0

@mrboom Ale spoko siedzi,to jej trzeba przyznać

7

@Deviler Amator,0,8 to ja miałem jak mnie stary ze żłobka odbierał

2

@Deviler Ciężko,żeby było inaczej gdy w PL beniaminek wykłada sobie luźno kilkadziesiąt milionów na transfery,a drużyny z czołówki w La Liga mają problem,żeby zarejestrować swoich piłkarzy

5

@MesQueUnClub96 Cierpliwości,to nie jest sklep osiedlowy,że sobie wchodzisz kiedy chcesz.To poważna federacja,kolejka jest długa,pilnuj się starego to i na ciebie przyjdzie kolej

1

@Deviler Jest szansa, włodarze to rozważą

1

@Botanik
Pytanie bonusowe za 3 pkt:
Czy Piotr Zieliński strzeli bramkę lub zaliczy asystę w szóstej kolejce?
Nie

typy 6 kolejki:

1. Bayer Leverkusen 1:1 Club Brugge
2. FC Porto 1:2 Atl. Madryt
3. Bayern Monachium2:0 Inter
4. Liverpool 1:2 Napoli
5. Marsylia 1:2 Tottenham
6. Pilzno 0:3 Barcelona
7. Rangers 0:3 Ajax
8. Sporting 1:0 Eintracht Frankfurt
9. Real Madryt 2:0 Celtic
10. Szachtar 1:2 RB Lipsk
11. AC Milan 2:0 Salzburg
12. Chelsea 2:0 Dinamo Zagrzeb
13. FC Kopenhaga 0:2 Borussia Dortmund
14. Juventus 1:3 PSG
15. M. Haifa 0:3 Benfica
16. Manchester City 2:1 Sevilla
Dzięki za oznaczenie, zapomniałem o tym

18

@Mario96w @Sensible @Kidd @kryhaa @SwieteOfficjum

Lucek Fight Club 7 "Gdy przyjaciel staje się wrogiem" Trailer
Na kolejnej gali zmierzą się @Danny Gaucho vs @macio_944 .Kiedyś razem lali pod śmietnikiem @Bocheno1 ,jednak ich przyjaźń nie przetrwała próby czasu.Obaj chcą się odbudować,Danny jest po porażce z legendarnym @Don-Corleone ,Macio wraca po ciężkiej kontuzji i wielu uważa,że po niej nie jest już tym samym zawodnikiem co kiedyś.Obaj mają coś do udowodnienia.Ta walka przybliży jednego z nich do mistrzowskiego pasa, który jest w posiadaniu @Rust_Cohle .Jednak wygrać może tylko jeden,trailer 7 gali Lucek Fight Club:

https://streamable.com/66pbh5

0

@Katalończyk 99 Czemu? Też myślę,że gdyby nie miała tyle pieniędzy na zabiegi swojej bielizny,to te majty by starzej wyglądały i nikt by się nimi tak nie zachwycał

9

@Bagsik88 LR jest jak moja somsiadka Mariola,niby każdy na nią narzeka,ale i tak każdy zawsze do niej wraca

1

@Rust_Cohle Za ostatnią kolejkę miałem 13pkt Panie Rust,chyba,że ten 1 odjęty za bycie pod wpływem,ale nikt nic nie mówił,że nie można

43

Historia z Halloween straszna niczym twarz mojej Jowity bez makijażu.Normalny dzień sąsiad Mirek bije żonę w mieszkaniu obok,Zbyszek odbiera swoje 1000+ z przedszkola,stary leży na schodach i ładuje baterie na wieczór.Jednak przyszedł do mnie dziwny sms,numer tak jak ojciec @Bocheno1 nieznany,jego treść to:

- Dzisiaj o 22:17 odwiedzi cię tajemniczy mężczyzna w stroju wróżki,daj mu pół litra albo pożałujesz.

Jestem człowiekiem twardo stąpającym po ziemi,raczej nie przejmuje się takimi rzeczami,jednak tego dnia czułem dziwny niepokój,miałem wrażenie,że ktoś mnie obserwuje.Zbliżała się 22:00,przypomniałem sobie o dziwnej wiadomości,zacząłem się stresować niczym @Emhyr gdy nawiąże kontakt wzrokowy dłuższy niż 2 sekundy z kobietą, która nie jest jego matką.Godzina 22:17, słyszę pukanie do drzwi,miałem flaszkę jednak należała ona do starego,zabranie jej byłoby samobójstwem,stałem więc między młotem a kowadłem.Postanowiłem,że nie spełnię prośby tajemniczego gościa,otworzyłem drzwi a moim oczom ukazał się ten mężczyzna:
https://zapodaj.net/b2a740cebbea8.jpg.html
Patrzyliśmy na siebie w milczeniu przez jakieś 20 sekund, po tym czasie zorientowałem się,że jest to @HighestInTheRoom ,który chciał wyłudzić ode mnie alkohol,bo przegrał wypłatę u bukmachera i nie miał za co pić.Zaprosiłem go do mieszkania na piwo i pochwaliłem za pomysłowość.Jednak muszę przyznać,że nigdy nie zapomnę napięcia i strachu jaki towarzyszył mi zanim poznałem całą prawdę

9

@PatrykBarca No ale tu beznadziejny przypadek,dwa piwa to się brało przed pszyrką w 4 klasie podstawówki.Wyżej to nie wiem,bo nie chodziłem dalej.W każdym razie jest do zrobienia,ale taki przypadek tani nie będzie

2

@Rust_Cohle Ta,ale trzeba na @Danny Gaucho uważać,bo on też w tej branży robi.Specjalnie jeszcze na siłkę idę przed tripem,jakby się łysy stawiał

1

@Rust_Cohle Te dzisiejsze gówniaki... szkoda gadać,ale co ci będę pisać sam masz jednego na chacie takiego.Dlatego trzeba rządzić twardą ręką jak mój stary ze mną,bo potem ci taki Arasz wyrośnie

10

@Kgorecki2500 No dla fanów Milanu bardzo słabo,ale neutralni kibice zaraz o tym zapomną i się przyzwyczają,tak jak było ze słynnym Piemonte Calcio

0

@Herato Nie wiem czy jest się czym zachwycać,prawda jest taka,że jakby się Bońkowi chciało,to by zgarnął wszystkie 3

51

Ty @Rust_Cohle zabieraj tego swojego gówniaka @MesQueUnClub96 z mojego domu.Przyszedł na halloween i mówi,że bez cukierków nie wyjdzie.Druga sprawa,że chyba nie wytłumaczyłeś mu do końca na czym polega przebieranie się na halloween
https://zapodaj.net/6c0a2ba995ae0.jpg.html

14

@Encore Coutinho xddddd

6

@Ricardinio14 Ja mam 23 lata i mam podobnie,spytałem starego jak to u niego było.Powiedział,że mi powie jak mu kupię flaszkę,kupiłem i dalej nie wiem,bo wypił tą flaszkę i zasnął

28

@Kuba_1 Słuchaj BI to będziesz na sylwestra piwo bezalkoholowe pił

1

@Nano22 Odnalazłeś zaginionego brata @Transu96

7

@Mathoue Kiedyś brałem 50 zł i byłem królem życia w monopolowym.Dzisiaj 50zł jest na rozgrzewkę,a resztę trzeba sobie samemu wynieść

37

Nie samą pracą człowiek żyje,dzisiaj nocowanie u mnie z ziomkami @Rust_Cohle @VamosRakieta @Bocheno1
Pozdrawiamy LR
https://zapodaj.net/3db9a283c9c5a.jpg.html

11

Muszę pochwalić mojego podopiecznego z LR @Emhyr robi coraz większe postępy.Jeszcze niedawno siedział 24/7 w piwnicy,ale od pewnego czasu zaczął z niej wychodzić,a dzisiaj nawet umówiłem go na randkę z Beatą z bloku obok.Dał radę z nią trochę pogadać, niestety jak go musnęła przez przypadek w rękę,to nie wytrzymał i lekko się wycofał,co widać na zdjęciu poniżej
https://zapodaj.net/13c942d5649f5.jpg.html
Jednak zrobił już gigantyczne postępy i jesteśmy na dobrej drodze

4

@MESSIah16 A kogo ta liga farmerów obchodzi,niech się bawią w swojej piaskownicy i robią własną LM z Białorusią,Narnią i Velen

12

@Krzysztof1987 Nie wiem,kiedyś jakieś majtki marki "Porto" dostałem od starego,na tureckim bazarze kupił za 3 zł,ale żeby majtkom kibicować,trochę dziwne

6

@Rust_Cohle Jak mi odpisujesz,to z jednego konta wystarczy

7

West Ham dzisiaj nie wygrał, dzięki czemu Liverpool utrzymał 9 lokatę w tabeli, gratulacje @Rust_Cohle

5

@Rewolucja123 Mnie tylko obchodzi,że Real stracił punkty,reszta mi koło uja lata

1

@AmigoBlancos Wypić zawsze możemy,ja zapraszam ty stawiasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?