LovciamBarce
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak,"lovciam" a masz coś przeciwko temu? ;)
14
Myślę że za takimi historiami kryje się właśnie Mes que un club.
2
Ja akurat jestem zdania że zawsze drugi mecz lepiej jest grac u siebie ;)
3
Serio,aż kilka razy specjalnie podawałem do pikeja żeby się upewnić i za każdym razem gwizdali :D
0
Być może będę jak internet explorer ale w fifie 18 gdy gramy klasyk na SB to gdy Pique ma piłkę to kibice gwiżdżą..trzeba przyznać że odzwierciedlenie rzeczywistości oddane całkowicie :D
11
Łączę się w bólu z tymi którzy dzisiaj idą do pracy na nocną zmianę ... :((((
0
Z pewnością jeden z najlepszych brakarzy na świecie :)
1
Lepiej niech go zdejmie,teraz jest w adrenalinie to może czuję że może grac a w rzeczywistości uraz tylko się pogłębi :/
1
Przecież nie dawno Bartomeu mówił że teraz będą skromne transfery? ;)
0
Na Santiago na pewno będą wtedy remontować kible ^^ :D
9
Poprawność polityczna niszczy wszystko..teraz już wchodzi w piłkę nożną..wszystko byleby nie urazić przypadkiem,niszczy się to co najpiękniejsze w futbolu czyli uczucia,radość..bo zaraz cieszenie się z bramki będzie uznane za prowokację w stosunku do drugiej drużyny.Masakra !
0
Macie linka jakiegoś? :/
0
https://www.dailymotion.com/video/x6c4ulx Dla wszystkich na poprawę nastroju w ten sobotni poranek ^^ :)
0
Macie linka na aliez?
1
toś doje**** teraz :)
3
Nie będę się rozwodził a zadam tylko pytanie..oglądałeś mecz?
10
"Ręce opadają" podsumowanie sędziowania w Hiszpańskiej lidze :)
0
Ma ktoś link meczu bayernu? najlepiej na alianz
0
Poratuje ktoś linkiem na alianz?
0
Tak (15 znaków)
1
Trzeba przyznać że Atletico ma piękny stadion :)
2
Cała ta szopka związana z transferem pokazała tylko jedno..Neymar choć jako piłkarz świetny to umysłowo dzieciak który nie umie się określić i powiedzieć wprost co zamierza,wybrał $$ zamiast osobisty rozwój i choć życzę mu wszystkiego dobrego to myślę że z każdym następnym sezonem będzie cieniem samego siebie..
2
Tyle kasy..fajnie..ale z obecnym zarządem? nie ma takiej opcji..sprowadzili by jakiś emerytów a z kasy i z pożytku dla drużyny nic by nie zostało...
0
Podobno trwa już zbiórka na redditcie.
0
Macie na aliez dźwięk?
0
Jedyne czego sobie życzę to dobrego widowiska i oby sędziowie go nie przyćmili...niech wygra lepszy ;)
1
Macie jakąś sprawdzoną transmisje gdzie nie będzie zacinało? Lub taką gdzie ewentualnie można wykupić dostęp?
0
Poratujecie jakimś linkiem? :/
0
Dlatego uważam że gdy Barca prowadzi np 4:0 i mecz jest już przesądzony i jest rzut karny to powinni dać strzelić go Javierowi,niech chłopak ma tego gola,należy mu się ;)
0
Jak to się przyjemnie ogląda...