1

@Rust_Cohle Leżącego się nie kopie,więc już nie będę nic pisał o twoim Darwinku

4

@Colin94 Ale ci najwybitniejsi na LR pracują w godzinach 0:00 - 6:00,a wcześniej jest straszna mieszanka,trochę dobrych specjalistów,trochę kiepów

5

@VamosRakieta Raz mu w autobusie Pedri giry położył na kolana,to miał cztery wtedy

4

@leomessi1710 Życzyć im źle? Zawsze, ale ich oglądać to nie

9

@Bocheno1 Ostatni raz poszedłem z tobą do tego klubu, który tak polecasz.Wiedziałem,że coś za łatwo poszło z tą bajerą.Już jak mi powiedziałeś,że ty tam co tydzień nową laskę wyrywasz,to powinna mi się czerwona lampka zaświecić

https://streamable.com/rznmeb

8

@Emhyr Trochę odwaliłeś,że dałeś się złapać tak łatwo,no ale masz szczęście, że liczę się w tym mieście i dzięki moim kontaktom wyszedłeś na wolność.Chyba czas wysłać ci poradnik "Jak ukraść taczkę i nie dać się złapać"

1

@NaFazieHitman Strata kasy jak dla mnie, lepiej sobie pooglądać trochę na YT takich ludzi jak np Tomek Grzymski i samemu ogarnąć temat

7

@TaKeSe Wygrał MŚ,tym już przebił wszystko,co Ronaldo zrobił w swojej repce

1

@Kwiatek67 No nie,napisałeś,że Ronaldinho w tym wieku zjada wszystkich naszych skrzydłowych

1

@Kwiatek67 A jemu chodziło o to,że to był orlikowy mecz Panów po 40 stce,a nie mecz o stawkę w zawodowym futbolu, delikatna różnica

26

@shinthps Ja się w końcu czuję na LR jak w domu

9

@Rust_Cohle Jest atrakcyjną kobietą,ale jestem zbyt poważnym człowiekiem,żeby po takiej wiązance dalej się za nią uganiać.Ten pociąg już odjechał,jadę dalej

11

@Sensible Nie mam czasu teraz,dzisiaj @Deviler pilnuje zakładu,ja pojechałem na podryw,co widać nad twoim postem

30

Co ty @Sysia11 taka nerwowa,chciałem cię moim nowym autem przewieźć,a ty się rzucasz od razu.Wiedz,że po tej sytuacji straciłaś u mnie jakiekolwiek szanse

https://streamable.com/bn3jkh

11

@Kessie Złapał,ale szkoda,że w kluczowym momencie meczu zniszczył marzenia nasze i naszych kibiców

47

Rozegraliśmy kolejny mecz z drużyną prowadzoną przez Comentateiro,tym razem jednak nie był to mecz towarzyski,tylko spotkanie o bon o wartości 1000zł do wykorzystania w Biedronce w Sosnowcu.W drugim starciu zagraliśmy zdecydowanie lepiej,mecz był bardzo wyrównany,udało nam się zremisować 2:2,jednak niewykorzystana sytuacja Devillera w 59 minucie spotkania będzie śnić się naszym kibicom po nocach.

Składy na to spotkanie:
Sosnowiec United: @Rust_Cohle @Kessie @Bocheno1 @Deviler Luciano99

La Rambla Stars: @Transu96 @macio_944 @VegetaPolska @Don-Corleone @Comentateiro
Sosnowiec United 2:2 La Rambla Stars
Bramki: '17',36 Deviller '11,'51 Comentateiro

https://streamable.com/66i3qj

Remis,więc dzielimy się bonem,każda z drużyn dostaje po 500zł.Trochę niepotrzebna spina Rusta i Transu na koniec spotkania,no ale duża stawka, emocje,przy takich meczach takie rzeczy się zdarzają

8

@GeneralXavi Zapierdziel dzisiaj na wulkanizacji był,napewno jakiś godny materiał wrzucę w nocy lub jutro rano.A Vegeta ponoć nawiązał dzisiaj 3 sekundowy kontakt wzrokowy z Grażynką z wawrzyniaka,więc pewnie w ciągu kilku godzin też napisze na LR o swoim zawodzie miłosnym

2

@Rust_Cohle
1.Film stworzyliśmy na Tik-Toka,ty go znalazłeś na yt
2.Jesteśmy topową firmą w Sosnowcu
3.Więcej szacunku proszę,bo mogę się zainteresować skąd ty mi ten złom codziennie przynosisz i tym razem gadka o wujku z Nigerii,który ci zostawił złom w spadku może nie przejść

4

@Rust_Cohle Dobra już mi nie narzekaj na moich ludzi, akurat po 14h pracy poprosili,żebym ich nagrał na tik-toka,to nagrałem,niech mają coś od życia

4

@wpwelement Ogólnie lipa,że nie można sprawdzić nigdzie na jakim mailu zakładało się konto.Przez to trzeba pisać do moderacji,a wiadomo,że nie każdemu będzie chciało się tak cackać,tylko po to,żeby oddać głos

3

@Sulimo Ten @Masturbinho_Gaukho to jakis twój dalszy kuzyn @Danny Gaucho ?

8

@TheNekro94 Nigdy nie zapomnę jak stary powiedział do mnie:
- Jak weźmiesz to ostatnie piwo z lodówki,to gorzko tego pożałujesz

Pożałowałem

2

@Transu96 No ja bym taką kolejność zostawił,rozdał nagrody laureatom i cofnął głosowanie,chyba jedyne logiczne rozwiązanie

17

@Gwyn O 5 za dużo

2

@Godlo Kobieca piłka jest jak piwo bezalkoholowe,niby jest,ale w sumie nikt nie wie po co

3

@pittbull36 Poproś @Comentateiro o jego zdjęcie,napisz na nim:
- Życzę wam,żebyście przeżyli razem tyle ile lat ma Comentateiro (ma jakieś 150lat)
To nie będzie drogi prezent,ale bardzo symboliczny i piękny

45

Wczoraj odbył się mecz charytatywny Team Comentateiro vs Team Lucek,dziękuję ci @Comentateiro za to spotkanie.Było widać różnicę klas, niestety sam meczu nie wygram.Totalny ręcznik na bramce @Rust_Cohle ,w obronie @Kessie ,jakbym miał napisać tu,co myślę o tobie po tym meczu,to bym dostał bana. @Deviler w pomocy,mecz trwał 60 minut,on po 7 minutach już pytał kiedy koniec,bo nie miał siły biegać. @Bocheno1 ,ty w tym ataku mi tylko przeszkadzałeś,koszmar, gratulację dla drużyny Comentateiro

https://streamable.com/xu6gok

5

@Gacek5 Nie ma letko w życiu,mi też nikt nic za darmo nie dał nigdy.Płacę mu poważne pieniądze,więc wymagam poważnej i odpowiedzialnej pracy

2

@Janiama Inter 2 City 4 Barcelona 3

15

@Deviler Czyli jednak @Compadre jeszcze się gniewa o te 200zł, które mu wyjąłeś z samochodu przy wymianie opon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?