LovciamBarce
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie jakby Pique również ich przywitał piątką gdy będzie 5:0 dla nas :D
0
Szkoda,zawsze wolałem sobie na spokojnie usiąść wieczorkiem i obejrzeć meczyk,nie lubię meczy po południu tak jak jest w PL,mam nadzieję że się z tego pomysłu wycofają :/
0
Coś mi się zdaję że to było celowe posunięcie w sensie lekkie wyolbrzymienie tej kontuzji i wątpliwy powrót Messiego na klasyk, podczas gdy został jeszcze ponad tydzień do meczu, trenuje normalnie z drużyną,nie zdziwię się gdy wyjdzie na mecz od pierwszej minuty :)
1
To jaki progres w ciągu ostatnich kilku miesięcy zrobił Sergio jest niesamowite,jak dla mnie powinien grać cały czas w wyjściowej jedenastce aby nabierał pewności siebie i umiejętności :)
0
No i dobrze,na boisku powinni wychodzić zawodnicy którzy prezentują dobrą formę a nie często grają tylko za nazwisko,tak samo uważam że Sergi Roberto powinien grać często bo pokazuję się naprawdę ze świetnej strony w ostatnich meczach.
0
Nie wchodzić,spam !
0
Zawodnik Barcelony,nie dziękuj.
0
Mam nadzieję że za Torresa wejdzie Martinez
0
0:1 a Wy się sr*cie jakby z 0:5 było,może być jak wczoraj w meczu Chelsea że prowadzili 1:0 a ostatecznie przegrali 1:3
2
Dzisiaj prawdziwy test dla Beniteza,już nie mogę się doczekać tego meczu,oczywiście liczę na drużynę Atletico :D
0
Na to liczę,bo wiadomo Messi-Neymar współpraca cudo,jednak Neymar jakoś opornie podaje do Suareza i szczerze nie podoba mi się to ;d
5
Jeden pozytyw z kontuzji Messiego może nam wyjść na dobre mianowicie może poprawi się współpraca na linii Neymar-Suarez.
5
Za to Twój komentarz wniósł bardzo wiele.. ;)
0
Jaki mecz dzisiaj oglądacie? :)
0
Jak męczymy się z Palmas to naprawdę jest źle,sądziłem że po meczu z celtą będą chcieli się jak najlepiej pokazać a tu taka beznadziejna gra :/
1
Ostatnio tak się śmiałem jak smarowałem chleb masłem,przedni żart...
0
Co Ci sędziowie odwalają,fajnie że koguty prowadzą ale gole same na spalonych :D
1
Fajni Ci komentatorzy,tacy humorystyczni :D
2
Powinni zbojkotować ten puchar świata w Japonii,precz z tym korupcyjnym ścierwem...
0
Jak masz zarost to możesz iść :D
0
Takimi meczami przegrywa się ligę,spinają się na Atletico czy Real by dostać w dupsko od Celty :/
1
yy przecież trafił z Niemcami,mówimy na pewno o tym samym zawodniku?
2
Oho syndrom Messiego,w klubie doceniany w reprezentacji niekoniecznie...
69
Ale strona fcbarca jest polską stroną i poza tym czyn Lewandowskiego zasługuję na uznanie,wszędzie na świecie go cenią tylko w Polsce większość ma ból dupy... :/
0
Kiedy w ogóle jest to referendum czy coś co zadecyduje o tym że Katalonia będzie niepodległa? :D
2
Rzeczywiście sam Coutinho tam gra i co tam spadnie do drugiej ligi..pewnie od razu złożą wniosek o upadłość bo wszyscy na Anfield przychodzą tylko oglądać Coutinho a tak na poważnie...weź Ty człowieku zastanów się co wypisujesz Liverpool może nie zachwyca ale nie sądzę by spadli do drugiej ligi...
0
jakoś by mnie to nie dziwiło w końcu o tym decyduje chyba najbardziej skorumpowana rzecz na świecie czyli fifa :P
0
A kiedy jest to referendum w sprawie niepodległości Katalonii?
2
Cios? myślę że wręcz przeciwnie w końcu rządy w Madrycie uprzykrzają życie Barcy nie tylko w sferze futbolu ;)
0
Nie no kolego to by było bez sensu,Barcelona i Espanyol okej ale kto jeszcze? Wygrywalibyśmy po 10:0 i prawda jest taka że Barca by się zatrzymała jeśli chodzi o rozwój bo Barca potrzebuje wyzwań a chociażby w lidze Francuskiej lepiej by to wyglądało :)