjść i nie oglądałem powtórki ale oczywiście moge się mylić bo to tylko na "pierwsze" oko stwierdziłem że raczej nie było :D

0

Moim zdaniem nie był ;)

0

Po tym prawie że kwadransie gry coś mi się zdaję że to może być rzeź niewiniątek i mam nadzieję że się nie mylę :)

2

Dembele I Mina obowiązkowo powinni zagrać,wchodzimy w decydującą fazę sezonu zarówno w LL i LM więc powinni łapać tych minut na boisku ile się da.

2

Niezależnie jaką decyzje podejmie już teraz jest grającą legendą i życzę mu wszystkiego dobrego i samych trofeów w ewentualnie nowej drużynie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?