6

@HarveySpecter Bo chciałem abyś wiedział,że mi to koło uja lata,tak jak ty chciałeś nam napisać,że szkoda ci go

3

@HarveySpecter Mi to w sumie koło uja to lata

1

@gumaz Przychodzi po szkole na parę h,przynieś,podaj, pozamiataj i dostanie parę złotych,a wszystkim rozpowiada,że on u mnie robi,dobra wypłata i inne głupoty

26

@Medium Ta informacja mną fszcząsnęła

13

@Sensible Nie ma paragonu,nie ma winnych.A u nas nigdy nie ma paragonu,wnioski wyciągnijcie sami.Zresztą jak ktoś chce zniżki,to ja zniżki załatwię,ale wtedy trzeba się liczyć z tym,że usługa też będzie inaczej wykonana

13

@CulerParaSiempre Nie wyobrażam sobie tego,Guardiola to jeden z najlepszych trenerów na świecie,a Xavi musi sam budować swoją karierę.Miałoby to jakiś sens,jak np Xavi dalej byłby na etapie Kataru,wtedy mógłby się uczyć od Pepa tak jak Arteta,ale nie dzisiaj gdy Xavi jest trenerem lidera La Ligi z 8 punktami zapasu nad Realem

20

@Sysia11 Kamień z serca Sysia,bo już się bałem,że czeka go bezrobocie

3

@RomanHoffer Tak to mój stary policji mówił,jak się pytali czemu matka ma podbite oczy

15

@RomanHoffer Jak ja cię codziennie widzę pod sklepem z wódką w ręce Roman,co ty gadasz teraz

0

@AdiKingu96 Dostaniesz bonus od depozytu 40 zł z kodem "La Rambla".Potem wszystko przegrasz,sprzedasz dom i samochód na następne zakłady,też je przegrasz i na końcu nie będziesz miał nawet na telefon i internet, żeby wejść na LR, świat o tobie zapomni.A to wszystko zaczęło się od tego, że wykorzystałeś kod z LR od buka

9

@Coutinho007 Nawet bym powiedział,że jak @Rust_Cohle i @arasz1819

9

@Mario96w Jaki Element?

19

@QQL5 Jesteś chorym człowiekiem,nie wiem jaką traumę w życiu przeżyłeś,że robisz takie poebane akcje

55

"Chłopaki z Sosnowca" Sezon 1 Odcinek 2 "Niewdzięczny pracownik"

W 2 odcinku @Comentateiro próbuje zapomnieć o nieudanej bajerze telefonicznej z @Sysia11 .Kupił drogi zegarek,który ma pomóc mu przy kolejnym podrywie.

@Bocheno1 wychodzi z bezczelną prośbą do swojego szefa Lucjana,ten jednak szybko pokazuje mu miejsce w szeregu.

@Rust_Cohle zadomowił się na stałe w więzieniu, znalazł nawet tam miłość @clyde ,jednak jego nowa kobieta nie wie,że Rust ma na wolności syna @MesQueUnClub96 i żonę Bożenę,jak długo Cohle zamierza prowadzić podwójne życie?

https://streamable.com/ymdfyz

Odcinek 1:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12751282#comment-12751282

3

@GeneralXavi Ja nie uważam,że wszystkie komentarze tam umieszczone są klasycznym "płakaniem" i "bredzeniem".Np to 0:0 jest tam dlatego,że fajnie to wygląda po tym jak mecz kończy się wynikiem 3:0 i tyle

55

@MateuszGotowka99 @MesQueUnClub96

Klasycznie po meczu Barcelony wyciągam La Ramblowe przemyślenia w trakcie spotkania.Dzisiejszym królem był zdecydowanie @kiper09 ,aż 4 komentarze w tym zestawieniu należą do niego,co czyni go absolutnym rekordzistą pod tym względem,nigdy wcześniej 1 użytkownik nie zdobył tak imponującego wyniku.Odznaka Lucek respekt wędruje dziś do użytkownika @Muszynianka

https://zapodaj.net/50214c86110b6.png.html

12

Na dzisiaj mam tyle materiału,że mi się pamięć skończyła w telefonie

6

Jeśli dzisiaj wygramy,to powiększymy przewagę nad Realem Madryt,jednak jeśli przegramy, to jej nie powiększymy.Ciekawostką jest fakt,że jeżeli zremisujemy,to też tą przewagę powiększymy.Niesamowite jest to,że po 12 piwach włącza mi się tak analityczne myślenie, czuję się jakbym był jak google

28

Po wielu problemach w końcu udało się wyprodukować pierwszy odcinek nowego serialu "Chłopaki z Sosnowca"

Chłopaki z Sosnowca odcinek 1 "Miłość i kryminał"

@macio_944 i @Don-Corleone dostali do celi @Rust_Cohle, który naruszył zasady warunkowego zwolnienia kradnąc 4 piwa i 2 Kinder bueno z żabki.Gang Corleone chciał na wejściu ustawić nowego współwięźnia,jednak ten szybko pokazuje,że nie da sobą pomiatać. @Comentateiro stwierdza,że 161 lat to odpowiedni wiek,żeby w końcu się ustatkować.Postanawia rozpocząć telefoniczną bajere z @Sysia11 ,próbuje też zatuszować swój prawdziwy wiek,jednak szybko okazuje się,że on i Sysia mają zupełnie różne spojrzenie na związek

https://streamable.com/9zvxbv

Link do czołówki serialu "Chłopaki z Sosnowca"
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12681007#comment-12681007

14

@Medium @Danny Gaucho Czyli to miałeś na myśli,jak pisałeś,że znalazłeś fuchę i wpada dodatkowa kaska poza zasiłkiem dla bezrobotnych

7

@okiemtypera_lucaxx95
Mój stary jeszcze nigdy nie był trzeźwy jak był pijany

2

@Barwindg To @Rust_Cohle swoją Bożenę wczoraj na zewnątrz wypuścił,żeby się wywietrzyła

1

34

Od kilku lat poważnie analizuje mecze Premier League,oglądałem też wiele spotkań Arsenalu z tego sezonu.Po meczu mam pewną refleksje,dosyć kontrowersyjną,ale nie boję się wyrażać swoich opinii publicznie,co niejednokrotnie tutaj udowodniłem.Otóż uważam,że gdyby Arsenal strzelił dwie bramki,to wygrałby ten mecz i zainkasował by komplet punktów.Jest to oczywiście moja subiektywna opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać,jednak proszę o kulturalne i wyważone komentarze,bez wyzwisk i docinek
Pozdrawiam Lucjan

3

@Klaudiaa8 No wytrzymała wczorajsze oblężenie Devillera,który zrzygał się po zmieszaniu pasztetu z wódką,więc polecam,mocny sprzęt

5

@Klaudiaa8 No widziałem,sam se taką kupiłem,bo fajna promka w Lidlu była, @Kessie będzie miał czym zamiatać

8

@Rust_Cohle A myślałem,że tego co na niego ten lump spod sklepu narzygał,to wyrzuciłeś do śmieci,a ty go synowi oddałeś

2

@tadzik447 No ale 5000 złotych to już mi napewno nie wyśle na konto

1

@Kitek1640 Robert Gavi Gonzalez

4

@Czajka90 Ramos poza Realem jest dużo mniej irytującym człowiekiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?