0

@Emhyr Ale musisz przypominać o nim,swoim avatarem niefajnym

0

@LS Założyli się kto ma większy potencjał na skoczka narciarskiego i dalej tak jakoś poszło

0

@PodkarpackiKibic To chyba bardziej prezydent ich,jak świętował awans do finału po 8 Harnasiach,a nie oni

3

@eckov Biedny Osman on by chciał zostać w Barcy,ale zły Sissoko mu nie pozwala

1

@zadafcb Ale dychy już na browara dać nie chciał, zwykły pozer,za kamerami wyszło jaki jest

5

Człowiek młody, głupi to nie rozumiał kiedyś
https://zapodaj.net/35bdf08e3b883.png.html

1

@Matheu12 Oczywiście, jednak ja jako,że mam własną firmę zajmującą się zbieraniem puszek,to mogę sobie pozwolić czasami na coś droższego jak np Harnaś.Jednak oczywiście Kuflowe Mocne również jest u mnie przy rodzinnym stole częstym gościem

5

@Ronmes Tyskie, Żubr, Harnaś piwa dla prawdziwych twardzieli, facetów,ty synek nie zrozumiesz

0

@JordiElNino Tylko 1 miejsce,grubo albo wcale,ty powinieneś o tym wiedzieć Jordi

1

0

@Cule1234 Ten znowu się sam ze sobą kłóci....

11

@Pawel13sz Na ten moment nie,ale za 5 minut będzie inny moment,wtedy może już będzie myślał o Barcelonie i znowu będziecie ten syf z Twittera wklejać

1

@marcin62 Czyli trzeba będzie lewą działać wieczorem? Da się przyzwyczaić

25

@Adamski69 Zawsze miło widzieć,jak ktoś gdzieś się potknął w życiu, fajnie

4

@AlexDark00 Jak mięśnie są zmotywowane,np po piwie,to są wytrzymalsze

0

@AlexDark00 Dembele nowemu klubowi musi się pokazać i z ziomkiem Aubą pograć,to motywacja wróciła.Podpisze gdzieś kontrakt na 5 lat,to znowu się połamie

9

Patrząc na napływ info od Laporty z twittera,to czekam na to:
https://zapodaj.net/83813ec0a2afb.jpg.html

2

@Rust_Cohle To był mój pocisk, więc się nie wpier..,od miesiąca miałem go w notesie na taką okazje

3

@AdamaTraore No chyba,że wśród społeczności LR jest jego wybranek

12

Komentarz usunięty

1

@Azacca Jeszcze może mówisz kasjerce,że reszty nie trzeba,jak wynosi ona 4 grosze? Burżuju wielki

0

@MarcelNJ11 Usuń wszystko po znaku zapytania, zmień piwo,na 12 piw i bajka

11

@Transu96 Nieprzespane noce,setki przesłuchanych świadków, tysiące poszlak,poświęcenie życia prywatnego.Wszystko to po to,by odkryć prawdę,by znaleźć winnego,po 12 latach ciężkiej walki detektyw Transu w końcu odkrył przerażającą prawdę

1

@MesQueUnClub96 To są tajne konta,na czarną godzinę.Sam masz kilka takich,więc nie pal głupa teraz
@mesque.fcb @Mesqueunbarcafan @mesque

5

@lukaszbarca15 Jestem Panem własnego losu,robię to co kocham,ale zawsze znajdą się takie osobniki jak ty, które zazdroszczą sukcesu i wylewają swoje żale w internecie

6

@draxidox Tak to jest,jak się nie jest kreatywnym.Ja mam swoją firmę, puszki zbieram od kilku lat,mam nawet dwóch pracowników i się kręci biznes.A ty robisz na złodzieja, nawet mi cię nie żal

3

@PatrychoO Lekko pompuje,ale potem szczypie trochę

5

@koksik2700 Po pijaku wybierał, normalna sprawa,z moją Jowitą też do łóżka nie wejdę przed 7 piwem,bo jest jakiś taki odruch wymiotny

0

@Jackazz Ogólnie jak stawiasz bez bonusu,to masz 1 zwycięstwo Polaków,1x Polacy lub remis
https://zapodaj.net/19eb46c55eb80.jpg.html
Więc tu jak postawisz jedynkę i będzie dogrywka to przegrywasz,1X a będzie dogrywka wiadomo wygrywasz.Ale przy takich bonusach jak ten,może być,że stawiasz jedynkę i przy dogrywce/karnych wygranych przez Polaków i tak wygrywasz,ale to byś musiał sprawdzić czy bonus to obejmuje

15

@AdamaTraore Taa, chłopie od razu cię poznałem ostatnio, wołałem,a ty idziesz dalej.3 lata w jednej ławce w podstawówce,a tera burżuj na piwo nie może 5 zł pożyczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?