Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JohnPrice Trzeba mi przelać 50 zł na konto, dalsze wskazówki na priv Panie John Price
0
@Koperek01 Potrząsasz Harnasiem 7 razy, odkładasz na słońce na 1 dzień,przelewasz do buteleczki z psikadełkiem,cieszysz się tanim i męskim perfumem
3
@negreanu 7 lat miałem,to stary mi zaczął dawać piankę podpijać z piwa,a te dzieci takie rzeczy muszą przeżywać,miałem szczęście w dzieciństwie
10
@GeneralXavi Byłoby miło
1
@Deviler Co ty wiesz,w nogach śpisz
0
@dawo17 Dla czwartego tak,ale ta pozostała trójka to nie wiem,co to za ciecie
0
@tomcias10 Mi 1 browara zabrał drań i mówi,że mam fuc.. off od niego.A jak się pytałem czy mogę wziąć jednego,bo miał 8 w reklamówce,to mówi No,No
15
@Deeespacito Może nie każdy chce ginąć przez jednego idiotę
21
@Bobo25 Przelej mi na konto,ja ci wypłacę,znasz mnie ja ci Bobo wypłacę normalnie
1
@macio_944 U mnie Mariola wrzuciła zdjęcie ze swoim 4 konkubentem w tym roku,a Czesiek fotę z Żubrem z dopiskiem:
Kto chce się nawalić,zapraszam do mnie,stara wyjechała na 2 tygodnie
1
@zenoowity Nie wiem,na piwo idę,potem pogadamy
3
@Barca1992 I dobrze,trzeba pomagać,ale to już by było za grube
22
@Bykunn Wujek starego ma kolegę, który ma brata, który ma starego, który widział jakiś 4 podejrzanych mężczyzn z brodami pod Biedronką
3
@Comentateiro Najgorsze się nakręcać w ten sposób w takiej sytuacji
5
@Hubsao Czekaj Hubert,na trzeźwo tego nie ogarnę
1
@jq91 Ogólnie mieszane uczucia,spuścił z tonu odkąd wiadomo było,że nie przedłuży kontraktu.Do tego zachowanie bardzo słabe, najpierw mówił, że po igrzyskach napewno się dogada z Milanem,że zostaje i że nie ma opcji,że odejdzie.Poźniej nie przedłużał,odrzucał oferty i jednak miłość do Milanu nie taka mocna jak wcześniej
3
@Medium Za Messim stał Luuk de Jong,nie siej dezinformacji
3
@FCB_dimiC Ja Yerbe popijam i dobrze weszło
0
@PIETREKs Ja nie
21
@Kamyk37 Konflikt to ja mam ze starym,jak mu zabiorę ostatnie piwo z lodówki,to jest wojna
0
@Witekk10 Chciałbym wypić flaszkę
6
@NaFazieHitman Kijów miał paść szybciej,nie padł,to trzeba wymyślać na bieżąco wymówki
35
@PatrychoO Depay gola strzelił i już się wozi na rejonie,zaraz Luuk ustawi w szatni gówniarza
2
@borys27 Ja mogę być nowym Ronaldinho,ale czekam na telefon,bo coś dzwonić nie chcą,a CV wysyłałem.Gnojownik Kurzeszyn nie będzie robił problemów z kontraktem,jak się Xavi zgłosi,już z nimi rozmawiałem
2
@Pawel13sz Na tym zdjęciu wygląda jak nasz magik z Bośni,Pjanic
6
@kaamil1910 Muszą morale podnosić jak się da
9
@wojopancer Alves się ogolił to tera młodzian,z 10 lat jeszcze pociągnie dodatkowo
0
@kamiVeB 69,761 ale Jarek i Zbychu wyszli wcześniej,bo Marian dzwonił,że impra u niego,to od 48minuty 69,759
1
@Sulimo Bardzo nierozważnie nazywać jednego z największych ekspertów tej strony trollem.Zastanów się chłopie następnym razem 2 razy zanim coś napiszesz,bo się ośmieszasz
12
@Woland10 Kocham cię