0

@Gavinho Co ty za rzeczy piszesz zwyrolu

15

@gumaz Czeba policzyć,ja Barca,jedziemy dalej

1

@VamosLenglet Bezpośrednie mecze, a nie bilans się liczy

9

@escarabajo A ja właśnie myślę,że chce dać trochę radości takim Januszom i pokazać,że nawet jak masz grube miliony,to i tak może cię walić na dekiel

5

@Janiama Nie.

0

@Janas11224 Pytałem jaki gatunek ryby lubisz

4

@JohnnyBarca No to rasizm,no i fajnie

18

@Medium Wstęp był niebezpieczny,ale co do pytania, normalna sprawa.Mój stary średnia 10 piw dziennie,ja mam firmę to trochę mniej powiedzmy no conajmniej 7 i gra gitara

0

@zodiak_10 0 lajków

2

@macio_944 Chłop mu fona rozwalił i jeszcze chce go dalej karać, zapraszając na wioskę Old Trafford w swoim cieciowatym towarzystwie.I to wszystko na oczach całego świata,śmiech przez łzy

4

@Uukasz_93 * Poważnych i poważanych ludzi, delektujących się XaviBall nie interesuje Ekstraklasa.Jakieś Czarki zawsze się znajdą

5

@kkbarca Dla mnie to jest gierka z Bayernem Lewego,żeby dali kontrakt taki jaki chce i wszystko

1

@Rust_Cohle Zbrzydłeś ostatnio

2

@AmigoBlancos Bez Hazarda to Real ma już pozamiatane, Chelsea to bierze łatwo

0

@Gavinho No jak,oglądam ze starym Barcelonę,to on się zajmuje odpaleniem i zawsze mu 5zł daje,bo mówi,że trzeba zapłacić,bo nie wejdzie na stronę

0

@Gavinho Nie wiem,ale tam też jednak te 5 zł trzeba płacić za odpalenie

0

@Zoker Ktoś wodę musi nosić

1

@P33ck Villareal to bierze ez, Chelsea na 90%

2

@Comfortable_
Ta już tu kiedyś wrzucałem,cały czas to samo,mogliby coś z tym zrobić
https://zapodaj.net/4d5b6212d2e56.png.html

11

2

@zaiks Bayern to niech najpierw Villareal przejdzie

3

@zaiks Napoli nie wspiera pomysłu,aby majątek kibica Realu był coraz większy,bardzo dobrze

0

@Blanco16 Stary tak do mnie mówi,jak po zapowiedziach o nowym apartamencie przegrywa kupon,średnio 2 razy w tygodniu

8

@AFA90 rosja z małej się pisze

0

@gumaz To wolny strzelec,kafejka wygnała go na wieki gdy dowiedziała się,że robi zasięgi LR.Uznano to za niewybaczalną i dotkliwą zdradę,bo stanowił aż 25% siły Cafe Bernabeu.Przemo,Czarek i Jarek nigdy mu nie tego wybaczyli

2

@Emhyr Cola original z Biedronki,klasa sama w sobie

1

@Kapitan hawk zielone 5:0 deklasacja

3

@Clue Sobiech,Maguire, Pawełek

2

@bartas97 Stary mnie uczył,że do kaca się nie dopuszcza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?