Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Widzę,że zaczynają się dywagacje na temat meczu z Interem.La Ramblowi eksperci analizują już które minuty będą najważniejsze,pojawia się temat zaangażowania,jaki styl gry powinniśmy przyjąć.Jako,że interesuję się piłką już trochę lat,to postanowiłem włączyć się do tej dyskusji,co będzie trochę odskocznią od moich wpisów biznesowych,porad życiowych czy też wiadomości z mojej federacji Lucek Fight Club.Otóż uważam,że żeby wygrać z Interem musimy strzelić więcej bramek niż Włosi w 90 minutach + czas doliczony.Dziękuję za uwagę,teraz muszę udać się do sklepu po prowiant na mecz.Mam nadzieję,że docenicie ten wpis,gdyż jest on jednym z najbardziej merytorycznych postów jakie napisałem na tej stronie.
Pozdrawiam
5
@Rust_Cohle Ja ona się tam na mnie patrzy,bo jej numer na kartce napisałem i wystawiłem do góry,żeby Leoś nie widział
40
Ludziom się naprawdę w głowach poprzewracało, dzisiaj był u mnie na rozmowie o pracę chłopaczek 20 lat.Stawka u mnie na złomie jedna z najlepszych w Sosnowcu:
- 10zł na godzinę,umowa słowna,bo ja nie lubię jakiś papierków spisywać,po co to komu.Opieka medyczna zapewniona (moja ciocia jest po kursie pielęgniarskim on-line). Owocowe czwartki (stary robi najlepsze wino owocowe w rejonie).
I taki gówniarz mi powie,że ja jestem nienormalny. @Bocheno1 robi drugi rok,dostał złotówkę podwyżki,mądry facet po 6 klasach podstawówki.Jest u mnie @DaPidejpi już trzeci rok ,kierownik zmiany, wykształcony facet po gimnazjum. @MesQueUnClub96 młody chłopak,uczy się,już pytał w wakacje czy nie może dorobić sobie u mnie.A przyjdzie taki smarkarz po Liceum i wymagania jakieś z kosmosu,ręce mi opadają normalnie
5
@Joe_Barbaro Wstałem, somsiad felgi zostawił zamontowane przy swoim aucie,prawie nówki,to skorzystałem.Dzień się dopiero zaczyna,a tu już profit
6
@AmigoBlancos Real to uje a Barcelona mistrz Hiszpanii,nasza Duma Katalonii
12
@Uukasz_93 Gdyby nie kontuzja mojego starego z 1996 roku,to byłby słynnym piłkarzem,a ja nie siedziałbym z takimi ciulami na LR,tylko byłbym zapraszany na imprezki do sławnych piłkarzy
0
@Rust_Cohle Nie bluźnij synu
6
@Messibestplayerintheworld Flaszka przed meczem, ryzykowna zagrywka,ale popieram mimo wszystko trzeba ich jakoś zmotywować
4
@VegetaPolska Nie po to napluł w twarz Realowi,żeby teraz zrywać dla nich kontrakt i pokazać jakąś mityczną miłość do Madrytu xd
3
@MesQueUnClub96 Wezmą się za ciebie w końcu zboczeńcu mały
https://zapodaj.net/e5dcde5149099.jpg.html
1
@Botanik
Pytanie bonusowe za 3 pkt:
Czy Joao Cancelo zaliczy asystę w czwartej kolejce?
Nie
typy 4 kolejki:
1. FC Kopenhaga 0:4 Manchester City
2. M. Haifa 0:2 Juventus
3. AC Milan 2:1 Chelsea
4. Borussia Dortmund 3:1 Sevilla
5. Celtic 0:2 RB Lipsk
6. Dinamo Zagrzeb 2:1 Salzburg
7. PSG 2:1 Benfica
8. Szachtar 1:3 Real Madryt
9. Atl. Madryt 2:1 Club Brugge
10. Napoli 3:2 Ajax
11. Barcelona 2:0 Inter
12. Bayer Leverkusen 0:1 FC Porto
13. Pilzno 0:4 Bayern Monachium
14. Rangers 1:3 Liverpool
15. Sporting 1:3 Marsylia
16. Tottenham 2:0 Eintracht Frankfurt
8
Trudna rozmowa @HighestInTheRoom z @Bocheno1 jednak najważniejsze,że się pogodzili
https://streamable.com/phezgf
28
@JohnnyBarca Po odejściu Alvesa co roku celem Barcelony jest sprowadzanie klasowego prawego obrońcy.Raz nawet jako następca Alvesa został sprowadzony Dani Alves
4
@FC1899Barca A co,źle ci było?
12
@FC1899Barca Jak złomuje,jak go propsuje oficjalnie,5 minut to jakiś terminator,mój rekord 67 sekund
0
@Mixtape Podobno w nowym sezonie Wiedźmina Geralt zwiąże się z Jaskrem i wezmą potajemny ślub w Kaer Morhen.Adoptują też oficjalnie Ciri,która z kolei okaże się lesbijką i wejdzie w związek z Triss Merigold.Geralt będzie też walczył o prawa krasnoludów LGBT
0
@Sau_Ron Ten Var na żądanie też ryzykowny by był,bo zaraz taki Simeone by go wprowadził do swojej taktyki,żeby utrzymać potężne 1:0
1
@bartekvisca Rudnevs i mecze w LE z Juve,City najpiękniejszy Lech w europejskich pucharach
0
@RosjaninBut Awans w zasięgu,Inter jest do ogrania,ja liczę na awans.Xavi jest pierwszym trenerem od dawna w którego wierzę,za Koemana to człowiek miał w podświadomości,że ta drużyna nie jest w stanie nic ugrać
6
@tomek8756 Jesteś tak w miarę znośna,że robiłbym cię nawet po dwóch piwach,na osiedlu parę razy zadziałało
2
@draxidox Spytałem się czy dasz na piwo,nie powiedziałem,że pójdę z tobą do tego kibla za piwo psycholu
28
Czysto teoretycznie,jak wasz stary poszedłby się zarejestrować do urzędu pracy, wyciągając umowę zlecenie sprzed 10 lat z wulkanizacji, gdzie pracował 2 tygodnie i chciałby otrzymać zasiłek.Jednak kobieta go obsługująca powiedziałaby mu,że nie spełnia on wymagań,bo trzeba być zatrudnionym przez conajmniej rok w ciągu ostatnich 18 miesięcy. I on by się zdenerwował, mówiłby,że jest tak tępa,że nawet jego syn nieudacznik by jej nie zatrudnił w swoim skupie,że mają chore zasady, zacząłby ją wyzywać,rzucać krzesłami w pokoju, krzyczałby,że gdyby nie kontuzja w 1996 roku,to on byłby tu dyrektorem dzisiaj. A ona wyczułaby od niego dodatkowo alkohol, zadzwoniłaby na policję,która by go zgarnęła,to jak duże konsekwencje by go czekały?Czysto teoretycznie oczywiście
6
@don'T.R.I.P.e Ja zaryzykuję stwierdzenie,że jeśli wygramy teraz wszystko do końca,to zdobędziemy potrójna koronę.Jednak jeśli nie wygramy,to wtedy nie wiadomo
34
@Rust_Cohle Zdecyduj się Rust czy wchodzisz czy wychodzisz z tej jaskini raz a porządnie,bo przeciąg robisz
4
@MateuszGotowka99 Ten z Leeds Raphinha mi się podoba,on by siadł na skrzydełko,a nie czekaj..
26
@fcbarcafan19 Za mądry to ty nie jesteś,do mnie też pisała ładna czarnoskóra kobieta z Nigerii.Napisała,że mój wujek z USA James Smith Luciano miał wypadek lotniczy gdy leciał nad Nigerią, zginął i jestem jego jedynym spadkobiercom.Wystarczyło podać trochę danych osobowych i spadek w wysokości 20 milionów dolarów będzie mój.Czekam już 3 lata,ale rozumiem,że sprawy o tak duże pieniądze mogą trochę się ciągnąć
7
Ja meczu nie oglądałem,ale kolega mojego wujka od strony matki mówi,że ewidentny karny,ja mu wierzę.Walić Real,chwała Barcelonie,trzeba się napić
0
@DaPidejpi Nie twoja sprawa
4
@tomek8756 Za te 1000zł co jej dałeś,to sam bym cię przewinął
13
@Danny Gaucho Mojej kobiety w to nie mieszaj Danny