Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss Są informacje,że Luuk może opuścić Barcelonę,teraz Ania uczy się hiszpańskiego,temat Lewego coraz cichszy.Jakoś Luuka trzeba przekonać do zostania,wszystko układa się w logiczną całość
4
@Messibestplayerintheworld "Pluje na was totalnie" Jak to powiedział jeden z pionierów na polskim YT
3
@Michu94 Parodia,jak do tego dojdzie,to Laporta na taczce powinien być wywieziony z klubu.Taczkę mam,ze starym go wywieziemy jakby co, kwestia tylko,żebyście nam zasponsorowali podróż do Barcelony + hotel i koszty operacyjne
2
@Gavinho A ja cię nie lubię
0
@LyFT Nie o to chodzi synek
12
@mordini123 Dla mnie ustawiony mecz,trzeba to gdzieś zgłosić,bo to parodia jakaś
0
O co cho z tymi biletami?
7
@LionelM95 Harnaś z chlebem z cukrem? TOP
1
@Antimadridista_WR Od całkowitego uczestniczenia w meczach? Bez przesady,kto by się nie wkur... na takiego Foden turlającego się 3h?
3
@PatrychoO Ja bym chciał, bo palić nie mam czym w piecu za bardzo już,a chłodno ostatnio
5
@bartekvisca Teraz to Klopp wymienił 2/3 składu na ten mecz
0
@mekston
6
@Szakalaka12369 Realowi można kibicować tylko wtedy,jak stary postawił kupon i czekamy na wypłatę by kupić apartament.W innym przypadku jest to zdrada,hańba,wstyd
0
@Colon Grealish taki cwaniaczek,Savić by go przeorał
0
@Majkel34 To go nakarm w końcu,to może nie będzie smutny,a nie głupoty na LR w głowie
1
@PatrychoO Czyli Krzychu spod trójki biedak może się bronić bejsbolem,jak mu wbije na chatę,ale Andrzej spod piątki już musi na gołe pięści,bo ma Audi z 2005 bogacz
0
@Zoker 16,pewnie dlatego,żeby było jak najwięcej tych Hiszpańskich,takie wyciągnie fajnie wyglądających statystyk
26
Foden chciał dojść,ale Griezmann był szybszy..
Co tam się dzieje w tym meczu
1
@Jacu327 Bale,dobrze tam Real trollował,flaga kozak była
0
@PodkarpackiKibic Takie avatary powinny być tu zablokowane
0
@kibicsportu Ta, ale zwykły mecz ligowy a Finał LM to zupełnie inna historia,aż się Liverpool vs Spurs przypomnieli
15
Komentarz usunięty
1
@Deeespacito Cola jest dla słabych
3
@GeneralXavi Ogólnie do tego transferu nie dojdzie, pomijając wszystkie aspekty finansowe.Wyobrażasz sobie scenariusz,w którym Lewy król Bayernu,nagle przechodzi do Barcy gdzie rządzi giga chad Luuk de Jong?Ania go zobaczy i będziemy mieć Icardi,Nara wersja 2.0
1
@4drian0 Może mu matka historię przejrzała przeglądarki i zostawiła np tylko fcbarca.com w dostępnych stronach.Nie wiemy jak było
0
@AmigoBlancos Trzeba mieć jakieś hobby
0
@Gavinho Co ty za rzeczy piszesz zwyrolu
15
@gumaz Czeba policzyć,ja Barca,jedziemy dalej
1
@VamosLenglet Bezpośrednie mecze, a nie bilans się liczy
9
@escarabajo A ja właśnie myślę,że chce dać trochę radości takim Januszom i pokazać,że nawet jak masz grube miliony,to i tak może cię walić na dekiel