12

@BorzyKrzys Ja szanuję Peciaka, udowodnił,że nie trzeba wiele by być w redakcji barca.com.Dzięki temu moje marzenia o dołączeniu do zespołu redaktorów są bardziej realne

1

@Hubsao No dobre kebaby robił pod Camp Nou

2

@BartqRKO Ale klatę ma fajną

1

@wasacz Jak znajdziesz mi jeden mój post,w którym płakałem po przegranej albo zwalniałem trenera,to ci stawiam piwo

5

@barcelonaLM Dokładnie tak było,gra często pozostawia wiele do życzenia,ale ta liczba straconych bramek przez Barcelonę w lidze,to jest kosmos i to trzeba docenić

49

Barcelona męczy bułę i wygrywa - Wstyd,nie chcemy takiego mistrzostwa, kiedyś to było,nie to co teraz

Real męczy bułę i wygrywa - To jest ten mental,oni mają to coś,tak się wygrywa tytuły!

1

Lookman Welcome to Barcelona - Danza Kuduro Remix

3

@kiper09 xD (15 znaków)

0

@LS Za Koemana byśmy przegrali 1:0

1

@macio_944 Flores postawił na fortunie dokładny wynik:
1:0 dla Barcelony
Następnym razem się doinformuj Macio,bo znowu wyjdziesz na głupka

10

@Transu96 Przypomnij mi proszę co Manchester zrobi z Arsenalem?

16

@Danny Gaucho Thiago Messi, łysy łącz kropki

2

@tristan87 Jaka gra taka ceremonia,czyli wspaniała

18

@Jakchcesz Bardzo odważna opinia, podziwiam za to,że nie bałeś się jej wygłosić publicznie

4

@Deviler Nasz bramkarz jest zawieszony Deviller

25

# LR Super League 4

W czwartej kolejce przyszło nam się zmierzyć u siebie z ostatnim w tabeli Radomem Galaxy.Niestety nasz podstawowy bramkarz został zawieszony,więc zmuszony byłem wystawić jego zmiennika.Radom przyjechał po 0:0 i było to widać od początku.Rywale nie chcieli grać w piłkę,grali brudny,brzydki futbol i nas prowokowali przy każdej możliwej okazji,w 46 minucie nie wytrzymałem tego cyrku, powiedziałem dwa słowa za dużo i dostałem czerwoną kartkę.Ty Mario zapłacisz rachunek,za to co powiedziałeś o Jowicie i to będzie rozstrzygnięte już poza boiskiem.W 51 minucie Radom pierwszy raz był pod naszą bramką,ale Sulimo nie dał rady przejść naszej szczelnej defensywy.W 57 minucie w końcu się udało,Deviller popisał się kapitalnym dryblingiem i strzelił pięknego gola,który dał nam zwycięstwo.Cały czas trzymamy kontakt z czołówką tabeli i liczymy się w grze o puchary ( 2 najlepsze drużyny zagrają w przyszłym sezonie w pucharze Sołtysa).

Składy
Sosnowiec United: @mrboom @Kessie @Bocheno1 @Deviler Luciano99

Radom Galaxy: @Adran360 @VamosRakieta @Mario96w @Sulimo @GeneralXavi

Przebieg meczu:
Sosnowiec United 1:0 Radom Galaxy
Czerwona kartka: '46 Luciano99
Strzelcy:' 57 Deviller

https://streamable.com/ozxy3b

0

@Rust_Cohle
1.1,+2,5
2.2,-2,5
3.2,+2,5
4.2,-2,5
5.1,-2,5
6.2,+2,5
7.2,+2,5
8.1,+2,5
9.1,+2,5
10.2,+2,5

3

@antymadridista100 Masz ogromny ból czterech liter,bardzo dużo piszesz o tym mitycznym "kółku wzajemnej adoracji", chłopie LR to jest społeczność.To normalne,że tak jak w pracy,szkole jednych lubisz,drugich nie trawisz,tu jest tak samo.Jedni się lubią i sobie ze sobą piszą,drudzy się kłócą.A ty jak zdarta płyta,że kółko wzajemnej adoracji nie dopuszcza innych do głosu,hehe mam z was bekę,śmieszna jest ta strona,ale i tak wejdę i skomentuje,ale beka ogólnie hehe

14

@ToWinaSedziego Wybrałem taką ścieżkę kariery na LR,jest to ścieżka wyboista,bo opinia publiczna zawsze będzie podzielona przy takich artystach jak ja.Przygotowywanie statystyk albo pisanie merytorycznych komentarzy zapewniłoby mi pożądaną przez wielu neutralność,jednak ja wybrałem tą cięższą drogę do chwały na LR.Jeden powie, że śmieszne,drugi powie,że debil,ja i moi przyjaciele ze złomu musimy się z tym liczyć.I naprawdę apeluję o to,aby nie porównywać mnie do Vegety,który krąży wokół tego,że jakaś dziewczyna go nie chce,bo sądzę,że jest to bardzo krzywdzące stawiać nas w jednym szeregu z takim kontentem

8

@Bartula Nie no,te 20 ktoś by musiał dać

2

@Transu96 Każdy cię chciał nominować,ale każdy był pewny,że i tak dużo osób cię nominuję,chcieli pomóc mniejszym personom na LR i każdy nominował kogoś innego

1

@FcPortoFan1999 To kalendarz ma dobrą pamięć,nie on.Czytaj ze zrozumieniem

9

@sendesara Bredzisz

74

Ale typiare poznałem elegancką, napisała,że zlała jakiegoś ciecia,co z nim dwa tygodnie pisała,jak napisałem o moich biznesach to wybór był prosty.Teraz tylko,żeby się Jowita nie dowiedziała i będzie bajka

33

@Deviler Ale mi się łezka w oku zakręciła,twoje pierwsze zdjęcie,które zrobiłem po tym jak wyciągnąłem cię z wioski z Nigerii.Spytałeś wtedy co to za magiczny pojazd na czterech kółkach, piękne czasy
https://zapodaj.net/3fb1d84615ef1.jpg.html

38

@Comentateiro Ja tam się nie wtrącam w to jak wychowujesz swojego 47 letniego syna Zbyszka,to nie moja sprawa.Ale Jowita prosiła mnie, abyś go więcej nie przyprowadzał do naszego domu,bo nasze dzieci się go boją
https://zapodaj.net/4a676498450bf.jpg.html

2

@Comentateiro Już niedowidzisz,tam jest przecinek,chodziło o mojego starego

5

Co tu dużo mówić,ja bym zmontował ekipę ze starym, @Comentateiro , @mekston @Bocheno1 to byśmy tam z 8:0 wygrali,po 5:0 to wstyd do Barcelony wracać

2

2

Było coś dzisiaj o Ronaldo na LR? Bo tak przeglądam i nie mogę znaleźć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?