73

Barcelona vs Chelsea zimowe okienko transferowe 2023,niekoloryzowane
https://zapodaj.net/00292862f0ae9.png.html

5

@Deviler L4 i tak nie dostaniesz,nie świruj głupa

2

@pt9 Jak to robią w domu to ich sprawa,ale w miejscu publicznym, zwłaszcza blisko mojego warsztatu,to już słabo.Ogólnie lizanie się dwóch osób w miejscu publicznym jest obrzydliwe i takie akty jak na filmiku również,nieważne kto to robi

14

@Transu96 Ja się naprawdę bardzo cieszę,że po twoim ogłoszeniu na tinderze znalazłeś w końcu miłość,ale bardzo cię proszę,żebyście nie robili takich rzeczy w pobliżu mojego warsztatu,bo mi się klienci skarżą.Narazie jest to prośba pisemna,jeśli to nie przyniesie efektów,to przejdziemy do etapu siły i zostaną wysłane po was jednostki porządkowe w postaci @Kessie i @Deviler i @Bocheno1

https://streamable.com/p5nmqd

0

@Rust_Cohle A dołożysz mi 2500zł?

6

@macio_944 Ja ci włączyłem wtedy na YT gameplay tego Wieśka 3 cepie,a ty zrobiony po 8 piwach się cieszyłeś i myszką klikałeś odłączoną od komputera

2

@Transu96 @Janas11224 Weź daj mu wygrać to auto,to może w końcu z domu wyjdzie i przestanie pisać tylko o Fifie

3

@Jakub1513 Young Pati

1

@Transu96 Drogba to kozak

3

@Gomess Narazie to ta Chelsea wydaje kasę jak Mirek z 3 klasy podstawówki grający karierkę w Fifie, Abramowicz zrobił z nich potęgę,a tamci się bawią ale tak bez pomysłu

16

@DaPidejpi
"Tak samo Sancho, który tez kosztował ogrom siana i w sumie lipa jak siemasz. On co prawa błyszczał w TOP5 lidze, ale i tak beka"

Cenię takie profesjonalne argumenty,taki mamy klimat, płacisz za potencjał i tak jest już od wielu lat.Ogólnie wydaje mi się,że chcesz być ostatnio na siłę kontrowersyjny,pisząc jakieś badziewie nieprzemyślane

8

@MesQueUnClub96 Stary do chaty przyjdzie,to ci wybije z głowy te historyjki wymyślone,ja cię już bronił przed nim nie będę.I tak niepotrzebne się wtrącałem,jak dwa tygodnie temu chciał cię do jeziora wrzucić

51

@Rust_Cohle Wpadaj na tego grilla z dzieciakami, @Bocheno1 już rozpala
https://streamable.com/nmbrkc

5

@VamosRakieta Jeden powie,że dziesięć bramek mniej straconych w lidze od Realu to dobry wynik,ja powiem,że jedna bramka zdobyta mniej od nich,to kompromitacja.A Xavi nie powinien pokazywać się publicznie dopóki tego nie nadrobi
Pozdrawiam Lucjan

2

@RomanHoffer Dziwny jesteś Roman ogólnie ci powiem

0

@okiemtypera_lucaxx95 Po co ci kurs 2.25 na Real M,jak na ten drugi masz pewniaka i dużo wyższy kurs

3

Ależ życzeń na LR teraz,aż musiałem sprawdzić w kalendarzu czy się nowy rok albo święta nie zbliżają

1

@okiemtypera_lucaxx95
Fajna rozpiska, wziąłem sobie od ciebie gola Atletico na podbicie kuponu

5

@DaPidejpi Odkąd odszedłeś ode mnie z pracy,to zmieniłeś się nie do poznania.To już nie jest ten sam Dapi

5

@Rust_Cohle Czemu ty w avatarze ustawiłeś sobie inicjały swojej byłej Grażynki Magdalik,która cię zdradziła z tym sprzedawcą używanych prezerwatyw z rynku?

15

@Eto'o9 R10 Najlepsze i tak jest narzekanie na niego w co drugim meczu na LR,po 20 minutach jechany równo,a później strzela bramkę lub ma asystę i jednak fajny ten Dembele

11

@Rl9k1nG Dobrze @Kessie mówił,żeby po ciebie nie schodzić,bo ty sztywniak.A ja głupi już chciałem po ciebie pukać

55

Tinderowcy z LR Part 3

Tym razem miłości postanowił poszukać zdobywca Złotej Piłki LR 2022 @Danny Gaucho .Ogłoszenie bardzo konkretne, pokazujące wyrazisty charakter naszego dzisiejszego bohatera

https://zapodaj.net/e901d23b9b9fb.png.html

8

@PatrykBarca Bayern to maszyna,brak Lewandowskiego otwiera im nowe możliwości, wcisnęli polski stary wrak Barcelonie

8

@Comentateiro Nie ufam ludziom, którzy się ze mną nie napiją.Nie wyobrażam sobie też robienia biznesów z kimś,kto ze mną nie wypił,właśnie dlatego odniosłem sukces i tego będę się trzymał

3

@VegetaPolska Zostań przy pisaniu o dziewczynach,ten temat lepiej ci wychodzi

1

@Kgorecki2500 Te paczki to jest dla mnie marnowanie fodderu,w zamian też dostajesz fodder,ale mniejszy xd

2

@clyde Biznes is biznes, myślisz,że ten rower co ci sprzedałem to skąd miałem? Pieniądze z nieba nie spadają

2

@Gacork Sranie w banie,czyli klasyczna LR tuż przed i w trakcie meczu

3

@MesQueUnClub_87 Wspieram go co miesiąc dając wypłatę,on na zakładzie nawet sam na siebie nie zarabia,nie mówiąc już o zarobku dla mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?