LovciamBarce
Dołączył/a: grudzień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam dziwne przeczucie że akurat Napoli będzie trudnym rywalem dla Realu.
0
Polsko-Hiszpański komentarz,tego jeszcze nie było... ;)
0
Tak,tutaj można porozmawiać nie tylko o Barcelonie a czemu pytasz? ;)
2
Macie jakiegoś dobrego linka? bo wszędzie pokaz slajdów...
0
Jak tak ma ten mecz wyglądać to nie wiem czy jest sens oglądać klasyk...
0
Wydaje mi się że tak jak w przypadku Rakiticia robi się to nie celowo,przecież taki strzał to ułamek sekundy a zawodnik nie do końca może mieć świadomość że jest na spalonym.Jak dla mnie taki przepis jest bez sensu ;)
15
Zasłaniał widok bramkarzowi? Czyli od teraz gdy ktoś ma zamiar strzelać to musi krzyczeć "Uwaga strzelam" po czym pozostali zawodnicy w okolicy pola karnego muszą uciekać na boki żeby przypadkiem nie zasłonić widoku bramkarzowi? :D
0
to jest dramat ku*wa co gra Ney
0
to już nawet nie chodzi o ten mecz (chodź nie wiedziałem że specjalnie) bo przecież w ilu meczach dostawał kartki przez tak głupi powód..
1
Jedyna rzecz która mnie irytuje w Suarezie to właśnie to że nie potrafi się opanować w takich sytuacjach...
0
Oj Ney..nie baw się tak przy takim wyniku..
0
"no ale pszeciesz kristiano wygrał lm i euro więc on jest najlepszy i jemu nalerzy się złota piłka"
2
Nie oglądałem meczu ale jak zobaczyłem bramkę na 4:2 to masakra jakaś..myślałem że takie błędy to tylko w fifie są,może warto jednak postawić na Jaspera?
1
Jeszcze trochę i manitka pyknie
0
Nie,chodziło mu o Cristiano Ronaldo.
0
Okej (15znaków)
19
Trzeba być upośledzonym chyba by nie widzieć kto ma większy wkład w grę zespołu,Ronaldo strzela,Messi strzela i asystuje,każdy kto ogląda mecze Barcy i Realu to stwierdzi,no chyba że jest się hala dzieckiem dla którego grzmot zawsze będzie numerem jeden,choćby strzelił dwie bramki na sezon.
37
Alba i Villa kozaki,oby Gomes do nich dołączył ;)
1
Lahoz,od początku wiedziałem że ten ku*as coś odwali w meczu...
0
Wspólczuje Realowi,Kucharczyk im pokaże jak fatalni są..
0
ale jakie morze ? Bałtyckie?
0
Legia będzie tworzyć grupę śmierci
0
Znowu z City,do porzygu z nimi gramy..
0
Ja przynajmniej coś bym strzelił ( ͡º ͜ʖ͡º)
7
Chętnie strzeliłbym gola tej prezenterce ;)
0
macie jakiś link oprócz uefy? nie działa mi na ich stronie
4
Jak zwykle wszyscy przeciwko Barcy,rywal może grać w 12 a Barca nie,masakra co się dzieje...
0
hah,bardzo możliwe,w końcu ten mecz to była duża radość więc że tak powiem odcisnęło piętno w mojej psychice :D
0
Wiecie dzisiaj miałem piękny sen,śniło mi się że Barca wygrywała 4:0 z Realem i że była 80 minuta i tak bardzo chciałem żeby wbili jeszcze jedną żeby była manita...mam nadzieję że to był proroczy sen.. :D
0
Zwłaszcza rozbiory czy II WŚ ;)