0

W takich sytuacjach Turan może być niezastąpiony ;)

2

Pierwszą część trylogii oceniam na 10/10 :D

6

A ja się pytam czemu Neymar musiał zamazywać napis Jezus,widzę że ta patologiczna poprawność polityczna sięga sportowców,co za dziadostwo...

0

Suarez na sprzedaż

1

W takich sytuacjach jestem za tym aby Barca grała w lidze Francuskiej i żeby Katalonia odcięła się od tego syfu,skur****wo w czystej postaci...

3

Dobrze że się dogadują i jest dobra atmosfera w drużynie,myślę że to najbardziej wyróżnia Barcę na tle innych klubów że jest to jedna wielka drużyna a co do Ardy to jestem przekonany że jego gra będzie nam sprawiała wiele radości ;)

0

Jak oceniacie debiut w barwach Barcelony Turana i Vidala? ;)

4

Iniesta MVP jak nic,to jak on kreuje akcje to istny majstersztyk ;)

2

Walczaków to my teraz mamy.. :D

3

Dzisiaj Trzech Króli także mam nadzieję że Messi,Neymar i Suarez pokażą się z jak najlepszej strony :D

2

Turana doczekać się nie mogę,mam przeczucie że wspaniale będzie się rozumiał z Suarezem ;)

3

W takim momencie akcji się nie przerywa...

0

Nieźle jak na trenera wuefiste ;)

3

Życzmy sobie aby za rok również byśmy mogli wystawić takie same oceny (bardzo dobry,celujący) ;)

1

To co oni grają to ja w fifie nie potrafię a oni tak na żywo..masakra jakaś..mówcie co chcecie ale to najlepsze trio w historii Barcy,cieszmy się ich grą...

0

Ma ktoś może to zdjęcie z artykułu Suareza tylko bez tych napisów? Fajna tapeta by była :D

4

Tak w ogóle to po wczorajszym meczu jestem zdania że to Suarez powinien wykonywać karne,jest pewny siebie i uderza bardzo silnie :)

0

Lewandowski to typowy napastnik do kończenia akcji,Suarez natomiast daje więcej drużynie bo angażuje się w tworzenie akcji,skupia na sobie uwagę obrońców prze co Messi i Neymar mają łatwiej,jestem dumny że mamy takiego rodaka lecz jeśli by ktoś chciał porównywać Lewego do Suareza w bezpośrednim starciu no to sory Robert.. :)

12

oj tam oj tam,mając taką bazę treningową jak Santiago Bernabeu,Enrique na pewno odpowiednio przygotował zespół ;)

1

Kibicom realu na otarcie łez zostało już chyba tylko robienie takich filmików,swoją drogą nieźle wykonane animacje piłki :D

0

Jak gra Munir? Słabo czy jednak widać jakieś postępy?

3

"Ulubiony piłkarz kibiców: Cristiano Ronaldo."-faktycznie,zawsze kocham te jego nurkowania i machanie łapami ;)

1

Mes que un club coraz bardziej traci na znaczeniu....

7

Nie dziwię się wcale Pique,ja na jego miejscu bym był wściekły,kibice cały czas gwizdali na niego i mógł mieć okazje do strzelenia manitki wtedy mógł by im pokazać kto tu rządzi no ale cóż...Wtedy mieliśmy Jefferna,teraz mamy Munira...

15

Zawsze chcę czytać takie oceny ! Chwilo trwaj :D

0

Z niecierpliwością czekam na poranny przegląd prasy :D

0

powtórka leci w eleven czy w eleven sports? ;d

0

Podobno o 22:45 jest powtórka meczu w eleven,prawda to? ;)

2

Mówcie co chcecie ale Munir zupełnie nie pasuje do Barcy,ja rozumiem że każdy zawodnik potrzebuje trochę czasu ale on już dostał wystarczająco dużo i nic nie pokazuje,powinien iść na wypożyczenie może będzie lepiej grał..

0

Działa Wam eleven? wykupiłem dostęp a kur*a nie mogę wejść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?