Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle Niesamowite,jakie spustoszenie może zrobić gaz pieprzowy
4
@Kgorecki2500 Chłop się pięknie w Milanie rozwinął,jeden z najważniejszych zawodników tam i wciąż młody
28
@Evrile Ja lubię rzucać kamieniami w małych cyganów koło mojego bloku,dobry trening refleksu i koncentracji
6
@Naturopata Najpierw to on niech dogra wypożyczenie utrzymując dobry poziom i nie łapiąc kontuzji.Wtedy mogą rozmawiać o pieniądzach,na dzisiaj te wszystkie plotki o 30,40mln można wsadzić sobie tam gdzie słońce nie dochodzi
36
@RomanHoffer Ustawiając nick i avatar na fcbarca.com podpisujesz niewidzialny pakt.Na początku nie widzisz różnicy,ale z czasem twój wygląd i zachowanie zmienia się,w zależności jaki nick i avatar wybrałeś.Odkąd mam Puyola na zdjęciu,porost moich włosów bardzo się zwiększył.Do tego czuję w sobie coraz większego lidera pod monopolem i widzę,że kasjerka Aldona to zauważyła i zaczęła ze mną filtrować,co wcześniej mi się nie zdarzało.Do tego nick Luciano nadaje mi Hiszpańsko-Włoskiego akcentu,co dodatkowo zwiększa moją atrakcyjność w świecie osiedlowych Karin,które wcześniej raczej unikały kontaktu wzrokowego,a teraz wręcz mnie pożerają wzrokiem
26
@Momals11 I od razu brutalnie wchodzi w Messiego,nie wiem co tam się dzieje,ale wygląda to bardzo nie ciekawie
10
@Fenelon Nie trzeba wynosić śmieci,same się wyrzucają.Bajka,też bym tak chciał mieć w domu
1
@IronSanHybrid Piękne czasy,wtedy to się z Heniem i Zenkiem cztery piwa na trzech brało i helikopter w głowie
4
@Witekk10 Na piwko mieliśmy iść Witek,tam postawisz ja przed wypłatą jestem,znasz mnie oddam jak dostanę
1
@magister97r Nie ma psychy na Barcelone,Aston Villa fajne miejsce dla niego,jeszcze przy Gerrardzie
5
@Messibestplayerintheworld Poleci do Afryki,tam mu powiedzą jak profesjonalnie się odmłodzić, wróci będzie miał 18,19 lat i Guardiola ma cracka na lata
1
@Piernik Mojego ojca w to nie mieszaj
6
@Kapitan hawk Widziałem jak starego na barana nosisz,ale nie wiem czy można cię z tego powodu nazywać cię samochodem
3
@marcin62 Dało mi to trochę do myślenia, kiedyś byłem w stanie wypić 10 browców i przejażdżka.Teraz jednak maks 5 harnasiów i rura,czas trochę wydorośleć i zmądrzeć
7
@Janiama To we mi tam browara Janek po drodze,jak już tam jesteś
10
@PatrychoO To mi oddaj
0
@PatrychoO Może sobie tam zdjęcie swojego pytonga nawet wstawić,jego sprawa
1
@FafitFCB Właśnie tego się bałem, tata mówi,że za 5min mam do niego przyjść
31
@Messibestplayerintheworld Samuel Umtiti ma opuścić Barcelonę w każdym możliwym okienku xd
7
@Pawel13sz Rogalik chociaż ocalał?
6
@Striker Zależy od punktu widzenia,mój ksiądz Andrzej był bardzo zadowolony,kiedy ściągnął 13 letniego Antka z sąsiedniej parafii
22
W lecie upadł transfer Grosickiego do Barcelony, Kamil zgodził na dołączenie do Blaugrany,ale tylko pod warunkiem ściągnięcia Mbappe,Barcy nie było stać na 2 tak duże nazwiska.Polak chciał stworzyć super trio z Kylianem i Busquetsem, który miał zostać przeniesiony na skrzydło.
[Zenek Radom Times]
8
@wlodek54 A na strumyku jakieś zmiany? Bo jestem klientem tego serwisu
0
@tbas Te Nord fajna gierka? Nie widzę na Steamie jej nigdzie
0
@Mr8lack Coś w życiu poszło nie tak
0
@eurola_1 Patrząc na minę,to chyba na szybko chciał fotę walnąć i do kibelka
4
@Neutral Nie ma lekko w życiu,mnie stary tak podnosi,jak mu po piwo nie chce iść do sklepu
12
@Emhyr Ok,idę scrollować dalej, nara
19
@Walker Pique wtedy z ziomkami karty z Bravo Sport zbierał
0
@COU_11 Tutaj Dembusia nie chce bronić,ale Ferran i Adama za mało mają minut,żeby robić takie porównania