0

Mam dziwne przeczucie że akurat Napoli będzie trudnym rywalem dla Realu.

0

Polsko-Hiszpański komentarz,tego jeszcze nie było... ;)

0

Tak,tutaj można porozmawiać nie tylko o Barcelonie a czemu pytasz? ;)

2

Macie jakiegoś dobrego linka? bo wszędzie pokaz slajdów...

0

Jak tak ma ten mecz wyglądać to nie wiem czy jest sens oglądać klasyk...

0

Wydaje mi się że tak jak w przypadku Rakiticia robi się to nie celowo,przecież taki strzał to ułamek sekundy a zawodnik nie do końca może mieć świadomość że jest na spalonym.Jak dla mnie taki przepis jest bez sensu ;)

15

Zasłaniał widok bramkarzowi? Czyli od teraz gdy ktoś ma zamiar strzelać to musi krzyczeć "Uwaga strzelam" po czym pozostali zawodnicy w okolicy pola karnego muszą uciekać na boki żeby przypadkiem nie zasłonić widoku bramkarzowi? :D

0

to jest dramat ku*wa co gra Ney

0

to już nawet nie chodzi o ten mecz (chodź nie wiedziałem że specjalnie) bo przecież w ilu meczach dostawał kartki przez tak głupi powód..

1

Jedyna rzecz która mnie irytuje w Suarezie to właśnie to że nie potrafi się opanować w takich sytuacjach...

0

Oj Ney..nie baw się tak przy takim wyniku..

0

"no ale pszeciesz kristiano wygrał lm i euro więc on jest najlepszy i jemu nalerzy się złota piłka"

2

Nie oglądałem meczu ale jak zobaczyłem bramkę na 4:2 to masakra jakaś..myślałem że takie błędy to tylko w fifie są,może warto jednak postawić na Jaspera?

1

Jeszcze trochę i manitka pyknie

0

Nie,chodziło mu o Cristiano Ronaldo.

0

Okej (15znaków)

19

Trzeba być upośledzonym chyba by nie widzieć kto ma większy wkład w grę zespołu,Ronaldo strzela,Messi strzela i asystuje,każdy kto ogląda mecze Barcy i Realu to stwierdzi,no chyba że jest się hala dzieckiem dla którego grzmot zawsze będzie numerem jeden,choćby strzelił dwie bramki na sezon.

37

Alba i Villa kozaki,oby Gomes do nich dołączył ;)

1

Lahoz,od początku wiedziałem że ten ku*as coś odwali w meczu...

0

Wspólczuje Realowi,Kucharczyk im pokaże jak fatalni są..

0

ale jakie morze ? Bałtyckie?

0

Legia będzie tworzyć grupę śmierci

0

Znowu z City,do porzygu z nimi gramy..

0

Ja przynajmniej coś bym strzelił ( ͡º ͜ʖ͡º)

7

Chętnie strzeliłbym gola tej prezenterce ;)

0

macie jakiś link oprócz uefy? nie działa mi na ich stronie

4

Jak zwykle wszyscy przeciwko Barcy,rywal może grać w 12 a Barca nie,masakra co się dzieje...

0

hah,bardzo możliwe,w końcu ten mecz to była duża radość więc że tak powiem odcisnęło piętno w mojej psychice :D

0

Wiecie dzisiaj miałem piękny sen,śniło mi się że Barca wygrywała 4:0 z Realem i że była 80 minuta i tak bardzo chciałem żeby wbili jeszcze jedną żeby była manita...mam nadzieję że to był proroczy sen.. :D

0

Zwłaszcza rozbiory czy II WŚ ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?