LovciamBarce
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W takich sytuacjach Turan może być niezastąpiony ;)
2
Pierwszą część trylogii oceniam na 10/10 :D
6
A ja się pytam czemu Neymar musiał zamazywać napis Jezus,widzę że ta patologiczna poprawność polityczna sięga sportowców,co za dziadostwo...
0
Suarez na sprzedaż
1
W takich sytuacjach jestem za tym aby Barca grała w lidze Francuskiej i żeby Katalonia odcięła się od tego syfu,skur****wo w czystej postaci...
3
Dobrze że się dogadują i jest dobra atmosfera w drużynie,myślę że to najbardziej wyróżnia Barcę na tle innych klubów że jest to jedna wielka drużyna a co do Ardy to jestem przekonany że jego gra będzie nam sprawiała wiele radości ;)
0
Jak oceniacie debiut w barwach Barcelony Turana i Vidala? ;)
4
Iniesta MVP jak nic,to jak on kreuje akcje to istny majstersztyk ;)
2
Walczaków to my teraz mamy.. :D
3
Dzisiaj Trzech Króli także mam nadzieję że Messi,Neymar i Suarez pokażą się z jak najlepszej strony :D
2
Turana doczekać się nie mogę,mam przeczucie że wspaniale będzie się rozumiał z Suarezem ;)
3
W takim momencie akcji się nie przerywa...
0
Nieźle jak na trenera wuefiste ;)
3
Życzmy sobie aby za rok również byśmy mogli wystawić takie same oceny (bardzo dobry,celujący) ;)
1
To co oni grają to ja w fifie nie potrafię a oni tak na żywo..masakra jakaś..mówcie co chcecie ale to najlepsze trio w historii Barcy,cieszmy się ich grą...
0
Ma ktoś może to zdjęcie z artykułu Suareza tylko bez tych napisów? Fajna tapeta by była :D
4
Tak w ogóle to po wczorajszym meczu jestem zdania że to Suarez powinien wykonywać karne,jest pewny siebie i uderza bardzo silnie :)
0
Lewandowski to typowy napastnik do kończenia akcji,Suarez natomiast daje więcej drużynie bo angażuje się w tworzenie akcji,skupia na sobie uwagę obrońców prze co Messi i Neymar mają łatwiej,jestem dumny że mamy takiego rodaka lecz jeśli by ktoś chciał porównywać Lewego do Suareza w bezpośrednim starciu no to sory Robert.. :)
12
oj tam oj tam,mając taką bazę treningową jak Santiago Bernabeu,Enrique na pewno odpowiednio przygotował zespół ;)
1
Kibicom realu na otarcie łez zostało już chyba tylko robienie takich filmików,swoją drogą nieźle wykonane animacje piłki :D
0
Jak gra Munir? Słabo czy jednak widać jakieś postępy?
3
"Ulubiony piłkarz kibiców: Cristiano Ronaldo."-faktycznie,zawsze kocham te jego nurkowania i machanie łapami ;)
1
Mes que un club coraz bardziej traci na znaczeniu....
7
Nie dziwię się wcale Pique,ja na jego miejscu bym był wściekły,kibice cały czas gwizdali na niego i mógł mieć okazje do strzelenia manitki wtedy mógł by im pokazać kto tu rządzi no ale cóż...Wtedy mieliśmy Jefferna,teraz mamy Munira...
15
Zawsze chcę czytać takie oceny ! Chwilo trwaj :D
0
Z niecierpliwością czekam na poranny przegląd prasy :D
0
powtórka leci w eleven czy w eleven sports? ;d
0
Podobno o 22:45 jest powtórka meczu w eleven,prawda to? ;)
2
Mówcie co chcecie ale Munir zupełnie nie pasuje do Barcy,ja rozumiem że każdy zawodnik potrzebuje trochę czasu ale on już dostał wystarczająco dużo i nic nie pokazuje,powinien iść na wypożyczenie może będzie lepiej grał..
0
Działa Wam eleven? wykupiłem dostęp a kur*a nie mogę wejść