0

@Colin94 Bolek cieńki,Polak mu gasił światło,a sam jest przeciętny.Hype jest na niego,dlatego jeszcze trzyma się ten kurs

7

@gumaz Zbieram na piwo pod Lidlem, zobaczymy jak nasz nowy patent działa.Znalazłem wózek inwalidzki pod śmietnikiem,starego posadziłem na nim i zbieramy na "operacje",narazie już jest 30zł,co znacznie przewyższa nasz średni dzienny utarg (12,50zł)

1

@Rust_Cohle Kolejna walka na LR MMA?

0

@Emhyr Wzrosły może,mi chodzi o to,że nie trawie tej istoty, dlatego się nie wypowiadam

0

@Emhyr Ten suchoklates jest rozklepany przez pączka,a o Linkiewicz nie dyskutuje,bo o kupie się nie rozmawia,tylko robi się ją w toalecie

15

@Emhyr Tam nie ma łatwych walk do typowania,to tak jak mierzy się Zdzichu z Gieniem pod monopolem.Liczy się dyspozycja dnia,ilość alkoholu we krwi, zapał

8

@Kitek1640 Chopie kurła gramy legancko wrzuty lecą, łysy czeka na główki,a ty spowalniasz nas,kółeczka robisz i coś gadasz o taktyce.Ześ se włosy na żel jak Xavi postawił,frotke Nike kupił i coś bredzisz o taktyce i uspokojeniu gry,że trzeba szanować rywala,że nie będzie wymówek.Ja ci do prostopadłej piłki wychodzę,to zamiast podać,to mi mówisz,że musiałeś wycofać,bo wystartowałem o 0,6 sekundy za późno,rywal rozszyfrował już naszą taktykę i to podanie nie miałoby już racji bytu

6

@MesQueUnClub96 Czemu cię tata w przedpokoju zostawia?

24

Śmiechu warte,że PZN ma problem z trenerem,podczas gdy na LR mamy ich przynajmniej kilkunastu.Napewno zatrudnienie kogoś z stąd będzie dużo tańsze i efektywniejsze niż sprowadzenie jakiegoś randoma

24

@Messibestplayerintheworld Szok i niedowierzanie,już kupowałem na kompie koszulkę z nazwiskiem Mbappe,dobrze,że w ostatniej chwili prąd wyłączyli,bo stary rachunku nie zapłacił

6

@marcin62 Najgorzej jak starą rurę spotkasz,co wbija ostatnia i rozmowna do wszystkich:
Witam,no ja tu na tą godzinę mam,ale tu się spieszę,córka czeka w samochodzie,tu muszę jechać jeszcze, straty taty,drzwi od gabinetu lekarskiego się otwierają,a ta z prędkością światła wbija do gabinetu.Pa paru minutach uśmiechnęła wychodzi,misja wykonana

1

@Emhyr Miał być Mbappe w Barcelonie,a jest głos mamy mówiącej :
Wstawaj Emhuś,zesr... się

3

Alemany miesza,Haaland się waha,będzie ciekawie
https://zapodaj.net/cc79528bcb006.png.html

4

@Rust_Cohle Widzę,że wygrałeś wczorajsze starcie przez techniczny nokaut, twój oponnent już na wakacjach.Gratuluję,dobra walka

5

@Przemek2323 Duda to taki 10 letni cwaniaczek,co gada głupoty,bo w razie co myśli,że starszy brat (NATO) go obroni

6

@IronSanHybrid Jakby zszedł z konia,to by mu się save nie zapisał i musiałby szukać łysego od nowa

0

@kubakap1899 Wiadomo czemu kupiony,ale daje radę jak najbardziej,odbiory klasa światowa.Niestety jedyna jego grywalna wersja,bo reszta przez tempo do pieca tylko

0

@FC1899Barca Od Barbariana,daje radę,tera 2 raz wziąłem,bo Mati poszedł siedzieć

0

@kubakap1899
https://zapodaj.net/9b5674170eaf2.jpg.html
Niestety Wynycjusz Dżunior niewymienny,musi grać cieć

9

@FC1899Barca Ten Krychowiak obok Buffona to tam pasuje jak mój stary bez piwa

11

Wiem,że trochę odleciałem,ale jakby Laporta poszedł vabank i ściągnął całą tą trójkę? Marzenie
https://zapodaj.net/7b07cb5da8916.png.html

0

@TheNekro94 Boniek,Boniek ależ on czaruje,a nie przepraszam to Lewandowski

0

@lukas10 Wątpię,nawet jakby czysto hipotetycznie wolał Arsenal,to pewnie by było najwyżej wyrównanie opcji wykupu jaką ma Aston Villa.A i tak Aston będzie chciało pewnie negocjować mniejszą kwotę,niestety każdy wie,że Cou to gigantyczna kula u nogi dla Barcelony i nikt nie będzie przepłacał

45

@IronSanHybrid Oddam ci te 3 złote Iron,ciężki okres mam teraz,ale oddam

59

Wyciekło zdjęcie z negocjacji Barcelony z Xavim,na szczęście się dogadali
https://zapodaj.net/fe5826a1dc82f.png.html

7

@IronSanHybrid To trzeba usiąść,na spokojnie

4

@Messibestplayerintheworld Uj wie co się wydarzy,te plotki są nic nie warte młody,idę po piwo,nie czytaj już tej kupy
[Wujek Zenek]

0

@MesQueUnClub_87 Nie,wujek Zenek nie grał w Realu, mówił,że były kontakty,ale zabrakło konkretów

18

@Zoker Adam Małysz?

1

@Jackazz Obu stron,wszystko musi być wyraźne,żeby mogli zweryfikować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?