1

@Medium Trzeba nową grę zacząć i wybrać postać kobiecą,straci zapis gry,ale trzeba się było wcześniej zastanawiać

1

@bartekvisca Busquets go asekuruje przy wyciskaniu sztangi na leżąco na siłce, dlatego Xavi patrzy na niego łaskawym okiem

3

@FabianMrozek To jest bardzo ciekawa wizja Fabian,zgadzam się z nią.Niewiele osób na tej stronie dostrzega takie rzeczy jak my, większość to ciecie piszący jakieś bzdety

52

Ogólnie już widać było,że spuchnęliśmy pod koniec i tylko końcowy gwizdek uratował Xaviego.Jestem przekonany,że gdyby to spotkanie potrwało 3,4 godziny dłużej,to Emery zjadłby Kszawiego luźno

0

@Coutinho007 Ty się Coutinho nie wypowiadaj na takie tematy

24

@masq Puszczę cię na drugą połowę,już @Bocheno1 zostanie na złomie do północy to przypilnuje.Do tej 22:00 musisz siedzieć,bo Bochenek mi musi starego do 21:40 pilnować, żeby mi sprzętu do lombardu z chaty nie powynosił,a za nim dojedzie na złom to 22 mniej więcej trzeba liczyć

6

@Messibestplayerintheworld Już mu stara kanapki z pasztetem pakowała na drogę do Mediolanu,nie jesteś na bieżąco

4

@JimMorrisonFCB Ja pójdę krok dalej i napisze,że ja już wolę Kounde obok Araujo

2

@Kessie Nie no akurat Lucek Fight Club jest dla mnie jak najdroższe dziecko,więc tam dbam o najmniejsze detale.Więc przydałoby się,żeby Krzyś jednak zdobył trochę popularności na LR,bo @Rust_Cohle to jest jednak obecny mistrz federacji,to nie ma żartów

2

@MesQueUnClub96 @Czesio Dawaj tego Jędze,to chociaż ten mały gówniarz nie obejrzy

33

@Herato Na szczęście ja żyję w bardziej odpowiedzialnym środowisku,ja 23 lata i już 1000+,w planach kolejne 500.Somsiad Jarek młody ogier 16 lat a już ma jedno,somsiad Jędrzej on starszy ma szóstkę,ale jeden to karzeł to tak 5,5 bardziej bym liczył.Kolega Błażej ma czwórkę,ale siedzi teraz za niewinność,to wstrzymał produkcję na najbliższe 2 lata,chociaż jego Aldona ma piąte w drodze,coś tłumaczyła mu,że zaszła jak przez telefon gadali w więzieniu,nie wiem nie znam się na tych nowych technologiach.W każdym razie się nie martw Herato,zadbamy o kolejne pokolenie

2

@Kidd Polecać to każden jeden chce ale żeby dać już pieniądze,żeby człowiek sam sprawdził,to już nie ma komu

2

@mateusz1989VeB Jasny pomysł:
Dobra tam pocisnę ten sezon do końca, przecieciuje i emeryturka.Kszawi niech se sam to ogarnia potem

2

Ale po tym 2027 roku to już napewno przyjdzie

0

@Transu96 Prawdziwi mężczyźni cisną składami za 20-100k a coinsy sprzedają,żeby mieć na piwo

1

@Rust_Cohle Jak @pt9 napisał, Carlos kozak za grosze na ŚO,za Gomeza bym dał,bo Saliba mi się wydaje lepszym obrońcą i możesz sobie jego IFA kupić

44

Jako, że LR stanowi ważną część mojego życia,to postanowiłem wejść w jeszcze większą interakcję z użytkownikami tej strony.Zacząłem zapraszać ich do siebie na jakieś piwo,rozmowy biznesowe itp.Na końcu robiłem im pamiątkowe zdjęcia, które zamieszczam poniżej.Dziękuję moim pierwszym gościom @Rust_Cohle @Danny Gaucho @Bocheno1 @HighestInTheRoom

Zapraszam kolejnych użytkowników do mojego mieszkania w Sosnowcu, poznajmy się!
https://zapodaj.net/52911ba1fdc3b.png.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@PatrykBarca To już nudne się zrobiło,ładnie musi mieć przepity łeb.Dostawał już 10 kolejnych szans w mniejszych klubach,żeby zarabiać dalej jako piłkarz i co chwilę zachlany.Teraz jakieś kocopoły i wspomnienia menelskie,że ja to byłem lepszy niż Lewandowski,ale zachlałem,bo mnie otoczenie przytłoczyło

26

@bartas97 Przebierz się za kibica Barcelony, chociaż raz w życiu będziesz jakoś wyglądał

21

@Kondziubarca Niszczenie finansowo Realu loading.... Długo czekaliśmy,ale warto było

0

@BorzyKrzys Ja mam takiego samego jak mój stary,nie wiem od czego to zależy

1

@Rust_Cohle Transu nie słuchaj,on pisał,że Kounde jest cienki na początek,bo za mało tempa.Od porażki z @Bocheno1 na Lucek Fight Club zmienił się na jeszcze gorsze

0

@Rust_Cohle No można,ale PS5/Xbox nowy i PC,stare generacje mają ze sobą crossa Xbox One/PS4.Tylko rynek wspólny w Fucie na wszystkie konsole

1

@Rust_Cohle Nie da rady,bo kiedyś widziałem, że o PS5 piszesz.A ja wszystko w biznes ładuje i narazie tylko PS4,PS5 w planach za kilka miesięcy dopiero

1

@Toretto No ja wolę przepalić niewymienne na jakąś fajną kartę,tu jest ikona maks 86,to małe szanse a cos grywalnego

7

@Rust_Cohle Ja nie robiłem,bo szansa,że dostaniesz coś grywalnego jest taka jak to,że @MesQueUnClub96 napisze coś mądrego na LR.Zdarza się raz na rok,ale jest to nie warte ryzyka

0

@tomek8756 Opłacało się temu Natanowi mówić o tym zdrowiu psychicznym?

9

@Rewolucja123 Nie powiem,bo Xavi zgapi i jak wygramy,to wszystkie zasługi mu przypadną

1

@Rust_Cohle
1.1,+2,5
2.1,-2,5
3.1,+2,5
4.2,+2,5
5.1,+2,5
6.1,+2,5
7.2,-2,5
8.1,-2,5
9.2,-2,5
10.- 4,5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?