2

@JohnPrice Trzeba mi przelać 50 zł na konto, dalsze wskazówki na priv Panie John Price

0

@Koperek01 Potrząsasz Harnasiem 7 razy, odkładasz na słońce na 1 dzień,przelewasz do buteleczki z psikadełkiem,cieszysz się tanim i męskim perfumem

3

@negreanu 7 lat miałem,to stary mi zaczął dawać piankę podpijać z piwa,a te dzieci takie rzeczy muszą przeżywać,miałem szczęście w dzieciństwie

10

@GeneralXavi Byłoby miło

1

@Deviler Co ty wiesz,w nogach śpisz

0

@dawo17 Dla czwartego tak,ale ta pozostała trójka to nie wiem,co to za ciecie

0

@tomcias10 Mi 1 browara zabrał drań i mówi,że mam fuc.. off od niego.A jak się pytałem czy mogę wziąć jednego,bo miał 8 w reklamówce,to mówi No,No

15

@Deeespacito Może nie każdy chce ginąć przez jednego idiotę

21

@Bobo25 Przelej mi na konto,ja ci wypłacę,znasz mnie ja ci Bobo wypłacę normalnie

1

@macio_944 U mnie Mariola wrzuciła zdjęcie ze swoim 4 konkubentem w tym roku,a Czesiek fotę z Żubrem z dopiskiem:
Kto chce się nawalić,zapraszam do mnie,stara wyjechała na 2 tygodnie

1

@zenoowity Nie wiem,na piwo idę,potem pogadamy

3

@Barca1992 I dobrze,trzeba pomagać,ale to już by było za grube

22

@Bykunn Wujek starego ma kolegę, który ma brata, który ma starego, który widział jakiś 4 podejrzanych mężczyzn z brodami pod Biedronką

3

@Comentateiro Najgorsze się nakręcać w ten sposób w takiej sytuacji

5

@Hubsao Czekaj Hubert,na trzeźwo tego nie ogarnę

1

@jq91 Ogólnie mieszane uczucia,spuścił z tonu odkąd wiadomo było,że nie przedłuży kontraktu.Do tego zachowanie bardzo słabe, najpierw mówił, że po igrzyskach napewno się dogada z Milanem,że zostaje i że nie ma opcji,że odejdzie.Poźniej nie przedłużał,odrzucał oferty i jednak miłość do Milanu nie taka mocna jak wcześniej

3

@Medium Za Messim stał Luuk de Jong,nie siej dezinformacji

3

@FCB_dimiC Ja Yerbe popijam i dobrze weszło

0

@PIETREKs Ja nie

21

@Kamyk37 Konflikt to ja mam ze starym,jak mu zabiorę ostatnie piwo z lodówki,to jest wojna

0

@Witekk10 Chciałbym wypić flaszkę

6

@NaFazieHitman Kijów miał paść szybciej,nie padł,to trzeba wymyślać na bieżąco wymówki

35

@PatrychoO Depay gola strzelił i już się wozi na rejonie,zaraz Luuk ustawi w szatni gówniarza

2

@borys27 Ja mogę być nowym Ronaldinho,ale czekam na telefon,bo coś dzwonić nie chcą,a CV wysyłałem.Gnojownik Kurzeszyn nie będzie robił problemów z kontraktem,jak się Xavi zgłosi,już z nimi rozmawiałem

2

@Pawel13sz Na tym zdjęciu wygląda jak nasz magik z Bośni,Pjanic

6

@kaamil1910 Muszą morale podnosić jak się da

9

@wojopancer Alves się ogolił to tera młodzian,z 10 lat jeszcze pociągnie dodatkowo

0

@kamiVeB 69,761 ale Jarek i Zbychu wyszli wcześniej,bo Marian dzwonił,że impra u niego,to od 48minuty 69,759

1

@Sulimo Bardzo nierozważnie nazywać jednego z największych ekspertów tej strony trollem.Zastanów się chłopie następnym razem 2 razy zanim coś napiszesz,bo się ośmieszasz

12

@Woland10 Kocham cię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?