0

@Chaoss Są informacje,że Luuk może opuścić Barcelonę,teraz Ania uczy się hiszpańskiego,temat Lewego coraz cichszy.Jakoś Luuka trzeba przekonać do zostania,wszystko układa się w logiczną całość

4

@Messibestplayerintheworld "Pluje na was totalnie" Jak to powiedział jeden z pionierów na polskim YT

3

@Michu94 Parodia,jak do tego dojdzie,to Laporta na taczce powinien być wywieziony z klubu.Taczkę mam,ze starym go wywieziemy jakby co, kwestia tylko,żebyście nam zasponsorowali podróż do Barcelony + hotel i koszty operacyjne

2

@Gavinho A ja cię nie lubię

0

@LyFT Nie o to chodzi synek

12

@mordini123 Dla mnie ustawiony mecz,trzeba to gdzieś zgłosić,bo to parodia jakaś

0

O co cho z tymi biletami?

7

@LionelM95 Harnaś z chlebem z cukrem? TOP

1

@Antimadridista_WR Od całkowitego uczestniczenia w meczach? Bez przesady,kto by się nie wkur... na takiego Foden turlającego się 3h?

3

@PatrychoO Ja bym chciał, bo palić nie mam czym w piecu za bardzo już,a chłodno ostatnio

5

@bartekvisca Teraz to Klopp wymienił 2/3 składu na ten mecz

0

6

@Szakalaka12369 Realowi można kibicować tylko wtedy,jak stary postawił kupon i czekamy na wypłatę by kupić apartament.W innym przypadku jest to zdrada,hańba,wstyd

0

@Colon Grealish taki cwaniaczek,Savić by go przeorał

0

@Majkel34 To go nakarm w końcu,to może nie będzie smutny,a nie głupoty na LR w głowie

1

@PatrychoO Czyli Krzychu spod trójki biedak może się bronić bejsbolem,jak mu wbije na chatę,ale Andrzej spod piątki już musi na gołe pięści,bo ma Audi z 2005 bogacz

0

@Zoker 16,pewnie dlatego,żeby było jak najwięcej tych Hiszpańskich,takie wyciągnie fajnie wyglądających statystyk

26

Foden chciał dojść,ale Griezmann był szybszy..
Co tam się dzieje w tym meczu

1

@Jacu327 Bale,dobrze tam Real trollował,flaga kozak była

0

@PodkarpackiKibic Takie avatary powinny być tu zablokowane

0

@kibicsportu Ta, ale zwykły mecz ligowy a Finał LM to zupełnie inna historia,aż się Liverpool vs Spurs przypomnieli

15

Komentarz usunięty

1

@Deeespacito Cola jest dla słabych

3

@GeneralXavi Ogólnie do tego transferu nie dojdzie, pomijając wszystkie aspekty finansowe.Wyobrażasz sobie scenariusz,w którym Lewy król Bayernu,nagle przechodzi do Barcy gdzie rządzi giga chad Luuk de Jong?Ania go zobaczy i będziemy mieć Icardi,Nara wersja 2.0

1

@4drian0 Może mu matka historię przejrzała przeglądarki i zostawiła np tylko fcbarca.com w dostępnych stronach.Nie wiemy jak było

0

@AmigoBlancos Trzeba mieć jakieś hobby

0

@Gavinho Co ty za rzeczy piszesz zwyrolu

15

@gumaz Czeba policzyć,ja Barca,jedziemy dalej

1

@VamosLenglet Bezpośrednie mecze, a nie bilans się liczy

9

@escarabajo A ja właśnie myślę,że chce dać trochę radości takim Januszom i pokazać,że nawet jak masz grube miliony,to i tak może cię walić na dekiel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?