Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Botanik
Pytanie bonusowe za 3 pkt:
Czy Haaland strzeli bramkę w trzeciej kolejce?
TAK
typy 3 kolejki:
1. Bayern Monachium 3:1 Pilzno
2. Marsylia 1:2 Sporting
3. Ajax 2:3 Napoli
4. Club Brugge 0:1 Atl. Madryt
5. Eintracht Frankfurt 0:2 Tottenham
6. FC Porto 1:0 Bayer Leverkusen
7. Inter 0:2 Barcelona
8. Liverpool 3:1 Rangers
9. RB Lipsk 2:1 Celtic
10. Salzburg 1:1 Dinamo Zagrzeb
11. Benfica 1:3 PSG
12. Chelsea 1:2 AC Milan
13. Juventus 3:1 M. Haifa
14. Manchester City 4:0 FC Kopenhaga
15. Real Madryt 2:0 Szachtar
16. Sevilla 1:2 Borussia Dortmund
71
@Cvzx 5k haha,tyle to mój 10 letni brat na wyprowadzeniu psów sąsiadów zarabia w dwa tygodnie
0
@GeneralXavi Się ciesz,że kurtki są jeszcze w sklepach a nie narzekasz,się w dupie poprzewracała od tego dobrobytu
1
@KmN Na zmylenie rywala wrzuci Diasa na fałszywą dziewiątkę i skończy się jak zawsze
0
Jak jest teraz z tym rynkiem transferowym w Fifie,jest PS5+nowy Xbox i PS4 + Xbox one czy wszystko jest razem teraz?
21
@VegetaPolska No dla mnie City jest jednym z najlepszych klubów na świecie od kilku lat,który był w stanie zdominować PL na kilka lat.A Haaland może być tą brakującą cegiełką do wygrania LM.Norweg jest tym,który może właśnie napisać tą historię w City.Argument o biednej historii jest zabawny,tu się liczy kasa i poziom sportowy,a nie to kto ile wygrał w ostatnich 50 latach
78
@VegetaPolska No dokładnie,De Bruyne też jeszcze 4,5 lat i rusza do Barcy/Realu jak się rozegra,bo gdzie City klubem docelowym,nigdy w życiu
19
@LioMessi10 Mój stary w twoim wieku miał już 40 lat
5
@Janiama Wróżbita Maciej to nawet nie jest on
7
@tristan87 Geniusz
1
@Rust_Cohle
1.2,+2,5
2.2,+2,5
3.2,+2,5
4.1,+2,5
5.1,+2,5
6.2,-2,5
7.X,-2,5
8.1,+2,5
9.1,-2,5
10.2,+2,5
24
@SwieteOfficjum @Sensible @kryhaa
Przegląd tygodnia Lucek Fight Club:
- były pracownik organizacji @arasz1819 i legendarny mistrz federacji @Don-Corleone przyłapani za kulisami,to tylko przyjaźń czy coś więcej?
- Ostra wymiana zdań @Rust_Cohle i @Bocheno1 , konflikt nabiera na sile,obaj deklarują gotowość do walki,ale Bocheno nie chce zgodzić się na testy na obecność piwa bezalkoholowego we krwi,które jest surowo zabronione w federacji.
- Poważna kontuzja @macio_944 na treningu,jego dalsza kariera stanęła pod znakiem zapytania. Właściciele federacji deklarują,że nie zostawią go samemu sobie i w razie końca kariery sportowej ten może liczyć na prace w puszkowym biznesie jednego z włodarzy
https://streamable.com/5b3u2v
5
@HighestInTheRoom Co robisz jak po kilkunastu przegranych kuponach w końcu wejdzie ci coś z wygraną 220zł?
HighestInTheRoom:
https://streamable.com/4sxdt7
63
@VamosRakieta Ludzie się zmieniają,mój stary kiedyś był alkoholikiem,a dzisiaj jest alkoholikiem klasy światowej
22
@SwieteOfficjum @Sensible @kryhaa
Czas na Lucek Fight Club 5 "Last Dance Mistrza". Niestety organizacje opuścił @arasz1819 ,który ma żal do federacji po swoim debiutanckim starciu.Jak sam twierdzi jego ostatnia walka z @Rust_Cohle została przerwana zbyt szybko,on po 4 dniach po nokaucie przebudził się w szpitalu i był gotowy walczyć dalej,ale było już po walce.W studiu eksperckim zastąpi go więc @Kessie który stworzył młody dynamiczny duet wraz z @Emhyr .Te galę umili nam również koncert znanej artystki @Lola120 .A przed nami ostatnia walka karierze @Don-Corleone z szacunku do jego osiągnięć w Lucek Fight Club dostanie on dożywotnią roczną zniżkę 1% na wstęp na nasze kolejne gale (zniżka obowiązuje tylko przy galach, które odbędą się w parzyste dni miesiąca w godzinach 20:00-20:05).Jego rywalem będzie zwycięzca dwóch pierwszych walk w federacji, @Danny Gaucho
Lucek Fight Club 5
Danny Gaucho vs Don-Corleone
https://streamable.com/5qbuc5
9
Schlebia mi @Bocheno1 ,że wysyłasz mi te zdjęcia na pv,ale ja wolę kobiety
https://zapodaj.net/c9035c4a3a24d.jpg.html
1
@xVENUMx Za pobraniem to można na allegro,gdzie masz ochronę kupujących.Na OLX w życiu bym nic nie kupił za pobraniem
10
@Deviler Avatar nie kłamie,widać z jakim gościem mamy doczynienia
1
@adambądkowski93 Ponoć mu powiedział,że @Rust_Cohle znalazł pracę i zrezygnował z zasiłku dla bezrobotnych
5
@Destroyer_of_Worlds Tylko to jest myślenie na zasadzie:
- Przegrałem w karty 1000zł,ale sąsiad przegrał 3000zł,więc w sumie spoko jest.
Zaraz mundial,a wyglądamy beznadziejnie,co nam z tego,że jakaś Turcja przegrała z Wyspami Owczymi
0
@AnnaMarianna Jak patrzę na moją Jowite o wzroście 160kg,to też w sumie chciałbym umrzeć pierwszy
2
@msmsms Ale to overall w skali kobiecej,w skali męskiej miała by rating 9-10
22
@michaleu Jako ekspert do spraw sarkazmu i ironii stwierdzam,że Pan msmsms zastosował w tym poście sarkazm
0
@Kgorecki2500 No Ter Stegen dalej będzie wyglądał jak Błażej lat 19,zdolny syn sąsiadki Grażyny
0
@Khajio Czy ja wiem,ta 10 to jest właśnie top topów,pozostałe repki już nie mają tak dużej ilości zawodników z topu,a taka Belgia ma ich sporo mimo wieku niektórych
11
@kynio302 Maguire jako mężczyzna jest brzydki,ale przynajmniej jako kobieta też jest brzydki
9
@Rust_Cohle Mi się podoba,jak się wchodzi na link ode mnie,to trzeba się liczyć z konsekwencjami
1
- Mamo zamówimy pizze?
- Nie,mamy pizze w domu
Pizza w domu:
https://streamable.com/qypwh2
9
Stary: Przeziębiłem się, muszę zrobić inhalacje
Stary po 10 minutach:
https://zapodaj.net/58c02d6cccb0d.jpg.html
0
@Janiama Ja pamiętam jak ograliśmy Walię 1:0