Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Deviler Ty jesteś zbędny na tej stronie
4
@Rust_Cohle Trzeba mieć jakieś hobby
3
Comentateiro weź odpuść sobie te internety,za stary na to jesteś
@Comentateiro - Potrzymaj mi piwo:
https://streamable.com/ojygk5
3
@LeoKing10 Biznesmen, myśliciel,kobieciarz,człowiek sukcesu,tak na mnie tu mówią.Biznes to biznes,umiem zarabiać na puszkach,złomie więc to robię.A stary nikogo nie udaje,jest szczery i on też miał wpływ na mój sukces.Może i lubi wypić,ale kto nie lubi?
2
@LeoKing10 Da się,do mnie podbijasz na pw, stówka na konto i ogarniemy
4
@Destroyer_of_Worlds Raczej nikt o zdrowych zmysłach nie myślał,że Raphinha jest lepszy od Neymara.Pajacerke lubi odstawiać,ale piłkarz top topów.Jak już to chodziło o wiek i przeszłość,nie o samą jakość piłkarską
4
@Kessie No grzebanie w śmietniku w moim domu w poszukiwaniu puszek nie było mądrym pomysłem Kessie
10
@Rust_Cohle Już zostaw tego @Bocheno1 w spokoju,teraz go męczysz jeszcze jak go wysłałem w delegację na puszki.Tyle przez ciebie przeszedł,to go jeszcze szukasz i jakieś szpileczki wbijasz dalej
https://streamable.com/efr2u0
1
@HighestInTheRoom Raphinha wygląda jak mój stary,który nie pił alko przez 24 godziny
3
@Ghostface Nie wiem czy redakcja byłaby na to gotowy gdyż jestem postacią nietuzinkową,ale też kontrowersyjną.Tworzę niezależne dzieła,które nie każdemu przypadną do gustu
10
Witam, przygotowałem krótką analizę w której pokazałem dlaczego LE są lepszymi rozgrywkami niż LM.Ktoś w końcu musiał powiedzieć prawdę, króciutko z LM Panowie,lecimy po LE
https://zapodaj.net/d11e0056f8de0.png.html
1
@Rust_Cohle Jako,że jesteś zawodnikiem mojej federacji,to czuję się za ciebie odpowiedzialny
3
@Rust_Cohle Ogarnij się z tymi banami
0
@FCBeSeM Milan to ty szanuj,mistrz Włoch
6
Po co w jakiejś LM grać,co tam Real się kopie po czole i wygrywa,jak można se na lajcie LE wygrać i poprawić wizerunek po porażce z Eintrachtem rok temu
5
@Comfortable_ Siedzą cicho,czekają na wyrok
0
@Medium albo w pierdlu
4
@Jakchcesz Te 13:0 by już mogli wbić,13:1 to byłby trochę niedosyt jednak
10
@MesQueUnClub96 już w telewizji występuje,parę lat i będziemy przychodzić na jego koncerty.Pamiętaj wtedy kto ci dał dorobić na puszkach pierwsze pieniądze w wakacje
https://streamable.com/pv63dk
6
@Bocheno1 Dotarł do mnie film z którego wynika,że dorabiasz sobie na boku i prosisz ludzi o pieniądze na tik-toku.Widzę,że sobie radzisz,więc te podwyżkę zaplanowaną od nowego roku chyba sobie darujemy
https://streamable.com/7pwv86
1
@Botanik
3.Benfica 1:2 Juventus
4. Borussia Dortmund 1:3 Manchester City
5. Celtic 2:0 Szachtar
6. Dinamo Zagrzeb 1:2 AC Milan
7. PSG 3:0 M. Haifa
8. RB Lipsk 1:2Real Madryt
9. Club Brugge 2:2 FC Porto
10. Inter 3:0 Pilzno
11. Ajax 2:3 Liverpool
12. Atl. Madryt 1:0 Bayer Leverkusen
13. Barcelona 2:1 Bayern Monachium
14. Eintracht Frankfurt 1:2 Marsylia
15. Napoli 3:1 Rangers
16. Tottenham 2:1 Sporting
Czy Vini strzeli bramkę?
Tak
Zamuliłem i dodaje w momencie gdy trwają dwa pierwsze mecze,więc ich tu nie wpisałem.Typuje od Benfica vs Juventus
6
@Comentateiro Już trenuje kopnięcia przed występem na Lucek Fight Club,właśnie ten zapał sprawia,że chce mieć cię w mojej federacji
https://streamable.com/oq4kpt
4
@Lionel_Messi10 Jeśli Inter straci punkty,to czekają mnie najtrudniejsze 24 godziny w moim życiu.Robię to dla Barcelony,bo wierzę,że Bóg jak zobaczy do czego jestem zdolny dla Blaugrany,to nam pomoże.Chciałem się tym z wami podzielić
6
Jeśli Inter jutro straci punkty,to nie będę pił alkoholu przez 24 godziny
2
@FCB_dimiC To są właśnie te detale
49
Życie miłosne jest skomplikowane
https://zapodaj.net/f5e2e433f0f82.jpg.html
1
@mat32 Ja nie pracuję,ale wiem,że @Danny Gaucho też tam nie pracuje
17
@BorzyKrzys Opanuj się Krzysztof tu są dzieci @MesQueUnClub96
5
@takisobiektos Za co mnie miała zbanować xd
5
@takisobiektos To,że się komuś powodzi w życiu i lubi opowiadać o swoich przeżyciach na LR,nie znaczy,że jest od razu trollem.Przemawia przez ciebie zawiść i zazdrość