1

@Rust_Cohle Niesamowite,jakie spustoszenie może zrobić gaz pieprzowy

4

@Kgorecki2500 Chłop się pięknie w Milanie rozwinął,jeden z najważniejszych zawodników tam i wciąż młody

28

@Evrile Ja lubię rzucać kamieniami w małych cyganów koło mojego bloku,dobry trening refleksu i koncentracji

6

@Naturopata Najpierw to on niech dogra wypożyczenie utrzymując dobry poziom i nie łapiąc kontuzji.Wtedy mogą rozmawiać o pieniądzach,na dzisiaj te wszystkie plotki o 30,40mln można wsadzić sobie tam gdzie słońce nie dochodzi

36

@RomanHoffer Ustawiając nick i avatar na fcbarca.com podpisujesz niewidzialny pakt.Na początku nie widzisz różnicy,ale z czasem twój wygląd i zachowanie zmienia się,w zależności jaki nick i avatar wybrałeś.Odkąd mam Puyola na zdjęciu,porost moich włosów bardzo się zwiększył.Do tego czuję w sobie coraz większego lidera pod monopolem i widzę,że kasjerka Aldona to zauważyła i zaczęła ze mną filtrować,co wcześniej mi się nie zdarzało.Do tego nick Luciano nadaje mi Hiszpańsko-Włoskiego akcentu,co dodatkowo zwiększa moją atrakcyjność w świecie osiedlowych Karin,które wcześniej raczej unikały kontaktu wzrokowego,a teraz wręcz mnie pożerają wzrokiem

26

@Momals11 I od razu brutalnie wchodzi w Messiego,nie wiem co tam się dzieje,ale wygląda to bardzo nie ciekawie

10

@Fenelon Nie trzeba wynosić śmieci,same się wyrzucają.Bajka,też bym tak chciał mieć w domu

1

@IronSanHybrid Piękne czasy,wtedy to się z Heniem i Zenkiem cztery piwa na trzech brało i helikopter w głowie

4

@Witekk10 Na piwko mieliśmy iść Witek,tam postawisz ja przed wypłatą jestem,znasz mnie oddam jak dostanę

1

@magister97r Nie ma psychy na Barcelone,Aston Villa fajne miejsce dla niego,jeszcze przy Gerrardzie

5

@Messibestplayerintheworld Poleci do Afryki,tam mu powiedzą jak profesjonalnie się odmłodzić, wróci będzie miał 18,19 lat i Guardiola ma cracka na lata

1

@Piernik Mojego ojca w to nie mieszaj

6

@Kapitan hawk Widziałem jak starego na barana nosisz,ale nie wiem czy można cię z tego powodu nazywać cię samochodem

3

@marcin62 Dało mi to trochę do myślenia, kiedyś byłem w stanie wypić 10 browców i przejażdżka.Teraz jednak maks 5 harnasiów i rura,czas trochę wydorośleć i zmądrzeć

7

@Janiama To we mi tam browara Janek po drodze,jak już tam jesteś

10

@PatrychoO To mi oddaj

0

@PatrychoO Może sobie tam zdjęcie swojego pytonga nawet wstawić,jego sprawa

1

@FafitFCB Właśnie tego się bałem, tata mówi,że za 5min mam do niego przyjść

31

@Messibestplayerintheworld Samuel Umtiti ma opuścić Barcelonę w każdym możliwym okienku xd

7

@Pawel13sz Rogalik chociaż ocalał?

6

@Striker Zależy od punktu widzenia,mój ksiądz Andrzej był bardzo zadowolony,kiedy ściągnął 13 letniego Antka z sąsiedniej parafii

22

W lecie upadł transfer Grosickiego do Barcelony, Kamil zgodził na dołączenie do Blaugrany,ale tylko pod warunkiem ściągnięcia Mbappe,Barcy nie było stać na 2 tak duże nazwiska.Polak chciał stworzyć super trio z Kylianem i Busquetsem, który miał zostać przeniesiony na skrzydło.
[Zenek Radom Times]

8

@wlodek54 A na strumyku jakieś zmiany? Bo jestem klientem tego serwisu

0

@tbas Te Nord fajna gierka? Nie widzę na Steamie jej nigdzie

0

@Mr8lack Coś w życiu poszło nie tak

0

@eurola_1 Patrząc na minę,to chyba na szybko chciał fotę walnąć i do kibelka

4

@Neutral Nie ma lekko w życiu,mnie stary tak podnosi,jak mu po piwo nie chce iść do sklepu

12

@Emhyr Ok,idę scrollować dalej, nara

19

@Walker Pique wtedy z ziomkami karty z Bravo Sport zbierał

0

@COU_11 Tutaj Dembusia nie chce bronić,ale Ferran i Adama za mało mają minut,żeby robić takie porównania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?