5

@matirix20 Przystojny w miarę,egzotyczna uroda, zaproś go gdzieś i zobacz co się wydarzy.Tylko zależy ile masz lat,on 19 tylko, także młodziutki chłopak

18

@Emhyr Nie ma letko, mówiłem,że jak idziesz do supermarketu,to to nie jest takie proste,że idziesz,kupujesz,wychodzisz.Mówiłem,że powinieneś wykupić u mnie tutorial robienia zakupów,to powiedziałeś,że tylko debil nie będzie w stanie zrobić samodzielnie zakupów...
https://streamable.com/m9mdjd

32

@Rust_Cohle Kontroluj proszę co twój syn @MesQueUnClub96 wstawia na FB.Wiem,że była wigilia i trochę nie przypilnowałeś,ale wiesz jak jest
https://zapodaj.net/65817c7eab2b2.png.html

9

@don'T.R.I.P.e Jesteśmy dogadani, reklama fcbarcy.com wisi w warsztacie, nawet na wizytówkach jest o nich wzmianka + element ma wymiany opon gratis

10

@El dominatore Świat poszedł do przodu,więc szukałem platformy na której będę mógł dzielić się życiem mojej firmy,żeby stała się trochę popularniejsza.A Pana insynuacje są dla nas obraźliwe i bardzo krzywdzące,jesteśmy heteroseksualnymi mężczyznami,a to,że czasami mieliśmy jakieś przygody po alkoholu nie czyni z nas tzw gejów
Pozdrawiam Lucjan

6

@El dominatore To jest wiadomość, którą udostępniła kobieta Bochenka

34

Tutaj nie pochwalam twojego zachowania @Deviler wiem,że laski trzeba wyrywać ale jednak chciałbym,żeby w naszym zespole była dobra atmosfera,a takie akcje mogą ją zepsuć.Po świętach do biura macie przyjść razem z @Kessie i @Bocheno1 żebyśmy sobie omówili parę rzeczy
https://zapodaj.net/51caf6a3774e7.png.html

5

@Rl9k1nG Też tak mam, kiedyś nie miałem nic,stary raz zamiast 16 piw kupił 14 piw i chipsy Laysy dla mnie,to byłem wniebowzięty.Prąd to miałem jak sobie narysowałem,trzeba było na ulicy walczyć o gumy turbo ze starszymi rocznikami.A dziś własna firma, pieniądze, szacunek ludzi,ale to już nie sprawia takiej satysfakcji jak zwycięstwo z Błażejem z 3d i wygranie gumy turbo 13 lat temu,to już nie jest to samo

10

@Kessie Dziękuję za życzenia,tobie również mery chrisma
Pozdrawiam z rodziną
https://streamable.com/58p8od

12

Dlaczego bezdomni są jak bakterie?
- Bo giną w ujemnej temperaturze

1

@Faro 24

2

@NaFazieHitman Dobre chłopaki oglądają LR zza krat,głupio mi,bo kiedyś odwiedzałem ich tak chociaż raz na miesiąc,ale ostatnio bardzo długo mnie tam nie było

11

24 grudnia, święta a dzieci z domu dziecka w Sosnowcu smutne,prezenty słabe,jakieś stare pluszaki i inne śmieciowe zabawki.Ja na taki widok nie pozwolę, pojechaliśmy do nich ze starym i sprawiliśmy,że chociaż dziś będą miały wesoły dzień.Naprawdę jest to niesamowita satysfakcja,jak wiesz,że dzięki tobie te maluchy są uśmiechnięte i na chwilę mogą zapomnieć o problemach życia codziennego
https://streamable.com/c1crb0

13

@Kessie No ciężko żeby ktoś przyjechał,jak daliście tabliczkę z napisem "zamknięte" i poszliście na warsztat pić wódkę cepy.No ale dobra idźcie już do domu i tak już pożytku z was nie będzie dzisiaj

8

@Klaudiaa8 Chodź na piwo Klaudia @Rust_Cohle zaklepana, spóźnił się

7

@Deviler Nie interesują mnie wasze prywatne sprawy z @Kessie ,róbcie co chcecie,ale o 6:00 rano otwieracie warsztat,żebyście się nie zapomnieli

5

@Deviler Chociaż rok temu akurat głupio wyszło,jak mu drzwi od pokoju rozwalił siekierą,obrzygał pół pokoju,wywalił szafę przez okno i powiedział,że Mikołaj miał zły humor

5

@NeKenI Jak to syn @Bocheno1 owoc zakazanej miłości ze sprzątaczką Krysią ze szkoły podstawowej,Bocheno go zawodu uczy

4

@Kondziubarca Taka kasa za takiego gościa to będzie mega ryzyko,taki Real jak ściągał Viniciusa czy Rodrygo to dawał za nich co prawda duże siano,ale pensje mieli zrównoważone na start.A tu przychodzi gówniak co 3 razy piłkę prosto kopnął i chce topową pensje od razu

7

@NeKenI Nie wyciągają starych brudów,bo ja nie pisze publiczne kto ode mnie wtedy cały karton wziął,a wiedziałeś skąd pochodzą

20

@NeKenI Nie ma sensu,będzie jak rok temu,jeden drugiemu wyrywał te czapki,tworzyły się grupki, które kradły czapki i opychali je na potęgę w lumpach

11

@HighestInTheRoom Ty Highest ale nie wprowadzaj dezinformacji,to była delegacja do Niemiec,gdzie jechaliśmy po nowe opony
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12553469#comment-12553469

55

Już jutro wigilia,piękny dzień w którym można na chwilę zapomnieć o otaczających nas problemach.Jutro spędzę ją z moją rodziną,dziś natomiast mamy wigilię zakładową z ludźmi, których również traktuję jak rodzinę.Nie jesteśmy idealni,mamy swoje problemy, są kłótnie i zatargi,jednak dziś o tym nie myślimy i po prostu cieszymy się chwilą.Pozdrawiam więc was z tego miejsca @Rust_Cohle @Comentateiro @Kessie @Bocheno1 @Deviler oraz całą La Ramble, wesołych świąt przyjaciele
https://zapodaj.net/d6c06f272b997.png.html

29

@MesQueUnClub_87 Proszę opuścić warsztat, zamówić taksówkę i jechać do domu.Jesteśmy w kontakcie, wszystko jest dobrze,bez nerwów.Skontaktujemy się z Panem zaraz po świętach,będzie rabat,nie będzie Pan stratny

48

@Rust_Cohle Ale żeś huśtawkę zmontował dla młodego @MesQueUnClub96 elegancką.Jak będziesz miał czas,to byś mógł i u mnie coś takiego wyczarować,mój młody by miał rozrywkę
https://streamable.com/50eqxi

6

@MesQueUnClub_87 Klient nasz Pan,podjedź jutro to @Bocheno1 ci coś wybierze

33

@PatrykBarcelona No możemy się podzielić na pół,ty płacisz a ja oglądam

1

@Cotutajsiedzieje A kto ci zabroni za Zorro się przebierać,ludzie bez przesady

1

@P33ck Messi to bez Szaviego i Iniesty gola nie szczeli jednego

11

@cris2706 Messi tym mundialem tak pozamykał mordy hejterom,że naprawdę trzeba być odklejonym i zapatrzonym w CR7,żeby wchodzić jeszcze w narrację,że Ronaldo jest lepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?