Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dobra od nowa liczcie
6
@ranger3120 Biorę udział w zawodach,od 5 minut jestem czysty
0
@Etosam Nie napisałem,że za 4h pracy dostanie Kinder Bueno.Tylko,że musi na nie zapracować,żeby zaczął szanować pracę.Za te 4h dostanie więcej pieniędzy
19
Ogólnie dzieciństwo nauczyło mnie,że nie ma nic za darmo.Kiedy dzieci z mojej klasy dostawały konsole,zabawki i inne gadżety,ja cieszyłem się jak mieliśmy prąd w domu.Mój stary był surowy,ale nauczył mnie co to znaczy życie.Mój syn dziś w markecie wrzucił do koszyka Kinder Bueno,ja mając w głowie nauki mojego ojca nie kupiłem mu go.Chłopak jutro przychodzi do mnie na złom na 4h i sobie zapracuje na te słodycze.Ja do wszystkiego doszedłem ciężką pracą,kiedy mój syn dorośnie,to przejmie mój złom,a taki @Bocheno1 dalej będzie na nas robił i to jest właśnie życie
https://zapodaj.net/fde98f8b18b14.jpg.html
2
@NaFazieHitman Piątek,La Zabawa po ciężkim tygodniu
54
Faktycznie wyglądasz jak syn Janiamy
7
@Barca1992 To oznacza,że Villareal mógł to przegrać 9:0,bo dawno zapewnił sobie awans
3
@Bogan Nie mało,ale mnie zawsze bawi to zwalanie winy na kolegów i otoczenie.Każdy ma swój rozum,no chyba,że mówimy o nieukształtowanym dziecku
2
@AmigoBlancos To koledzy mu wlewali alko do gardła? Biedny Igor zawsze na klatce "dzień dobry" mówił,ale koledzy go zepsuli
0
@Rust_Cohle Najlepiej niedziela niby,ale tam masz 20 meczów,to ciężko na jednym posiedzeniu to zagrać.Ja wbijam swoje 11 winów i wystarczy, tydzień temu miałem 13 i 3 mecze do końca,więc brakowało jednego do lepszej rangi.Ale dostałem wszystkie 3 na piz.. i już wiem,że nie ma co się pocić więcej,od 9 winów już te nagrody są spoko.Ogólnie są wyczuwalne zmiany poziomów,przy bilansie 7:2 już mocniejszych rywali dobierało,jak miałem przy jakieś lidze 1:4 na początku,to wyraźny spadek i kilka winów z rzędu poszło
29
@kryhaa @Mario96w @Kidd @SwieteOfficjum
Pora na Lucek Fight Club 7 "Gdy przyjaciel staje się wrogiem".Hitowa walka @Danny Gaucho vs @macio_944 ,to starcie przybliży jednego z nich do walki z @Rust_Cohle .Na gali pojawił się również wokalista grupy Backstreet La Rambla @VamosRakieta .Mieliśmy małą wpadkę dźwiękową,ale Vamos jest profesjonalistą i szybko wrócił na właściwe tory.Niestety tym razem zabrakło naszych ekspertów @Emhyr i @Kessie .Są oni oskarżeni o kradzież dużej ilości zniczy i kwiatów ze cmentarzy.Do czasu wyjaśnienia sprawy zostali odsunięci od federacji
https://streamable.com/rr9ijp
4
@jaras121 @Bocheno1 kiepie miałeś mu nie dawać tej zaliczki 200zł, mówiłem żebyś mu nie dawał
7
@Kessie kiedy okazało się,że to nie on jest ojcem @MesQueUnClub96
Reakcja @Rust_Cohle na wieść,że to on jest jego biologicznym ojcem nie nadaje się na LR
https://streamable.com/j5tnn7
8
Naprawdę nie tędy droga @HighestInTheRoom , masz bilans 0-1 i chcesz walczyć o pas z @Rust_Cohle ?
Szanujmy się, zawiodłem się na tobie
https://zapodaj.net/2e4f88a867738.png.html
13
@Zoker I to jest prawdziwy rasizm.Jestem tak zbulwersowany tą sytuację,że nawet nie napiszę żadnego farmazonu w tym komentarzu
2
@Medium Ja tam w tym uśmiechu widzę magnes na kobiety
1
@Rust_Cohle Już wolę brać niewymienne.Za divison ogólnie syf leci,ale przynajmniej są karty pod sbc przy niewymiennych.Potem ważne mecze itp wychodzą praktycznie za darmo,a tam mi prędzej coś sypnie
5
@PanWaski Ja kiedyś stałem pod paczkomatem i jak ktoś podchodził,to mu tłumaczyłem co i jak i proponowałem,że mu otworzę skrzynkę.To byłem trochę takim koordynatorem,zarobki? Różnie, większość mówiła,żebym spier.. bo zadzwonią na policję,ale czasami ktoś rzucił 5zł i podziękował
2
@Rust_Cohle Takie nieprzyjemne uczucie poczułem,jak zobaczyłem,że komuś się może powodzić przez chwilę.Na szczęście wszedłem w link i mi przeszło
29
@PIWOSZ89 Bredzisz
71
@Kgorecki2500 Mnie stary też kiedyś oddał do okna życia,ale dostał zwrot
3
@Danny Gaucho Ta,był u mnie kiedyś o pracę pytać,ale mu mówię,że biorę tego Pawełka z zespołem downa z mojego osiedla,bo on biurko sam złożył,po 4h ale złożył
4
@Transu96 A mówią,że roboty nie ma.Robota jest,tylko trzeba sobie ją zorganizować
7
@Popitek12 Studia są dla ludzi bez celu w życiu,normalny chłopak bierze się za robotę porządną i liczy hajs,tak jak @Bocheno1 u mnie na złomie
5
@Rust_Cohle Ta robiłem to, pozbyłem się dobrych overalli pod SBC w tym IFA Mounta 86,na szczęście wypadł mi if Mount 86 więc profit
57
@AnnaMarianna Póki Jowita opłaca mieszkanie,to niech pali
1
@HavertzKai Alkoholik z ciebie i tyle.Trochę odpowiedzialności człowieku,przez 4 dni z rzędu pić, naprawdę niepojęte
0
@gumaz 100zł grzywny lub 25 lat więzienia
6
@MESSIah16 Adam Małysz
5
@Kgorecki2500 Nie ma na to szans,w Napoli płynie cieciowy gen,przez który kilka razy nie zdobyli mistrzostwa jak mieli szansę.Teraz też nie zdobędą ani mistrza ani LM,ten gen się odezwie niedługo