3

@FabianMrozek To jest bardzo ciekawa wizja Fabian,zgadzam się z nią.Niewiele osób na tej stronie dostrzega takie rzeczy jak my, większość to ciecie piszący jakieś bzdety

52

Ogólnie już widać było,że spuchnęliśmy pod koniec i tylko końcowy gwizdek uratował Xaviego.Jestem przekonany,że gdyby to spotkanie potrwało 3,4 godziny dłużej,to Emery zjadłby Kszawiego luźno

0

@Coutinho007 Ty się Coutinho nie wypowiadaj na takie tematy

24

@masq Puszczę cię na drugą połowę,już @Bocheno1 zostanie na złomie do północy to przypilnuje.Do tej 22:00 musisz siedzieć,bo Bochenek mi musi starego do 21:40 pilnować, żeby mi sprzętu do lombardu z chaty nie powynosił,a za nim dojedzie na złom to 22 mniej więcej trzeba liczyć

6

@Messibestplayerintheworld Już mu stara kanapki z pasztetem pakowała na drogę do Mediolanu,nie jesteś na bieżąco

4

@JimMorrisonFCB Ja pójdę krok dalej i napisze,że ja już wolę Kounde obok Araujo

2

@Kessie Nie no akurat Lucek Fight Club jest dla mnie jak najdroższe dziecko,więc tam dbam o najmniejsze detale.Więc przydałoby się,żeby Krzyś jednak zdobył trochę popularności na LR,bo @Rust_Cohle to jest jednak obecny mistrz federacji,to nie ma żartów

2

@MesQueUnClub96 @Czesio Dawaj tego Jędze,to chociaż ten mały gówniarz nie obejrzy

33

@Herato Na szczęście ja żyję w bardziej odpowiedzialnym środowisku,ja 23 lata i już 1000+,w planach kolejne 500.Somsiad Jarek młody ogier 16 lat a już ma jedno,somsiad Jędrzej on starszy ma szóstkę,ale jeden to karzeł to tak 5,5 bardziej bym liczył.Kolega Błażej ma czwórkę,ale siedzi teraz za niewinność,to wstrzymał produkcję na najbliższe 2 lata,chociaż jego Aldona ma piąte w drodze,coś tłumaczyła mu,że zaszła jak przez telefon gadali w więzieniu,nie wiem nie znam się na tych nowych technologiach.W każdym razie się nie martw Herato,zadbamy o kolejne pokolenie

2

@Kidd Polecać to każden jeden chce ale żeby dać już pieniądze,żeby człowiek sam sprawdził,to już nie ma komu

2

@mateusz1989VeB Jasny pomysł:
Dobra tam pocisnę ten sezon do końca, przecieciuje i emeryturka.Kszawi niech se sam to ogarnia potem

2

Ale po tym 2027 roku to już napewno przyjdzie

0

@Transu96 Prawdziwi mężczyźni cisną składami za 20-100k a coinsy sprzedają,żeby mieć na piwo

1

@Rust_Cohle Jak @pt9 napisał, Carlos kozak za grosze na ŚO,za Gomeza bym dał,bo Saliba mi się wydaje lepszym obrońcą i możesz sobie jego IFA kupić

44

Jako, że LR stanowi ważną część mojego życia,to postanowiłem wejść w jeszcze większą interakcję z użytkownikami tej strony.Zacząłem zapraszać ich do siebie na jakieś piwo,rozmowy biznesowe itp.Na końcu robiłem im pamiątkowe zdjęcia, które zamieszczam poniżej.Dziękuję moim pierwszym gościom @Rust_Cohle @Danny Gaucho @Bocheno1 @HighestInTheRoom

Zapraszam kolejnych użytkowników do mojego mieszkania w Sosnowcu, poznajmy się!
https://zapodaj.net/52911ba1fdc3b.png.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@PatrykBarca To już nudne się zrobiło,ładnie musi mieć przepity łeb.Dostawał już 10 kolejnych szans w mniejszych klubach,żeby zarabiać dalej jako piłkarz i co chwilę zachlany.Teraz jakieś kocopoły i wspomnienia menelskie,że ja to byłem lepszy niż Lewandowski,ale zachlałem,bo mnie otoczenie przytłoczyło

26

@bartas97 Przebierz się za kibica Barcelony, chociaż raz w życiu będziesz jakoś wyglądał

21

@Kondziubarca Niszczenie finansowo Realu loading.... Długo czekaliśmy,ale warto było

0

@BorzyKrzys Ja mam takiego samego jak mój stary,nie wiem od czego to zależy

1

@Rust_Cohle Transu nie słuchaj,on pisał,że Kounde jest cienki na początek,bo za mało tempa.Od porażki z @Bocheno1 na Lucek Fight Club zmienił się na jeszcze gorsze

0

@Rust_Cohle No można,ale PS5/Xbox nowy i PC,stare generacje mają ze sobą crossa Xbox One/PS4.Tylko rynek wspólny w Fucie na wszystkie konsole

1

@Rust_Cohle Nie da rady,bo kiedyś widziałem, że o PS5 piszesz.A ja wszystko w biznes ładuje i narazie tylko PS4,PS5 w planach za kilka miesięcy dopiero

1

@Toretto No ja wolę przepalić niewymienne na jakąś fajną kartę,tu jest ikona maks 86,to małe szanse a cos grywalnego

7

@Rust_Cohle Ja nie robiłem,bo szansa,że dostaniesz coś grywalnego jest taka jak to,że @MesQueUnClub96 napisze coś mądrego na LR.Zdarza się raz na rok,ale jest to nie warte ryzyka

0

@tomek8756 Opłacało się temu Natanowi mówić o tym zdrowiu psychicznym?

9

@Rewolucja123 Nie powiem,bo Xavi zgapi i jak wygramy,to wszystkie zasługi mu przypadną

1

@Rust_Cohle
1.1,+2,5
2.1,-2,5
3.1,+2,5
4.2,+2,5
5.1,+2,5
6.1,+2,5
7.2,-2,5
8.1,-2,5
9.2,-2,5
10.- 4,5

1

@Rust_Cohle Dałem mu tego wina owocowego od starego,już działa

1

@Kamiloza91 Misja ratowania Barcelony przez starego Wengera nie ma sensu.Chłop już za stary na takie wyzwania,nie trenował ładnych parę lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?