0

@zodiak_10 Ja 3x wygrałem z Radomiakiem LM w Fifie,więc nie tym razem synek

1

@VamosRakieta 2 minuty? Mocny zawodnik, szanuje

3

@busquets5 Jak to bait ładny,a Pan w niego wszedł jak w masło

6

@kodi77 Neymar może kible sprzątać za panią Grażynke najwyżej

0

@tomek8756 Musimy ze szwagrem jakoś zarobić,dla Ukraińców pomoc,dla dzieci pomoc,a dla nas co?

0

@MrPGG Sezon ogórkowy trwa w najlepsze,przed nami jeszcze tysiąc takich seriali

1

@DIPENNN Ciężko,chłop dopiero co wrócił do Chelsea,a już mówił,że kocha Inter i chętnie by tam wrócił

4

@Vebrol Zawsze miło się patrzy na ludzi,którym nie idzie w życiu,dzięki Vebrol

0

@sendesara Ty myślisz,że ten troll będzie pamiętał każdą pierdołe,każdy detal swojego syfu który tu umieścił,żeby trzymać się tego?

0

@TheNekro94 Stary ostatni sześciopak wypił,nie ma już co kraść

0

@PodkarpackiKibic To mu dorzuć

0

@Uukasz_93 Mega chłop,Milan się ogarnął i nie daje się robić już Raioli i innym agentom.To samo jest teraz z Kessim,który deklarował,że po igrzyskach podpisuje nowy kontrakt,ale jednak zachciało mu się 8-10 milionów za sezon i też robi wypad pewnie

0

@Tigeros93 Na priv podam numer konta,wyśle ci zestaw kropek i przecinków,bo widzę,że na resztkach jedziesz.50zł i twoje teksty nabiorą życia

4

@Kondziubarca Chłopie do studia przychodzą jakieś piłkarzyki przeciętne,co będą nawijać masło maślane i będą ładnie wyglądać.Tacy geniusze jak Woland żyją w ukryciu,w umiarze dzieląc się swoją wiedzą,bo przeciętny człowiek nie jest w stanie nauczyć się chociaż w 25% tego,co wie ten Pan

3

@Mario96w Chyba,że cygan jedną zabierze,to wtedy bramka też jest jedna

47

@Woland10 Sukcesy Wolanda10:
-Wyjście z piwnicy w 2017roku o godzinie 10:02 po bułki dla mamy
- Kupno domu i małżeństwo z piękną Bellą w Sims 4
- Top użytkownik na chomikuj w 2015 roku

17

@PatrychoO Mentalność ładuje się raz na kilkanaście meczów,to nie jest piwo,że wypijesz i idziesz po następne od razu

3

@barcelonaLM Niestety, trzeba się napić

0

@Rust_Cohle Ja prosty chłopak autentyczny jestem,a nie ja jakiś Czesiek co wchodzi i tylko o CR7 pisze

1

@AmadiRM Jak ty konto żeś stworzył na stronie kibicowskiej Barcelony i piszesz o CR7 głównie Andrzej,to kto tu jest dziecinny

19

@Kitek1640 W tym roku skończy dopiero 23 lata,w kuluarach mówi się,że potrzebuje jeszcze 7,8 lat,żeby przystosować się do dorosłego futbolu i mamy pomocnika na lata.A hejterki niech dalej go cisną,on spokojnie się przygotowuje

9

@zaiks Zenek z Cafe Bernabeu pytał o ciebie. Mówi,że jak wejdziesz na stronę,to będziecie mieli pięć osób i możecie stworzyć największą dyskusje w dziejach kafejki

6

@Kibic1998 Nie dopuszcza się do kaca,błąd nowicjusza

2

@Conradxc Spotkanie z największym wojownikiem piłkarskim Kubą Koseckim twarzą w twarz, ciekawe czy wtedy by tak skakał

32

@Woland10 Cieszy opinia eksperta,bo zastanawiałem się właśnie,czy te 3 punkty będą dla nich ważne czy uj z nimi, dziękuję

15

@JohnnyBarca Czytając tyle o końcu CR7 i genialnym Benzemie,to myślałem,że to będzie jakieś 300 do 30 dla Benza

0

@Tollusiek Alves jest piękny,bo sentymentalny,jak Puyol albo Xavi.Jakimś Mokebe z Demokratycznej republiki Kongo ocenionym na 99 bym się nie jarał

1

@Ojciec5tkidzieci Piękna jest ta karta, trzeba na nią dozbierać

2

@masq Trzeba było dzwonić,ja ze szwagrem robimy takie rzeczy,bo jego kumpel zostawił sprzęt,jak poszedł siedzieć za narkotyki.300zł i bym zrobił legancko

2

@neeed No też już mi się tego BarcyInfo nie chce czytać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?