1

@priest9999 Ze wzoru Hajty

44

Stanoski jak zwykle w punkt
https://streamable.com/5162k5

7

Dobra @Bocheno1 ogarnij to autko, klient o 10:30 wraca.A później trzeba nożem wyciąć te roczniki z opon,które sprowadziłem wczoraj,bo one są z 2002 roku.To tam wiesz delikatnie,tylko rocznik wycinasz,nie za głęboko,żeby opony nie uszkodzić.Flamastrem potem poprawisz na rok 2019
https://zapodaj.net/2f9ccc83f0d53.jpg.html

1

@Gall Zbawić może nie,ale na tyle setek ile miał,to powinien coś wsadzić,bo to tragedia była co on robił przy strzałach z kilku metrów

2

@agaFCB I tak na ławie siedział,to uj tam

3

@Rastafarnianin W moim otoczeniu są tacy ludzie, którzy wczoraj mi powiedzieli,że dobrze,że wyszliśmy z tego drugiego miejsca,bo z tą Portugalią ciężko się grało

1

@Kinginiesta Trzeba zapobiec wyciąganiu cukru z owoców do słodzenia herbaty,decyzja w punkt

0

@tomek8756 Mam do niego neutralny stosunek,ale musiałem uargumentować swoją tezę przykładami,więc je wyciągnąłem z teczek LR

18

@VegetaPolska Widać Vegeta,że ty młody Jędrzej niedoświadczony, pudelek ci napisał,że Scaloni nie kazał strzelać więcej,to uwierzyłeś.Dziewczyna cię ghostuje,to się zastanawiasz o co chodzi,a ona po prostu lepszą opcje znalazła.Dużo nauki przed tobą

28

A więc stało się,od 5 lat jestem właścicielem skupu złomu w Sosnowcu.Firmę otwierałem jak miałem 18 lat,nikt nie dawał mi szans.Dziś w wieku 23 lat wchodzę w nowy biznes, oficjalnie otwieram dodatkowo wulkanizację,jest to dla mnie wielka chwila.Jest to również przełomowy moment dla moich pracowników @Bocheno1 @Kessie @DaPidejpi zyskacie teraz wiele nowych obowiązków,co oczywiście wiąże się z podwyżką,każdy z was dostaje 50 groszy więcej na godzinę.Przed nami nowe wyzwania i przygody,dziś o 14:00 uroczysta impreza na zakładzie,dlatego prosiłem was o zdjęcia stylówek jakie przygotowaliście na ten dzień.Akceptuję wasze kreacje,widzimy się o 14:00,jestem dumny,że pomimo przeciwności losu my robimy cały czas swoje i idziemy do przodu
https://zapodaj.net/97573857ddb31.png.html

1

@tomek8756 Sarkazm czuć na kilometr,ale nieźle Najman to zagrał, niektóre jaśki mogą się złapać

11

Cieszę się z awansu mojej Argentyny z pierwszego miejsca,ale wam również gratuluję drodzy Polacy awansu z miejsca drugiego.Dla nas awans to była formalność,ale dla was wyjście z grupy to duży sukces,brawo i szacunek dla was.
Pozdrawiam Lucek

15

@Sulimo @Danny Gaucho Uspokój tą swoją kobietę,bo wychodzi z domu i widzisz co się dzieje

3

@Comentateiro Widzę,że budujesz atmosferę przed waszą walką

5

@AmigoBlancos To już mi na piwo mogłeś dać,ktoś by miał chociaż pożytek z tych 30zł

9

@Bocheno1 Widzę cię głąbie,do biura masz przyjść.Zainwestowałem wam w sprzęt, żebyśmy mogli zwiększyć ofertę i zmieniać też opony klientom.Miałeś wyważyć klientowi koła,a wsadziłeś je na wagę, przykręciłeś spowrotem i nakleiłeś naklejkę na której napisałeś ile ważą, jeszcze brakuje trzech śrub.Masz 5 minut żeby do mnie przyjść,to sobie wyjaśnimy sprawę
https://zapodaj.net/8457a7acacea2.jpg.html

1

@gumaz To obustronny walkower bo jestem Polakiem,ale wbiegnie w koszulce Argentyny.Więc wtedy wychodzą Arabia i Meksyk,a Polska z Argentyną zostają wyrzucone z turnieju

46

Dzisiaj będę kibicować Argentynie,nie,nie mam ich obywatelstwa,nie urodziłem się tam,ale wiele mnie łączy z ich krajem,a Polska wiele razy mnie zawiodła życiowo.Mój ojciec zawsze miał problemy z naszą biurokracją,nie chcieli mu pójść na rękę,bo zabrakło mu 329 dni do zasiłku dla bezrobotnych.Pewien Argentyńczyk od tak dał mu kiedyś na ulicy 50 euro, stary nie musiał nawet wyjmować kastetu,a przy polaczkach to norma,że sami nie dadzą.Zdecydowanie wolę mentalność Argentyńczyków,kiedyś spotkaliśmy dwóch z ojcem nad morzem,no i tak se żartowaliśmy do nich,że skąd takie spodenki gejowskie wzięli i czy w mordę nie chcą dostać.A oni pozytywnie, uśmiechali się i było tylko Si,Si,Si,pozytywny odbiór to i my pozytywni,zbiliśmy pione,zabraliśmy im dwa piwa i poszliśmy dalej.Gdyby nie mój biznes i parę projektów,to już by mnie tu nie było,tak czy siak:
Do Boju Argentyno!!

9

2

@Kessie No opiekował się nim i patrz jaki degenerat z niego rośnie.Nie dałbym mu pod opiekę swoich dziurawych gaci nawet

11

Witam,
Jako,że ja i moja kobieta jesteśmy zapracowanymi ludźmi,to postanowiliśmy znaleźć pomoc przy opiece nad naszymi bombelkami.Moja Jowita już wystawiła ogłoszenie na spotted,ale kto wie,może tu się znajdzie ktoś chętny.Warunki takie jak opisane na spotted, poniżej zamieszczam screena,chętne osoby zapraszam na priv

https://zapodaj.net/32d75b739e3f7.jpg.html

3

@Sysia11 Jak połowa twoich komentarzy jest o tym,że CR7 to uj xd

8

@Sysia11 No ja wczoraj oglądałem powtórki "You Can Dance" i jutro otwieram szkołę tańca, zapraszam

11

W oktagonie LFC każdy walczy sam i oddaje życie za zwycięstwo.Jednak poza klatką wszyscy zawodnicy,eksperci Lucek Fight Club to jedna wielka rodzina, każdy sobie pomaga,dobrego treningu Panowie!
@Comentateiro @Kessie @Bocheno1 @Deviler

https://zapodaj.net/ba71dedc79892.png.html

4

@ranger3120 Mój stary ze szwagrem

0

@Gappeq Ktoś wrzucał

14

@Mow_mi_Douglas Ja tam lubię Scaloniego,na początku miałem obawy co do niego,ale robi robotę

11

@Bocheno1 @Kessie
Wracać na złom głąby,a nie zdjęcia se robicie.Przecież ja cię Bochenek w znajomych mam,ty myślałeś,że ja tego nie zobaczę?
https://zapodaj.net/08eb448db78af.jpg.html

30

@Kidd @SwieteOfficjum @Sensible @kryhaa @Mario96w @HighestInTheRoom

Lucek Fight Club 8 "Młody Gniewny vs Stary Wilk" TRAILER

Na gali numer 8 doczekamy się w końcu debiutu @Comentateiro ,jest to obecnie najstarszy zawodnik w organizacji,jednak przykład @Don-Corleone pokazuje,że wiek to tylko liczba.Co ciekawe trenerem Comentateiro jest właśnie legendarny Don i to on przygotuje go do debiutu.Jego rywalem będzie @macio_944 , który szybko wrócił do formy po potwornym nokaucie z ręki @Danny Gaucho .Macio w oktagonie LFC zawsze wyróżniał się świetną techniką i niesamowitą szybkością, Comentateiro 73 lata temu był amatorskim mistrzem strongmanów w Ciechocinku,jego atuty to siła fizyczna oraz wytrzymałość

https://streamable.com/jidkgt

0

@klopx Jesteś mokry,bo piwo wylałeś na siebie,weź to sprzątaj,bo zaraz stary wbije do nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?