Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
73
Barcelona vs Chelsea zimowe okienko transferowe 2023,niekoloryzowane
https://zapodaj.net/00292862f0ae9.png.html
5
@Deviler L4 i tak nie dostaniesz,nie świruj głupa
2
@pt9 Jak to robią w domu to ich sprawa,ale w miejscu publicznym, zwłaszcza blisko mojego warsztatu,to już słabo.Ogólnie lizanie się dwóch osób w miejscu publicznym jest obrzydliwe i takie akty jak na filmiku również,nieważne kto to robi
14
@Transu96 Ja się naprawdę bardzo cieszę,że po twoim ogłoszeniu na tinderze znalazłeś w końcu miłość,ale bardzo cię proszę,żebyście nie robili takich rzeczy w pobliżu mojego warsztatu,bo mi się klienci skarżą.Narazie jest to prośba pisemna,jeśli to nie przyniesie efektów,to przejdziemy do etapu siły i zostaną wysłane po was jednostki porządkowe w postaci @Kessie i @Deviler i @Bocheno1
https://streamable.com/p5nmqd
0
@Rust_Cohle A dołożysz mi 2500zł?
6
@macio_944 Ja ci włączyłem wtedy na YT gameplay tego Wieśka 3 cepie,a ty zrobiony po 8 piwach się cieszyłeś i myszką klikałeś odłączoną od komputera
2
@Transu96 @Janas11224 Weź daj mu wygrać to auto,to może w końcu z domu wyjdzie i przestanie pisać tylko o Fifie
3
@Jakub1513 Young Pati
1
@Transu96 Drogba to kozak
3
@Gomess Narazie to ta Chelsea wydaje kasę jak Mirek z 3 klasy podstawówki grający karierkę w Fifie, Abramowicz zrobił z nich potęgę,a tamci się bawią ale tak bez pomysłu
16
@DaPidejpi
"Tak samo Sancho, który tez kosztował ogrom siana i w sumie lipa jak siemasz. On co prawa błyszczał w TOP5 lidze, ale i tak beka"
Cenię takie profesjonalne argumenty,taki mamy klimat, płacisz za potencjał i tak jest już od wielu lat.Ogólnie wydaje mi się,że chcesz być ostatnio na siłę kontrowersyjny,pisząc jakieś badziewie nieprzemyślane
8
@MesQueUnClub96 Stary do chaty przyjdzie,to ci wybije z głowy te historyjki wymyślone,ja cię już bronił przed nim nie będę.I tak niepotrzebne się wtrącałem,jak dwa tygodnie temu chciał cię do jeziora wrzucić
51
@Rust_Cohle Wpadaj na tego grilla z dzieciakami, @Bocheno1 już rozpala
https://streamable.com/nmbrkc
5
@VamosRakieta Jeden powie,że dziesięć bramek mniej straconych w lidze od Realu to dobry wynik,ja powiem,że jedna bramka zdobyta mniej od nich,to kompromitacja.A Xavi nie powinien pokazywać się publicznie dopóki tego nie nadrobi
Pozdrawiam Lucjan
2
@RomanHoffer Dziwny jesteś Roman ogólnie ci powiem
0
@okiemtypera_lucaxx95 Po co ci kurs 2.25 na Real M,jak na ten drugi masz pewniaka i dużo wyższy kurs
3
Ależ życzeń na LR teraz,aż musiałem sprawdzić w kalendarzu czy się nowy rok albo święta nie zbliżają
1
@okiemtypera_lucaxx95
Fajna rozpiska, wziąłem sobie od ciebie gola Atletico na podbicie kuponu
5
@DaPidejpi Odkąd odszedłeś ode mnie z pracy,to zmieniłeś się nie do poznania.To już nie jest ten sam Dapi
5
@Rust_Cohle Czemu ty w avatarze ustawiłeś sobie inicjały swojej byłej Grażynki Magdalik,która cię zdradziła z tym sprzedawcą używanych prezerwatyw z rynku?
15
@Eto'o9 R10 Najlepsze i tak jest narzekanie na niego w co drugim meczu na LR,po 20 minutach jechany równo,a później strzela bramkę lub ma asystę i jednak fajny ten Dembele
11
@Rl9k1nG Dobrze @Kessie mówił,żeby po ciebie nie schodzić,bo ty sztywniak.A ja głupi już chciałem po ciebie pukać
55
Tinderowcy z LR Part 3
Tym razem miłości postanowił poszukać zdobywca Złotej Piłki LR 2022 @Danny Gaucho .Ogłoszenie bardzo konkretne, pokazujące wyrazisty charakter naszego dzisiejszego bohatera
https://zapodaj.net/e901d23b9b9fb.png.html
8
@PatrykBarca Bayern to maszyna,brak Lewandowskiego otwiera im nowe możliwości, wcisnęli polski stary wrak Barcelonie
8
@Comentateiro Nie ufam ludziom, którzy się ze mną nie napiją.Nie wyobrażam sobie też robienia biznesów z kimś,kto ze mną nie wypił,właśnie dlatego odniosłem sukces i tego będę się trzymał
3
@VegetaPolska Zostań przy pisaniu o dziewczynach,ten temat lepiej ci wychodzi
1
@Kgorecki2500 Te paczki to jest dla mnie marnowanie fodderu,w zamian też dostajesz fodder,ale mniejszy xd
2
@clyde Biznes is biznes, myślisz,że ten rower co ci sprzedałem to skąd miałem? Pieniądze z nieba nie spadają
2
@Gacork Sranie w banie,czyli klasyczna LR tuż przed i w trakcie meczu
3
@MesQueUnClub_87 Wspieram go co miesiąc dając wypłatę,on na zakładzie nawet sam na siebie nie zarabia,nie mówiąc już o zarobku dla mnie