Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@PodkarpackiKibic To ta o wzroście 160kg?
17
@Preteee Jakbyś tyle czasu z Casemiro siedział,to też byś normalny nie był
5
@OsamaDembele Nie idź rano do tego Umtitiego,on cię na złą drogę sprowadza
0
@Vebrol Może to była miłość
1
@masq 11 stycznia 2022
11:26,to wtedy dostałem 140 zielonych,za komentarz o Dembele.Był to najpiękniejszy dzień w moim życiu, nawet nie miałem za złe staremu,że mi wyjął 100 zł z portfela.To dzień,który zapamiętam do końca,11 stycznia 2023 będę świętował rocznicę tego wydarzenia.Ty Masq mi tego nie odbierzesz,pisz sobie co chcesz,to było coś ważnego,coś wielkiego,byle hejter mi tego nie odbierze.Nie rozumiesz kultu tego miejsca,tego pisania farmazonów,tej radości jak wejdzie ci dobry pancz i dostaniesz 30+ zielonych,wielkich bitew LR,nie zasługujesz żeby tu być
0
@Medium Masz jakieś namiary na tą niunie pierwszą z lewej? Kolega pyta
0
@ShawnC Nie przesadzaj,te top 4 to wcale nie jest przyklepane na 100% jeszcze,cały czas jest walka realna głównie o wicemistrza,więc punkty ligowe mega ważne
1
Jest jak jest,czeba się napić,nie chce ale muszę
0
@Gavinho Za mało męski jesteś dla mnie
0
@Gavinho Po co swoje zdjęcia wrzucasz
0
@gumaz codziennie jest
3
@gumaz Harry Maguire?
5
@Herato Nie po to 4 gówniaków mam,żeby mi to zabrali.Ja się namęczyłem przy tym,jak tego nie rozumiesz,to jesteś zwykłym ignorantem
0
@Chaoss Są informacje,że Luuk może opuścić Barcelonę,teraz Ania uczy się hiszpańskiego,temat Lewego coraz cichszy.Jakoś Luuka trzeba przekonać do zostania,wszystko układa się w logiczną całość
4
@Messibestplayerintheworld "Pluje na was totalnie" Jak to powiedział jeden z pionierów na polskim YT
3
@Michu94 Parodia,jak do tego dojdzie,to Laporta na taczce powinien być wywieziony z klubu.Taczkę mam,ze starym go wywieziemy jakby co, kwestia tylko,żebyście nam zasponsorowali podróż do Barcelony + hotel i koszty operacyjne
2
@Gavinho A ja cię nie lubię
0
@LyFT Nie o to chodzi synek
12
@mordini123 Dla mnie ustawiony mecz,trzeba to gdzieś zgłosić,bo to parodia jakaś
0
O co cho z tymi biletami?
7
@LionelM95 Harnaś z chlebem z cukrem? TOP
1
@Antimadridista_WR Od całkowitego uczestniczenia w meczach? Bez przesady,kto by się nie wkur... na takiego Foden turlającego się 3h?
3
@PatrychoO Ja bym chciał, bo palić nie mam czym w piecu za bardzo już,a chłodno ostatnio
5
@bartekvisca Teraz to Klopp wymienił 2/3 składu na ten mecz
0
@mekston
6
@Szakalaka12369 Realowi można kibicować tylko wtedy,jak stary postawił kupon i czekamy na wypłatę by kupić apartament.W innym przypadku jest to zdrada,hańba,wstyd
0
@Colon Grealish taki cwaniaczek,Savić by go przeorał
0
@Majkel34 To go nakarm w końcu,to może nie będzie smutny,a nie głupoty na LR w głowie
1
@PatrychoO Czyli Krzychu spod trójki biedak może się bronić bejsbolem,jak mu wbije na chatę,ale Andrzej spod piątki już musi na gołe pięści,bo ma Audi z 2005 bogacz
0
@Zoker 16,pewnie dlatego,żeby było jak najwięcej tych Hiszpańskich,takie wyciągnie fajnie wyglądających statystyk