11

@Sensible Zima jest łaskawa w tym roku,w lato będą mieli świetne warunki

4

@mekston Enkor jeszcze może by się dostał,bo jakąś renomę tu ma,ale ten 2 to jakiś nołnejm,LFC to nie jest fundacja charytatywna,żeby komuś takiemu walki rozdawać

7

Komentarz usunięty

3

@Rust_Cohle W końcu ci przyszły te pieniądze z zasiłku, gratki i smacznego

4

@Kessie@Danny Gaucho Sprawdzała wszystkie opcje,wybrała na końcu najlepszą i dziś jest ze mną.Wnioski wyciągnijcie sami

4

@Criss18Barca Jak te kiepy będą strzelać jeszcze 2 tyg po sylwestrze xd,nie wiem co w tym fajnego,ale ludzie mają swoje jazdy

0

@Rust_Cohle
1.1,-2,5
2.1,+2,5
3.2,-2,5
4.1,-2,5
5.1,+2,5
6.1,+2,5
7.1,+2,5
8.2,+2,5
9.1,+2,5
10.2,-2,5

6

@Herato Za dużo czasu spędzają na trenowaniu choreografii cieszynek po strzelonej bramce i brakuje czasu na treningi piłkarskie

45

Dobra @Rust_Cohle radzę ci wracać do domu,bo konsekwencje działań @MesQueUnClub96 będą nieodwracalne

https://zapodaj.net/6dcc15b5c1457.png.html

2

@Danny Gaucho Mój stary ma 1000bramek + ale akurat nikt tego oficjalnie nie odnotował,ale w notesie mam zapisane,mogę ci pokazać

1

@Rust_Cohle Ty robisz kiepie następną kolejkę typowania PL?

11

@JohnyMemonik Fakt,że porównywanie ich teraz jest bez sensu.Messi to najlepszy piłkarz w historii futbolu,a CR7 to po prostu piłkarz genialny,ale to zwykły śmiertelnik,Leo to nadczłowiek

30

Dobra @Bocheno1 masz misję,mój stary się znalazł,ale trzeba po niego pojechać i to zadanie dla ciebie.Jutro za to masz wolne,A @Kessie i @Deviler normalnie otwierają zakład o 6:00
https://zapodaj.net/efdf600c7119d.png.html

29

Najgorsze te petardy w sylwestra, puszczają takie głąby jeden z drugim i mi starego płoszą.Potem go szukam tydzień

3

@Medium Smak dzieciństwa

3

@ptrx Ale kiedyś można było się legitnie wyzywać po meczu i z nazwami był większy luz.Dzisiaj to bana możesz wyłapać bardzo szybko,a jest też multum słów zacenzurowanych,tak że ciężko nazwę klubu wymyślić xd

22

@Jakub1513 Oddam,Kuba ale też nie wyciągają na LR takich rzeczy.Tłumaczyłem ci,że interes się rozwija,ale trzeba dokładać kasę cały czas, pracownikom muszę pensje wypłacać,cały czas inwestować,ale oddam się nie bój

7

@arasz1819 Co tam araszu sobie podjadasz?
https://streamable.com/cnjbrs

38

Kur.. ja już nie mam siły na was @Bocheno1 @Kessie ,jak wy te koła wymieniliście mamie @Emhyra.I co ty jej Bocheno wkręciłeś za bajere,że ona tak wyjechała z warsztatu i dojechała normalnie do domu?
https://streamable.com/gnpyxu

1

@P33ck W życiu nic nie jest oczywiste,jak byłem mały,to myślałem,że mieszkanie samo się będzie opłacać.A po osiemnastce dowiedziałem się,że życie kosztuje krocie i musiałem znaleźć se brzydką, grubą babę,której nikt nie chciał,żeby mi opłacała rachunki

21

@P33ck Trzymam kciuki za każdą drużynę,która gra akurat z Realem Madryt

12

@takisobiektos Piękny widok,częściej takie rzeczy powinny się dziać,te nurki upadające od podmuchu wiatru może by się czegoś nauczyły

1

@ptrx Nie ma nawet na ławce,może wolne dłuższe dostał po melanżu po MŚ,bo takiego Alvareza też nie ma w City

3

@ptrx Messi nie gra w tym meczu,więc ciągnie żółwia tylko telepatyczne dzisiaj

9

Fajnie @Bocheno1 ,że mnie zaprosiłeś do siebie na obiad,ale od teraz spotykamy się już tylko u mnie albo w neutralnych miejscach
https://streamable.com/w574re

5

@BarcaInfo I tak lepsze od twoich źródeł

1

@Transu96 Nie przesadzaj

1

@Rust_Cohle Ja też spałem, wykorzystała mnie tak naprawdę

61

Przykro mi @Rust_Cohle ,ale lepiej żebyś wiedział co pisze do mnie twoja Bożena jak jesteś w pracy.Jestem uczciwy,więc wykładam kawę na ławę,bez kręcenia
https://zapodaj.net/1051ddbd17996.png.html

32

No się dałeś zrobić @Kessie jak dziecko,tutaj jednak @Deviler ma plusa za kreatywność i to,że przekonał cię do tego pomysłu,to są wartościowe cechy przy handlu oponami
https://streamable.com/6lh9sb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?