4

@tomek8756 Ta prowadzą rozmowy,oni chcą a ona nie.Jednak otoczenie piosenkarki jest pozytywnie nastawione

6

@ToWinaSedziego No mi ciotka, która nie żyje od 10 lat też smsy wysyłała zza grobu tego typu właśnie,Leo jednoczy wszystkich

0

@Bagsik88
Nie przejmujcie się białymi xd
Czego się spodziewasz po stronie, która dała światu takie tytuły jak...

No to się chyba odnosi do "białych" jako społeczności całej,a tytuły artykułów to jeden z przykładów.Więc odpowiedziałem,że na LR jest dokładnie to samo, dokładnie tak samo jest wyśmiewany tu Ronaldo jak tam Messi.Jedyna różnica,że tu redakcja się nie miesza w te przepychanki

4

@MESSIah16 Nie żeby coś,ale te rozdarte serca też były jak był mecz Polska-Argentyna,100% ta sama sytuacja

0

@damianex10 Za późno Damian,zielone poszły na konto @TheNekro94

1

@Jakchcesz Jeszcze ciekawsze jest to,że jeśli przegra,to dalej awansuje Francja,życie jest nieprawdopodobne

8

@TheNekro94 LR nie zasługuje na takiego jasnowidza

8

@AnnaMarianna Widzę,że pierwsza ofiara od @Bocheno1 ,który wczoraj założył tindera w którym napisał,że dziewczyna to do 60kg maks.Tu nie ma co wylewać jadu Anna czy tam Marianna,trzeba się wziąć za siebie i schudnąć

11

@antymadridista100 Nie chce mi się czytać twojego komentarza,bo żadnego zielonego nie masz,to pewnie jakieś bzdety.Czekam na tabelkę od @Danny Gaucho ,bo on zawsze dużo zielonych dostaje,to pewnie dobry chłopak z niego
Elo

9

@Bocheno1 Nie mam siły na ciebie czasami,tindera się zachciało...
https://zapodaj.net/abf1df1cfb631.png.html

11

Najlepsze te Andrzeje,co po meczu z Arabią już święciły koniec Argentyny i zachwycały się Brazylią i Portugalią

33

Polegli pod Monte Cassino 1944, Pamiętamy
https://zapodaj.net/c8c831355f8f8.jpg.html

26

@DonCarletto Moja matka kupiła 10 lat temu koszulkę staremu z napisem "3 dni w trzeźwości, gratulacje kochanie". Wciąż czekamy na okazję żeby mógł ją założyć

11

@JordiAlbion Za kunszt już dostał złotą piłkę, tera Messi zgarnia MŚ,a Modrić dzisiaj pakuje gacie i jedzie na chatę

9

@Kluivert_P Jakiego Londynu,dostał od babci bluzę z lumpa Made in London i mu się trochę poprzestawiało w głowie jak do Lewiatana wczoraj szedł

47

Jedziemy w delegację z @Bocheno1 @Kessie @Deviler ,kierunek Niemcy.Czas powiększyć asortyment wulkanizacji o nowe opony i felgi,hejterzy robią sobie z nas jaja,ale my idziemy do przodu i cały czas się rozwijamy
https://streamable.com/yta00c

21

Mówiłem @Comentateiro ,że święta się zbliżają,to będziemy robić tych frajerów na kasę xd.Dobrze zagrałeś, nawet somsiadke wymyśliłeś jakąś,do końca roku będziemy zamożni
https://streamable.com/iqqe79

1

@Kamilos84 Kolejny odpad z Ekstraklasy,Papszun i Skorża jedyni trenerzy z Polski warci uwagi

23

@Transu96 ale się odpaliłeś w sobotę, prawie się udało, zabrakło paru sekund
https://streamable.com/xg91vo

1

@paweldunajecfcb Zibi wiedział co się szykuje i już mu list z wyzwiskami zaczął pisać

5

@Kubsoleon Trzeba gdzieś kupić

2

@ranger3120 Pewnie herbatę robi albo umarła,tak to by na pewno odpisała

11

@Deviler Jakbym słyszał @Bocheno1 ,który mi tłumaczy,że mnie obroni przed tymi dwoma 12 latkami spod żabki jak mu dam normalną umowę o pracę

2

@Encore Ten skład to była żenada jak się na to patrzy dzisiaj,Aguero i Mascherano jedynie kozaki,z tych których już nie ma.Meza,Mercado,Caballero,Salvio masakra,to się nie mogło udać w tym 2k18

7

@koziar Rust jest specyficznym człowiekiem

42

@Rust_Cohle zmieniła cię ta odsiadka,nie spodziewałem się takich telefonów z twojej strony
https://streamable.com/y28v68

0

@Emhyr No 50/50% wolę grać normalnie mecze niż takie zgadywanki,no ale twój hajs,tylko potem po zaliczki nie przychódź do mnie

2

@Emhyr Ja cię miałem Emhyr za mądrzejszego,żeby 3 wypłaty z LFC przerżnąć w taki sposób...

22

@norbi77 Uj wie,ale w złą stronę to idzie, Ukraińce chętnie by nas przygarnęli na wojnę do pomocy.Propagande mamy z dwóch stron,jedyne co można zrobić to iść na piwo i o tym nie myśleć

7

@cris2706 Mnie śmieszą te dwa obozy fanatyków Messiego i CR7, kibicuję Argentynie,ale nie do takiego stopnia,żeby analizować każde zachowanie Leo i Ronaldo, kłócić się i dyskutować o tym w 1763 dyskusjach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?