12

@zoltan87 Pedri:
- Widzisz mnie?

6

@Danny Gaucho Widzę kolega też z branży

6

@Sulimo Teraz nie ma sensu chodzić,bo ludzi za dużo się kręci to ciężko coś wynieść.Najlepiej świeżo po świętach w nocy

5

@fcbarcafan19 Nie wiem dla mnie to słabe,ja na przykład płacę za zdjęcia od @Rust_Cohle i jest fajnie,a takie oszukiwanie ludzi mi się nie podoba
https://zapodaj.net/2eab77564b15c.jpg.html

7

@Kwiatek67 Miałem właśnie te 9:1 z tyłu głowy,kiedy zbliżał się klasyk.Liczyłem,że gracze Realu gdzieś tam będą myśleć o tym meczu z 1980 roku i on im obniży morale, niestety tak się nie stało

37

Niestety moja matka zachowała się bardzo źle,nie doceniła tego co stary zrobił dla niej na urodziny.Pamiętam to jakby to było wczoraj (bo to było wczoraj),43 urodziny matki,ojciec przyszedł do mnie o 11:32 i powiedział,że szykuje coś dużego.Gdy zobaczyłem,że jest po 11,a on prawie trzeźwy (był tylko po 3 piwach),to wiedziałem,że sprawa jest poważna.Godzina 18:00,ojciec przechodzi do czynów, założył swój ślubny garnitur,kupił piękny bukiet kwiatów za 200zł i poszedł do Rossmana,żeby się wyperfumować jakimiś prestiżowymi próbkami perfum.Następnie powiadomił matkę o niespodziance, zamówił stolik w drogiej restauracji i wszystko wyglądało jak w niskobudżetowej komedii romantycznej,czyli wspaniale.Niestety,matka nabrała podejrzeń gdy dowiedziała się,że stary wydał na ich kolacje 1400 zł + bukiet,razem 1600.Wtedy wyszło na jaw,że ojciec wziął te pieniądze z jej konta,a były one odkładane na nowy telewizor.Matka wpadła w szał, była wściekła niczym LR kiedy @masq pisze,że Messi jest cienki.Zwyzywała starego od najgorszych i powiedziała,że gdyby nie wpadka sprzed 24 lat,to dziś byłaby szanowaną żoną policjanta Zbyszka,który był z nią umówiony te 24 lata temu na randkę,ale tydzień wcześniej pod wpływem atmosfery w Disco-Relax matka dała się zauroczyć mojemu staremu,a ten nie zmarnował sytuacji i trafił niczym Iniesta w półfinale z Chelsea w 2009

1

@Stagiryta Kiedyś Pepe,dzisiaj Winicjusz Dżunior

8

@nabial Przecież to tak głupia plotka jak ta o transferze Mbappe do Barcelony.To jest niemożliwe,że w połowie sezonu PSG go puści, nawet jakby chciał.Tylko łebki łowcy śmieciowych newsów BI mogliby w to uwierzyć

15

@tristan87 Chłop chciał spełnić marzenie i zostać Karolem Krawczykiem na jedną noc,a ci go zatrzymują.Naprawdę ta policja mogłaby mieć trochę wyrozumiałości

1

@Kessie
1.2,+2,5
2.1,+2,5
3.1,-2,5
4.2,+2,5
5.1,-2,5
6.2,+2,5
7.1,-2,5
8.1,+2,5
9.1,+2,5
10.1,-2,5

1

@Kessie Kessie tabletek nie wziąłeś dzisiaj,znowu dwubiegunówka się włącza

25

@Danny Gaucho słodko zasnął po piwie ode mnie.To za tą herbatę co mi kiedyś zrobiłeś i na drugi dzień nic nie pamiętałem,ale bolała mnie pewna część ciała,mamy 1:1
https://zapodaj.net/8de3ae59cc8ca.jpg.html

0

@Encore 31887 lecisz

4

@Rust_Cohle Zamykam interes do wtorku,miał robić,ale tak niego spojrzałem i pomyślałem,że napić się i zapomnieć w weekend to jedyne co mu w życiu zostało i dostał wolne.Wczoraj się mnie pytał czy moja 79 letnia babcia od strony ojca wolna,bo jest na czym oko zawiesić,więc niech się napije,może mu się beret zresetuje

3

@Rust_Cohle No ale mu się dopiero przy 1:0 przypomniała ta akcja z Antonym i dlatego tak zrobił.Nie szukaj problemów na siłę

17

@Survier 8:05 a ja już starego z klatki zbieram

3

@Deviler Ty jesteś zbędny na tej stronie

4

@Rust_Cohle Trzeba mieć jakieś hobby

3

Comentateiro weź odpuść sobie te internety,za stary na to jesteś
@Comentateiro - Potrzymaj mi piwo:
https://streamable.com/ojygk5

3

@LeoKing10 Biznesmen, myśliciel,kobieciarz,człowiek sukcesu,tak na mnie tu mówią.Biznes to biznes,umiem zarabiać na puszkach,złomie więc to robię.A stary nikogo nie udaje,jest szczery i on też miał wpływ na mój sukces.Może i lubi wypić,ale kto nie lubi?

2

@LeoKing10 Da się,do mnie podbijasz na pw, stówka na konto i ogarniemy

4

@Destroyer_of_Worlds Raczej nikt o zdrowych zmysłach nie myślał,że Raphinha jest lepszy od Neymara.Pajacerke lubi odstawiać,ale piłkarz top topów.Jak już to chodziło o wiek i przeszłość,nie o samą jakość piłkarską

4

@Kessie No grzebanie w śmietniku w moim domu w poszukiwaniu puszek nie było mądrym pomysłem Kessie

10

@Rust_Cohle Już zostaw tego @Bocheno1 w spokoju,teraz go męczysz jeszcze jak go wysłałem w delegację na puszki.Tyle przez ciebie przeszedł,to go jeszcze szukasz i jakieś szpileczki wbijasz dalej
https://streamable.com/efr2u0

1

@HighestInTheRoom Raphinha wygląda jak mój stary,który nie pił alko przez 24 godziny

3

@Ghostface Nie wiem czy redakcja byłaby na to gotowy gdyż jestem postacią nietuzinkową,ale też kontrowersyjną.Tworzę niezależne dzieła,które nie każdemu przypadną do gustu

10

Witam, przygotowałem krótką analizę w której pokazałem dlaczego LE są lepszymi rozgrywkami niż LM.Ktoś w końcu musiał powiedzieć prawdę, króciutko z LM Panowie,lecimy po LE
https://zapodaj.net/d11e0056f8de0.png.html

1

@Rust_Cohle Jako,że jesteś zawodnikiem mojej federacji,to czuję się za ciebie odpowiedzialny

3

@Rust_Cohle Ogarnij się z tymi banami

0

@FCBeSeM Milan to ty szanuj,mistrz Włoch

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?