0

Fajnie jakby Pique również ich przywitał piątką gdy będzie 5:0 dla nas :D

0

Szkoda,zawsze wolałem sobie na spokojnie usiąść wieczorkiem i obejrzeć meczyk,nie lubię meczy po południu tak jak jest w PL,mam nadzieję że się z tego pomysłu wycofają :/

0

Coś mi się zdaję że to było celowe posunięcie w sensie lekkie wyolbrzymienie tej kontuzji i wątpliwy powrót Messiego na klasyk, podczas gdy został jeszcze ponad tydzień do meczu, trenuje normalnie z drużyną,nie zdziwię się gdy wyjdzie na mecz od pierwszej minuty :)

1

To jaki progres w ciągu ostatnich kilku miesięcy zrobił Sergio jest niesamowite,jak dla mnie powinien grać cały czas w wyjściowej jedenastce aby nabierał pewności siebie i umiejętności :)

0

No i dobrze,na boisku powinni wychodzić zawodnicy którzy prezentują dobrą formę a nie często grają tylko za nazwisko,tak samo uważam że Sergi Roberto powinien grać często bo pokazuję się naprawdę ze świetnej strony w ostatnich meczach.

0

Nie wchodzić,spam !

0

Zawodnik Barcelony,nie dziękuj.

0

Mam nadzieję że za Torresa wejdzie Martinez

0

0:1 a Wy się sr*cie jakby z 0:5 było,może być jak wczoraj w meczu Chelsea że prowadzili 1:0 a ostatecznie przegrali 1:3

2

Dzisiaj prawdziwy test dla Beniteza,już nie mogę się doczekać tego meczu,oczywiście liczę na drużynę Atletico :D

0

Na to liczę,bo wiadomo Messi-Neymar współpraca cudo,jednak Neymar jakoś opornie podaje do Suareza i szczerze nie podoba mi się to ;d

5

Jeden pozytyw z kontuzji Messiego może nam wyjść na dobre mianowicie może poprawi się współpraca na linii Neymar-Suarez.

5

Za to Twój komentarz wniósł bardzo wiele.. ;)

0

Jaki mecz dzisiaj oglądacie? :)

0

Jak męczymy się z Palmas to naprawdę jest źle,sądziłem że po meczu z celtą będą chcieli się jak najlepiej pokazać a tu taka beznadziejna gra :/

1

Ostatnio tak się śmiałem jak smarowałem chleb masłem,przedni żart...

0

Co Ci sędziowie odwalają,fajnie że koguty prowadzą ale gole same na spalonych :D

1

Fajni Ci komentatorzy,tacy humorystyczni :D

2

Powinni zbojkotować ten puchar świata w Japonii,precz z tym korupcyjnym ścierwem...

0

Jak masz zarost to możesz iść :D

0

Takimi meczami przegrywa się ligę,spinają się na Atletico czy Real by dostać w dupsko od Celty :/

1

yy przecież trafił z Niemcami,mówimy na pewno o tym samym zawodniku?

2

Oho syndrom Messiego,w klubie doceniany w reprezentacji niekoniecznie...

69

Ale strona fcbarca jest polską stroną i poza tym czyn Lewandowskiego zasługuję na uznanie,wszędzie na świecie go cenią tylko w Polsce większość ma ból dupy... :/

0

Kiedy w ogóle jest to referendum czy coś co zadecyduje o tym że Katalonia będzie niepodległa? :D

2

Rzeczywiście sam Coutinho tam gra i co tam spadnie do drugiej ligi..pewnie od razu złożą wniosek o upadłość bo wszyscy na Anfield przychodzą tylko oglądać Coutinho a tak na poważnie...weź Ty człowieku zastanów się co wypisujesz Liverpool może nie zachwyca ale nie sądzę by spadli do drugiej ligi...

0

jakoś by mnie to nie dziwiło w końcu o tym decyduje chyba najbardziej skorumpowana rzecz na świecie czyli fifa :P

0

A kiedy jest to referendum w sprawie niepodległości Katalonii?

2

Cios? myślę że wręcz przeciwnie w końcu rządy w Madrycie uprzykrzają życie Barcy nie tylko w sferze futbolu ;)

0

Nie no kolego to by było bez sensu,Barcelona i Espanyol okej ale kto jeszcze? Wygrywalibyśmy po 10:0 i prawda jest taka że Barca by się zatrzymała jeśli chodzi o rozwój bo Barca potrzebuje wyzwań a chociażby w lidze Francuskiej lepiej by to wyglądało :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?