Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
9 obserwowanych
7
@!34RC3!_0N4 Ja wbiłem 32cm w bicu i teraz muszę chować swoje wspaniałe ciało pod kurtką,zima to jest brzydka koleżanka lata,wie,że jest mniej atrakcyjna i odgania świetnych mężczyzn od swojej koleżanki
0
@Zoker Teraz mają mocniejszą kadrę,zresztą tamta grupa była silniejsza
3
@Sulimo xddddddd
19
@Zoker ,,Mój syn jest wspaniały,ale mieliśmy trudne chwile,kiedyś powiedział,że Messi ma kapitalne statystyki i ma więcej złotych piłek ode mnie.Po tygodniu w piwnicy karmiony suchym chlebem i wodą z kranu spokorniał, najgorsze mamy za sobą"
8
@Criss18Barca To nie jadę
7
@Kessie Deviller po walce z @Danny Gaucho nigdy nie wrócił do dawnej formy,zresztą widzisz na zdjęciu jak teraz wygląda.Dlatego załatwiłem mu robotę,bo jednak też ponoszę winę,w końcu to ja wpuściłem go do klatki z łysym
3
@Transu96 Ciekawe co ty robisz z tą ręką potem,bo po każdym trafie przygotowana i nawilżona widzę
9
@RivaldoVitorBorba Wskazuje na szatnie i mówi:
- Wypier.. do szatni kiepy,nie ma żadnych koszulek
20
@PatrychoO Legancko bekę kręci,tak trzeba żyć
16
Matka @MesQueUnClub96 odkryła co jej syn wypisuje na LR.Jej reakcja mówi wszystko, najgorsze jest to,że jego stary @Rust_Cohle to widzi i na to przyzwala,ale się skończy teraz
https://streamable.com/8yn3yk
0
@DaPidejpi Paczki za DR są uja warte, prawdziwie nagrody to tylko Fut Champions
1
@Rust_Cohle Jak mój stary po wypłacie matki
8
@Essos Własny złom + federacja MMA
1
@cules100pro Co to za pokemon
20
@Kidd W niektórych sytuacjach tak,mój stary kiedyś powiedział,że jak zabiorę mu ostatnio piwo z lodówki to tego pożałuje.A,że mnie suszyło to zabrałem i chodziłem 2 tyg z podbitym okiem,więc przepowiednia się sprawdziła
18
@Firestone Nie wiem,ale z Brazylią mamy przewagę psychologiczną,bo pokonaliśmy ich na Copa America
12
Zacząłem uczyć @Emhyra tajemnej sztuki podrywu,przez co nawiązaliśmy przyjacielską więź.Postanowiłem pomóc mu też odnaleźć jego ojca,który 15 lat temu wyszedł po mleko i nie wrócił.Emhyr trochę inaczej wyobrażał sobie ich spotkanie po latach,ale to dla niego kolejna lekcja życia
https://streamable.com/w3x310
15
@michal2007 Ja Jowicie 500+ załatwiłem na święta,lepszego prezentu nie mogła dostać
3
@Comentateiro Cassano też jest odklejony,co on nie raz bredzi to xd
24
@paweldunajecfcb Czekam jeszcze na informacje od somsiada Mirka z 2 piętra,ale na ten moment wszystko na to wskazuje.Dam znać jak Miro skończy codziennie bicie żony (średnio od 10:30 do 11:02) i dam wam znać jaka jest sytuacja
2
@Kessie Tylko na złom mi tego kiepa nie przyprowadzaj
7
@Rust_Cohle Już wiem czemu wczoraj taki zadowolony byłeś i mówiłeś,że środa to będzie "ten" dzień.Byłem twoją odwiedzić, powiedziała wszystko,nie wiedziałem,że dziś rocznicę macie.Tak czy siak miłej zabawy wam życzę
https://streamable.com/a3z5mi
45
Ogólnie panika w związku z tymi rakietami to masakra.Dostałem wiadomość od swojego pracownika ze złomu,że odchodzi,bo ta sytuacja go uświadomiła.Mówię tu o @Bocheno1 Jutro cepie cię widzę o 6:00 na złomie,wiem,że się nachlałeś i ci głupie pomysły przyszły do głowy.Wiem też,że nie masz pieniędzy na żaden samolot,bo wiem ile masz wypłaty i jakie masz wydatki
https://zapodaj.net/5d5ae5448aee2.png.html
45
Coś się chyba dzieję,bo stary wypłacił wszystkie pieniądze matki z bankomatu, wszystko przeznaczył na alkohol, zamknął się w piwnicy.Mi powiedział,że mam się szykować,dał mi stary rewolwer po dziadku i setkę na odwagę
14
@Herato Spoko ale on jeszcze z United nie odszedł,a poza tym Falcao nie mówił,że wygląda lepiej od Rooneya,nie używał tego jako argumentu w jakiejkolwiek dyskusji xddd
9
@gaucho104 Wejdź na Transfermarkt i zobacz średnią wieku zawodników Barcelony,weź pod uwagę odejścia Pique, Busquetsa niedługo pewnie też Alby.Wróć i przeproś za swoją ignorancję i życie składem Barcy sprzed kilku lat
3
@Ricardinio14 Mnie też zawsze fascynował Leo,kocham Barce od dziecka,ale pozwalałem sobie na chlanie w 3 klasie podstawówki,zawsze jakieś piwko do pszyrki, normalka.Mimo to wyrosłem na ludzi,mam własny złom, swoją federację MMA i świetnych pracowników pod sobą np @Bocheno1 .To,że ty się nie bawiłeś za młodu,to nie znaczy,że każdy taki musi być
15
@Comentateiro Co się przejmujesz Comentateiro,już ci dużo nie zostało czasu,trzeba się napić
14
@IronSanHybrid Twój stary, ponadczasowy tekst,co roku aktualny,to jest piękne
1
@AmigoBlancos 50%/50% albo wygrają albo nie