2

Tak,"lovciam" a masz coś przeciwko temu? ;)

14

Myślę że za takimi historiami kryje się właśnie Mes que un club.

2

Ja akurat jestem zdania że zawsze drugi mecz lepiej jest grac u siebie ;)

3

Serio,aż kilka razy specjalnie podawałem do pikeja żeby się upewnić i za każdym razem gwizdali :D

0

Być może będę jak internet explorer ale w fifie 18 gdy gramy klasyk na SB to gdy Pique ma piłkę to kibice gwiżdżą..trzeba przyznać że odzwierciedlenie rzeczywistości oddane całkowicie :D

11

Łączę się w bólu z tymi którzy dzisiaj idą do pracy na nocną zmianę ... :((((

0

Z pewnością jeden z najlepszych brakarzy na świecie :)

1

Lepiej niech go zdejmie,teraz jest w adrenalinie to może czuję że może grac a w rzeczywistości uraz tylko się pogłębi :/

1

Przecież nie dawno Bartomeu mówił że teraz będą skromne transfery? ;)

0

Na Santiago na pewno będą wtedy remontować kible ^^ :D

9

Poprawność polityczna niszczy wszystko..teraz już wchodzi w piłkę nożną..wszystko byleby nie urazić przypadkiem,niszczy się to co najpiękniejsze w futbolu czyli uczucia,radość..bo zaraz cieszenie się z bramki będzie uznane za prowokację w stosunku do drugiej drużyny.Masakra !

0

Macie linka jakiegoś? :/

0

https://www.dailymotion.com/video/x6c4ulx Dla wszystkich na poprawę nastroju w ten sobotni poranek ^^ :)

0

Macie linka na aliez?

1

toś doje**** teraz :)

3

Nie będę się rozwodził a zadam tylko pytanie..oglądałeś mecz?

10

"Ręce opadają" podsumowanie sędziowania w Hiszpańskiej lidze :)

0

Ma ktoś link meczu bayernu? najlepiej na alianz

0

Poratuje ktoś linkiem na alianz?

0

Tak (15 znaków)

1

Trzeba przyznać że Atletico ma piękny stadion :)

2

Cała ta szopka związana z transferem pokazała tylko jedno..Neymar choć jako piłkarz świetny to umysłowo dzieciak który nie umie się określić i powiedzieć wprost co zamierza,wybrał $$ zamiast osobisty rozwój i choć życzę mu wszystkiego dobrego to myślę że z każdym następnym sezonem będzie cieniem samego siebie..

2

Tyle kasy..fajnie..ale z obecnym zarządem? nie ma takiej opcji..sprowadzili by jakiś emerytów a z kasy i z pożytku dla drużyny nic by nie zostało...

0

Podobno trwa już zbiórka na redditcie.

0

Macie na aliez dźwięk?

0

Jedyne czego sobie życzę to dobrego widowiska i oby sędziowie go nie przyćmili...niech wygra lepszy ;)

1

Macie jakąś sprawdzoną transmisje gdzie nie będzie zacinało? Lub taką gdzie ewentualnie można wykupić dostęp?

0

Poratujecie jakimś linkiem? :/

0

Dlatego uważam że gdy Barca prowadzi np 4:0 i mecz jest już przesądzony i jest rzut karny to powinni dać strzelić go Javierowi,niech chłopak ma tego gola,należy mu się ;)

0

Jak to się przyjemnie ogląda...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?