0

@gumaz Uczciwie siedzi na bezrobociu,ma umowę na słowo u mnie w firmie i jak jest w stanie (średnio 2 razy w miesiącu),to pomaga mi w zarządzaniu moim skupem.Dodatkowo ma 30% udziałów w mojej federacji Lucek Fight Club .Nie narzekamy,radzimy sobie,ale jednak ta kontuzja pokrzyżowała nam plany

4

@Medium To ja z moim starym gdyby nie jego kontuzja w 1996 roku

3

@Zoker Po tej herbacie Zoker to ty nic nie będziesz pamiętał jutro,też mi kiedyś zrobił herbatę

2

@Sergio_Devils Zara będę Sergio

2

@Rust_Cohle Janiama wygrał złotą piłkę Radomia w 1999 roku i myślę,że została ona wliczona,dlatego nie ma go w tym zestawieniu

5

@Jakub1513 Jeśli strzelą więcej bramek niż Everton,to tak.W innym przypadku nie wygrają tego spotkania.Oczywiście jest to moja subiektywna opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać

2

@Danny Gaucho To @Transu96 w końcu się pokaże na salonach

1

@Rust_Cohle
1.2,+2,5
2.1,+2,5
3.1,-2,5
4.1,-2,5
5.2,+2,5
6.2,+2,5
7.1,+2,5
8.2,-2,5
9.2,+2,5
10.+3,5

2

@Kessie Ciężkie dzieciństwo w którym każdy dzień był walką o przetrwanie wiele mnie nauczyło.Dodatkowo moja wysoka inteligencja, atrakcyjność, zaradność i urok osobisty sprawiły,że odniosłem sukces na wielu płaszczyznach

8

@Firestone Sam się miałem tam wybrać odwiedzić dobrych chłopaków za kratami,dawno mnie tam nie było

5

@Rust_Cohle Wstyd

3

@Kessie Filmy w których gra Sacha Baron Cohen,są to wyrafinowane komedie dla ludzi na poziomie,takie jakie lubię

62

@LioNey99 Ogólnie porównywanie Busquetsa i Pique do Messiego to jest totalna głupota, niczym kupno piwa bezalkoholowego.Cieniem samego siebie jest dziś Ronaldo,Messi cały czas trzyma wysoki poziom

19

U mnie na złomie może i nie ma umów,ale zawsze dbam o bezpieczeństwo swoich pracowników.BHP w mojej firmie jest bardzo ważne, @Bocheno1 dzisiaj się o tym przekonał,jak przystąpił do pracy bez żadnego zabezpieczenia,dostał reprymendę i potrzebną osłonę
https://zapodaj.net/b46f0c905213a.jpg.html

34

@HighestInTheRoom Ostatnio przyszedł do mnie z problemem,mówił,że średnio mu idzie z kobietami.Ja koledze zawsze pomogę, bezinteresownie,wiadomo czteropak przyniósł i można zacząć udzielać rad.Panowie,to trzeba robić delikatnie ale też pewnie,do rozmowy trzeba gdzieś wplątać jakiś podtekst erotyczny.Jednak musi być on wyważony,przygotowany niczym statystyki wrzucane przez @Danny Gaucho .Nie możesz napisać po prostu chodź się ru... Poniżej zamieszczam wam fragment bajery, jaką zapuścił Highest po moich lekcjach.
https://zapodaj.net/4fdbdcc16502d.png.html

@Rust_Cohle przyjdź jutro o 17:00,obgadamy jak uniknąć płacenia tych twoich alimentów,tylko nie przynoś więcej tego piwa bezalkoholowego dla starego dla śmieszków,bo ja rozumiem żarty,ale są pewne granice, które ostatnio przekroczyłeś.Pamiętajcie,jest problem to trzeba go rozwiązać.Jeśli macie trudności,to poproście o pomoc kolegę,jeśli go nie macie,to napiszcie na LR.Mamy tutaj wielu ekspertów,którzy wam pomogą w trudnych chwilach

1

@FcPortoFan1999 Ma pakt z UEFA,magiczny pakt który ma każda drużyna w LK,bo federacji szkoda kasy,żeby tam Var dawać

4

@MesQueUnClub96 Tata ci nie przesłał nagrania żebyś miał na pamiątkę?

3

@MesQueUnClub96 Prawda Dodi,pamiętam jak w zeszłym sezonie Lewy wyciągnął nas na drugie miejsce,dzięki telefonom wsparcia do Xaviego

2

@Emhyr Za to właśnie jesteś ekspertem w mojej federacji Lucek Fight Club.Widzisz rzeczy nieszablonowe,takie których nikt inny nie widzi,umiesz znaleźć wywiady nieprzewidywalne, kontrowersyjne,to jest ekspert

0

@Zoker Też tak myślałem,ale tylko w podstawówce,bo stwierdziłem,że szkoda życia na dalszą edukację i poszedłem w biznes po 4 klasie podstawówki

2

2

@Joe_Pesci za tyle to ja mam dwa piwa i jeszcze na używaną prezerwatywę od lokalnego sprzedawcy Mariana mi zostanie

3

@FcBarcelonaFanMSN Zespół też potężnie osłabiony,nagle wypadają ci trzej stoperzy,z czego dwóch kluczowych.Druga sprawa,w lidze mamy lidera przy mocnym tempie,które narzucił Real.A tu eksperci z LR już na taczkach Xaviego wywożą xd,miał dostać czas i go jeszcze dostanie.Ta karuzela trenerska na tej stronie jest śmieszna,po paru meczach Tuchel się wam znudzi i zaraz też będzie wywieziony na taczce przez FCBarcelonaFanMSN i inne pokemony z LR

7

@626 No to jak to mawia mój stary:
- Piwo się wylało

0

Co decyduje przy tej samej liczbie punktów w LM, bezpośrednie mecze czy bilans?

4

@Volk Xavi to wie,no ale nie było wyjścia.To jest katastrofa,że 3 ważnych stoperów wypada w tym samym czasie

4

@Transu96 po tym jak złożył w końcu biurko i swojego kompa składaka po kilku latach walki
https://zapodaj.net/466430ccfa3c1.jpg.html

8

@danio1899 Niech ci piwnicę zaleje

6

Widzę,że zaczynają się dywagacje na temat meczu z Interem.La Ramblowi eksperci analizują już które minuty będą najważniejsze,pojawia się temat zaangażowania,jaki styl gry powinniśmy przyjąć.Jako,że interesuję się piłką już trochę lat,to postanowiłem włączyć się do tej dyskusji,co będzie trochę odskocznią od moich wpisów biznesowych,porad życiowych czy też wiadomości z mojej federacji Lucek Fight Club.Otóż uważam,że żeby wygrać z Interem musimy strzelić więcej bramek niż Włosi w 90 minutach + czas doliczony.Dziękuję za uwagę,teraz muszę udać się do sklepu po prowiant na mecz.Mam nadzieję,że docenicie ten wpis,gdyż jest on jednym z najbardziej merytorycznych postów jakie napisałem na tej stronie.
Pozdrawiam

5

@Rust_Cohle Ja ona się tam na mnie patrzy,bo jej numer na kartce napisałem i wystawiłem do góry,żeby Leoś nie widział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?