Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@analitykTaktyki Przepraszam,przejrzałem twoje komentarze,już nie karmię trolla
0
@Uukasz_93 Ja bardziej widzę sceptyczne głosy o Traore,ale jak już przychodzi,to wypadałoby mu dać chociaż szansę.A tu chłop z piwnicy wychodzi i komentarz,że się ludzie podniecają,no ja tego nie widzę
1
@HighestInTheRoom Ja się tylko chciałem podzielić historią o Pawle,bo stwierdziłem,że to dobry moment
0
@analitykTaktyki Najbardziej mnie rozwala jak jakimś Neuerem tu podnieta jest,jak już Luuk de Jong strzela bramek więcej XD
0
@gumaz Sądzę,że tutaj jest taki paradoks,że jest zbyt atrakcyjny.Każda kobieta,która na niego spojrzy,uważa go za Boga,11/10 i czuję,że nie jest go warta.On sam też wie, że jest absolutną topką światową,pod każdym możliwym względem,od pięknego ciała do intelektu i jeszcze się taka nie urodziła,która choć w połowie by mu dorównała
8
@BorzyKrzys Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem
2
@igor69 Trzym się,ja tęsknię za swoim harnasiem, którego przed chwilą wypiłem,nie ma lekko Igor
1
@AllBundy W aukcji jest zastrzeżone,że koszulki mogą kupić osoby z bicepsem minimum 40cm.Jeśli chcesz ją kupić,to przyjedzie najpierw komisja i zmierzy twój biceps,dopiero wtedy możesz dostać autoryzację
0
@Martwy No ma robić ten słynny wiatr,a Dembele to miał być crack na miarę Neymara
0
@Martwy Mimo wszystko inna skala,bo Dembele mia być następcą Neymara i być największą gwiazdą tu,a Adama przyjdzie z zupełnie innymi oczekiwaniami i na innych zasadach
1
@Rust_Cohle Ale ładnie wygląda
0
@cat_r37 Adama mu rypnie w łeb,to Mingueza 3 dni będzie leżał w szatni nieprzytomny i tyle będzie miał ze swoich 2 bramek i 5 asyst
2
@Witekk10 Stary kiedyś naebany zostawił sześciopak w łazience i poszedł spać do salonu,więc w tamtym momencie była to perfekcyjna łazienka
0
@paweldunajecfcb Chłop ma gorszy czas i wypada na chwilę to od razu szklany xd.Ogólnie miał trochę kontuzji,ale części z nich była taka,że wracał po 2,3 meczach nieobecności.Nie porównuj go do Dembele,który pół życia spędził w szpitalu
1
@Rewolucja123 Czyli rodzina jednak nie chciała rozmawiać
9
To niesamowite ile już się wydarzyło w XXI wieku
https://zapodaj.net/1bef14ddd689d.png.html
7
@Nano22 Tak trzeba żyć,to już nie przedszkole,tu nie ma sentymentów.Raz się też wymieniłem z 5 latkiem,dałem mu 10 zł za hulajnogę, wziął a potem ze starym przychodzi a ten z ryjem do mnie.Ja mu mówię,u mnie nie ma zwrotów i koniec tematu,była umowa i sprawa zamknięta
1
@Messibestplayerintheworld Gdyby mój stary nie pił,zostałby piłkarzem i do dziś trwałaby debata kto był lepszy Ronaldo z Brazylii czy stary Luciano [ wujek Gienek] (via: Luciano99)
47
Ja dalej wierzę w zostanie Ousmane'a, przyszłość może być piękna.Hejterzy niech sobie mówią, Dembi zamknie wam jeszcze buźkę
https://zapodaj.net/943ed8f3d4985.png.html
0
@Emhyr Dużo więcej będzie chciał
0
@Kusco15 Abstrakcja
9
@Nano22 Jeśli te cyfry to bitwa na wypite browary,to 5-4
18
@Nano22 Może twarz masz niewyjściową i ci chciał kulturalnie zwrócić uwagę,że by się maseczka przydała.Nie wciągaj od razu Covida w to
0
@Momals11 No niezła,ale w masce,to twarz trochę zakryta
6
@amanter Otóż nie
1
@szkutnik91 Jakby nie było 60mln to bardzo dobra oferta za gościa, któremu za 1,5 sezonu wygasa kontrakt.Zwłaszcza,że nie mówimy o takim snajperze jak Haaland,bo Vlahovic to mimo wszystko na dzień dzisiejszy półka niżej
0
@mokrychlopiec Luuk de Jong
9
@Janiama Coś się nie postarali za bardzo,bo widzę na 2 zdjęciu,że ci ją ktoś mazakiem pomazał
0
@darek60 Narazie nie wiadomo, dawaj następnego bana,może się wyjaśni do tego czasu
1
@adamt1996 Raz do niego napisałem i się spytałem czy piątkę na browara pożyczy,to mnie zignorował gwiazdor