Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gavinho Co ty za rzeczy piszesz zwyrolu
15
@gumaz Czeba policzyć,ja Barca,jedziemy dalej
1
@VamosLenglet Bezpośrednie mecze, a nie bilans się liczy
9
@escarabajo A ja właśnie myślę,że chce dać trochę radości takim Januszom i pokazać,że nawet jak masz grube miliony,to i tak może cię walić na dekiel
5
@Janiama Nie.
0
@Janas11224 Pytałem jaki gatunek ryby lubisz
4
@JohnnyBarca No to rasizm,no i fajnie
18
@Medium Wstęp był niebezpieczny,ale co do pytania, normalna sprawa.Mój stary średnia 10 piw dziennie,ja mam firmę to trochę mniej powiedzmy no conajmniej 7 i gra gitara
0
@zodiak_10 0 lajków
2
@macio_944 Chłop mu fona rozwalił i jeszcze chce go dalej karać, zapraszając na wioskę Old Trafford w swoim cieciowatym towarzystwie.I to wszystko na oczach całego świata,śmiech przez łzy
4
@Uukasz_93 * Poważnych i poważanych ludzi, delektujących się XaviBall nie interesuje Ekstraklasa.Jakieś Czarki zawsze się znajdą
5
@kkbarca Dla mnie to jest gierka z Bayernem Lewego,żeby dali kontrakt taki jaki chce i wszystko
1
@Rust_Cohle Zbrzydłeś ostatnio
2
@AmigoBlancos Bez Hazarda to Real ma już pozamiatane, Chelsea to bierze łatwo
0
@Gavinho No jak,oglądam ze starym Barcelonę,to on się zajmuje odpaleniem i zawsze mu 5zł daje,bo mówi,że trzeba zapłacić,bo nie wejdzie na stronę
0
@Gavinho Nie wiem,ale tam też jednak te 5 zł trzeba płacić za odpalenie
0
@Zoker Ktoś wodę musi nosić
1
@P33ck Villareal to bierze ez, Chelsea na 90%
2
@Comfortable_
Ta już tu kiedyś wrzucałem,cały czas to samo,mogliby coś z tym zrobić
https://zapodaj.net/4d5b6212d2e56.png.html
11
Krótka piłka od Luuka
https://zapodaj.net/c88549ab5f8a4.png.html
2
@zaiks Bayern to niech najpierw Villareal przejdzie
2
@macio_944
https://zapodaj.net/32bf75b9f09e8.jpg.html
3
@zaiks Napoli nie wspiera pomysłu,aby majątek kibica Realu był coraz większy,bardzo dobrze
0
@Blanco16 Stary tak do mnie mówi,jak po zapowiedziach o nowym apartamencie przegrywa kupon,średnio 2 razy w tygodniu
8
@AFA90 rosja z małej się pisze
0
@gumaz To wolny strzelec,kafejka wygnała go na wieki gdy dowiedziała się,że robi zasięgi LR.Uznano to za niewybaczalną i dotkliwą zdradę,bo stanowił aż 25% siły Cafe Bernabeu.Przemo,Czarek i Jarek nigdy mu nie tego wybaczyli
2
@Emhyr Cola original z Biedronki,klasa sama w sobie
1
@Kapitan hawk zielone 5:0 deklasacja
3
@Clue Sobiech,Maguire, Pawełek
2
@bartas97 Stary mnie uczył,że do kaca się nie dopuszcza