Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Criss18Barca Otóż nie
3
@Peszko07 No ale akurat w Scaloniego raczej nikt nie wierzył tak naprawdę,tutaj ciężko było sobie wyobrazić,że osiągnie takie sukcesy.Przyszedł jako budżetowy random
2
@AmigoBlancos Ponoć zgon
10
@Kessie Dobrze wyważony żart z dobrym zdjęciem o @MesQueUnClub96 wciąż gwarantuje zielone,jednak nie są to już takie ilości jak kiedyś.Widać tutaj tendencję spadkową
65
Witam,przygotowałem krótką ściągę dedykowaną nowym użytkownikom lub tym mniej aktywnym.Zawarłem w niej żarty na topie z innych użytkowników oraz zaznaczyłem ich popularność w dniu dzisiejszym.Jest to spis stworzony po to,by mniej doświadczeni La Ramblowicze mogli zdobywać zielone herby kręcąc bekę z innych
Pozdrawiam Lucjan https://zapodaj.net/b61bcc93bf233.png.html
53
Magia świąt,drugi dzień Bożego Narodzenia.Czas dosyć wyjątkowy,somsiad Mirek już trzeci dzień nie bije żony Grażyny,ta cieszy się ostatnimi godzinami szczęścia.Nowa somsiadka Natasha robi dzień otwarty (niestety nie mogłem skorzystać,bo Jowita ma wolne i w chacie siedzi).Wybiła godzina 13:00 pora obiadu,babcia Bogusława nakłada pierogi,stary prawie trzeźwy,wypił tylko 6 piw,humor miał naprawdę dobry.I wtedy wszedł on,brat starego czyli wujek Wiesław,wysoko postawiony człowiek (kierownik w Castoramie).Na wstępie wręczył prezent babci,był to piękny dzbanek do herbaty o wartości 250zł,wiem,bo wujek nie zdjął ceny.Potem przyszedł do nas i rzucił do starego:
-"Co tam brat,zaraz dziesięć lat odkąd nie masz roboty,jakąś imprezę trzeba zrobić na dziesięciolecie hehe"
Ojciec wyraźnie wkurzony,ale zachował spokój.Wyjątkowo dobrze znosił wizytę brata,dochodziła 16:30 i jak już Wiechu miał wyjść rzucił o jeden tekst za dużo mówiąc:
- "No brat,ty masz szczęście,że ja wtedy zrezygnowałem z tej twojej kobiety i wybrałem Żanetkę,bo tak to do dzisiaj byś pewnie prawiczkiem był hehe"
Stary wpadł w szał większy niż wtedy gdy zamknęli mu sklep monopolowy,bo przyszedł dwie minuty za późno,ale mając na uwadze obecność babci Bogusławy nie użył przemocy fizycznej.Wstał i wyciągnął zdjęcie sprzed kilkudziesięciu lat na którym widniał on i Żanetka, wtuleni w siebie i zakochani niczym @VegetaPolska w dziewczynie z którą pisze tydzień,na odwrocie kartki podpis ciotki Żanetki "Zawsze będę cię kochać".Mina Wiesława bezcenna,wyszedł bez słowa, nawet nie zauważył,że mu wyciągnąłem portfel z kieszeni.Mój stary to bohater,poszliśmy na piwo,wujas miał w portfelu 500 ziko
33
@Sensible @Kidd @SwieteOfficjum @Mario96w @mekston
Lucek Fight Club Przegląd Tygodnia
- @Bocheno1 po zwycięstwie z @VegetaPolska z kolejnymi problemami.Zawodnik wjechał swoim sportowym Golfem 4 w sklep spożywczy,był jak zwykle pod wpływem alkoholu. Dziennikarze byli w szoku po tym jak ten kolejny raz nie wyraził skruchy i z wielką pewnością siebie odpowiedział,że bez problemu uniknie odpowiedzialności
- @Danny Gaucho złamał serce kolejnej niewiasty,znany zawodnik LFC po gali numer 8 był widziany w hotelu ze znaną celebrytką "Tajemniczą Moniką",jednak po wspólnej nocy kontakt się urwał.Kobieta w mediach mówi o pieniądzach,które zniknęły wraz z popularnym "Dannym"
- Znany ekspert federacji Lucek Fight Club @Emhyr przeszedł cały kurs podrywu od Lucjana,teraz postanowił dalej przekazywać wiedzę na temat kobiet innym zagubionym mężczyzną,postawa godna podziwu
https://streamable.com/7dqdpx
3
@Kondziubarca 100mln,to można skomentować tylko tak:
- xd
0
@Kondziubarca Gdzie wyjeżdża?
0
@Rust_Cohle Jakby cię posłuchał to dzisiaj byście we dwóch do mnie złom przynosili,a tak z synem chodzisz
5
@Katalończyk 99 Ja go bardzo szanuję,zapewnił nam kontent do końca 2023 roku albo i dłużej
5
@Lionel_Messi10 Jurgen Klopp welcome to Barcelona - Danza Kuduro remix
12
@tomek8756 Co się dzieje na sylwestrze u Lucka zostaje u Lucka,to nie są imprezy dla dzieci
4
@Rust_Cohle Coś już mnie zagaduje na priv,ale Jowite będę musiał gdzieś wysłać,bo trochę przypał, zwłaszcza,że to ona opłaca mieszkanie
35
Dobra Pany @Bocheno1 @Kessie @Deviler @Rust_Cohle @Deviler @Comentateiro @NeKenI @Danny Gaucho
Sam nic nie mogłem wymyślić na tego sylwestra,ale na szczęście dostałem na priv poradnik od @Sysia11 jak można spędzić sylwka,więc jesteśmy uratowani
https://streamable.com/ea6wpj
0
@Rust_Cohle No się kończy do jutra,jak przyjdziesz z nowym złomem niewiadomego pochodzenia i będziesz chciał sprzedać
0
@Emhyr żaden oczywiście
10
@Rl9k1nG Różnie bywa,mi stary na osiemnaste urodziny kupił walizkę i powiedział,że mam się pakować i wyp.. z domu
51
Ty @Rust_Cohle ja już nie wiem co powiedzieć na to co wstawia twój @MesQueUnClub96 na FB,brak mi słów,a to się rzadko zdarza
https://zapodaj.net/20ce6c8e49365.png.html
5
@jedrek7000 Na co im ten wrak Benzema xddd.Nie będzie odejścia,nie po to PSG tyle z nim negocjowało,żeby go teraz sprzedać za śmieszne 150mln i wraka Benzeme,do końca kontraktu zostanie,to jest minimum
1
@okiemtypera_lucaxx95 A ja w sumie mam to gdzieś,idę na piwo elo
3
@mekston Ale pieniądze były zainwestowane,tym Golfem 4 podrasowanym do dzisiaj jeździ
27
@cris2706 Jest o tym cisza od pewnego czasu,to żeś teraz wyskoczył z płaczem,że inni płaczą
3
@HarveySpecter Alkohol to wspaniały napój,który zbliża do siebie rodziny,otwiera nowe możliwości związków z kobietami,których na trzeźwo byś nie dotknął i możesz stać się wspaniałym wojownikiem,któremu nic nie straszne.Jak widać nie dorosłeś jeszcze do tego aby zrozumieć działania tego wspaniałego trunku
2
@xVENUMx Trzeba się napić
6
@klopx Spoko luz,też kiedyś mi brakowało 3 złotych do kuflowego mocnego na Orlenie,dzisiaj ja tobie,następnym razem ty mi
Pozdro wariacie
16
@Emhyr Jego samobójstwo ma już tyle samo lat co on
0
@Rust_Cohle
1.2,+2,5
2.2,-2,5
3.1,-2,5
4.2,+2,5
5.2,+2,5
6.2,+2,5
7.1,+2,5
8.1,+2,5
9.1,-2,5
10.2,+2,5
8
Niestety mój ojciec nie zawsze mnie wspiera,ale rodziny się nie wybiera
https://zapodaj.net/7f423785ac412.png.html
10
@macio_944 Dla kogo ja to wszystko robiłam,za rok pier* nie robię żadnych świąt