0

Jak patrzę na to sędziowanie i te absurdy w lidze że wszystko jest robione pod Real o czym Simeone mówił,odejście z ligi wcale złe by nie było,oczywiście nie było by El Clasico ale coś za coś.. ;)

3

Suarez to zawodnik którego potrzebowaliśmy,najbardziej cieszy jego zaangażowanie w grę no i widać że mu zależy na tym aby drużyna wygrywała,cieszy się jak dziecko jak ktoś strzela gola z drużyny :D

2

Myślę że spokojnie "odpali rakietę" po statystykach jakby patrzeć to wszystko na minus jednak nie zapominajmy że w Sevilli był on kluczową postacią w Barcelonie też jest, jednak w Barcy ciężar gry rozkłada się praktycznie na wszystkich zawodników a więc i Rakitic ma mniej okazji to pokazania się zwłaszcza jak u boku ma Inieste a czasem cofnie się Messi i to on zgarnia te kluczowe podania itp, także nie ma co się martwić :)

0

Dlatego napisałem że to wszystko może się zdarzyć jeśli Real będzie grał tak jak dzisiaj i jak Barca będzie grała na swoim poziomie,nie napisałem że na pewno i na luzie strzelą manitkę i wszystko pójdzie jak po maśle :)

0

Dobra Panowie zluzujcie majty :D Przekonamy się 22 listopada czyja drużyna lepsza :D

12

Wracając do dzisiejszego meczu Realu..z taką grą to tylko czekać aż dostaną porządne baty od klasowego lepszego zespołu niż Granada,a jak taką będą mieć formę na El Clasico a Barca będzie grała tak jak dotychczas to wyczuwam dużą szansę na Manitkę :D

1

Jakby jakiś zawodnik dostał taką bombe na twarz to chyba śmierć na miejscu.. :D

12

Oglądanie MSN miód dla oczu mych.. :D

5

Myślę że to jest przesądzone że Messi ją dostanie,nikt w tym roku nie dorównywał Messiemu więc to jest nie REALne aby otrzymał ją ktoś inny :D

1

Na szczęście pieniądze nie grają :)

0

No i zakład poszedł się...Ale trzeba przyznać że dośrodkowanie do Mandzukicia perfekcyjne ;)

1

Ma ktoś jakiś dobry link do meczu City-Juve bo ja gdzie wejdę to mi się tnie aż mnie **** strzela..

0

Wie ktoś na jakiej stronie można wykupić pakiet abym mógł bez problemu i przytnięć oglądać LM?

0

Praktycznie takie same jak Ter Stegena :D

0

No bo jest tak że 95% Polaków ich nie chce a te 5% lewaków których pokazują media chcą imigrantów, oczywiście nie muszę mówić kogo popierają media i w jaki sposób to jest przedstawione :D

0

Każdy sędzia byle nie Lahoz bo wtedy mamy piłkę ręczną a nie nożną :D

0

Suarez to zawodnik jakiego potrzebowaliśmy od lat,te jego zagranie do Messiego w meczu z Atletico..majstersztyk :)

0

A na onecie jak oglądałeś to nie tnie się mecz? bo sam rozważam gdzieś zakup bo na meczykach jak wejdę w jakieś linki to zazwyczaj się tnie :/

3

mnie też cieszy że mimo braku Messiego w pierwszej połowie graliśmy nieźle,przecież kiedyś bez Messiego Barca grało znacznie słabiej a teraz widać że Enrique stworzył drużynę nie pojedyncze ogniwa :)

0

Szkoda chłopa,bo widać że mu bardzo zależało aby pokazać się z jak najlepszej strony..

3

Ale mnie wku*ia ten komentator

0

Dziwne że nasi nie grają w wyjazdowych,trochę to lipnie wygląda

0

Złota piłka dla Ronaldo bez dwóch zdań.. :D

0

Dobry mecz ten Everton-Chelsea akcja za akcją przyjemnie się na takie coś patrzy,mam nadzieję że dzisiaj będzie podobne widowisko w Madrycie tylko żeby goście prowadzili a nie gospodarze :)

1

Obstawiam 2:1 dla naszych :)

0

Powie mi ktoś jak typować mecze w tej lidze typerów? w co mam wejść aby obstawić mecz z atletico? ;)

5

Wiesz wydaję mi się że jak już ktoś gra w Barcelonie to ma talent większy czy mniejszy ale na pewno ma :)

6

https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xfp1/v/t42.1790-2/11974973_10153793000529305_1054797979_n.mp4?efg=eyJybHIiOjg0MiwicmxhIjo1MTJ9&rl=842&vabr=468&oh=d47300ca9fb21606b73ff213e8deccac&oe=55F0A6B9 Weźcie sobie zobaczcie jak ten młody to pięknie wykończył,jak takie talenty się widzi to można być spokojnym o przyszłość Barcy..pewnie dlatego FIFA za wszelką cenę próbuje to zniszczyć.. ;)

4

Islamizacja europy pełną gęba no ale zwolennicy Bartomeu a zwłaszcza osoby które były uprawnione do głosowania powinny się tego spodziewać ale przecież tryplet osiągnęliśmy dzięki niemu :) Gdyby Laporta wygrał jestem niemal że przekonany że takiego cyrku by nie było :)

3

Nie,zszedł po to by dostać owacje bo na nie zasłużył...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?