Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Wyrywa na bajere,że jest szykowany na następcę Iniesty i za 15 lat ma być czołową postacią Barcelony
11
@macio_944 Jakbym matkę słyszał,tu narzeka,że nic nie robię,że mógłbym chociaż jakieś zakupy zrobić,jak się nie dokładam do rachunków.To ostatnio wyciągnąłem jej 200zł z portfela zrobiłem zakupy i też źle i też z japą do mnie,życie jest ciężkie
4
@vangoor Griezmanna wielu tu nie chciało,wielu nie rozumiało tego transferu.Cou i Dembele można zrozumieć w tamtej sytuacji po odejściu Neymara,ale transfer Griezmanna był od początku głupi,a potem było szukanie mu miejsca na siłę,bo był drogi i musiał grać
19
@DonMatteo901 Po lewej widzę nastoletnią dziewczynkę,której w głowie tylko głupoty,ekipy Friza, YouTuby i inne pierdy.Po prawej widzę dojrzałą kobietę,która zna swoją wartość, wybrała świadomie swoją ścieżkę życiową i przy tym zapewnia wiele pięknych chwil swoim wiernym fanom
4
@MesQueUnClub_87 Szukał transportu do pracy,ale po testach wyszło,że ja wolniej wiozę go na taczce niż on sam jedzie rowerem.Nie przeszedłem testów wydolnościowych,zdarza się
11
@Janiama Różnie,raz mnie stary chciał sprzedać sąsiadowi i ten ze mną nie negocjował w ogóle,tylko ze starym.Koniec końców jednak stwierdził,że szkoda kasy i kupił sobie zamiast mnie rower
0
@Rust_Cohle Jeszcze nie ten poziom,serio wstawiłbyś go tu kosztem Wawrzyniaka?
7
@Herato Pawełek-Wawrzyniak,Maguire,Jones,Douglas
Puig-Pjanic-Lingard
Kosecki-Luuk de Jong-Rasiak
0
@Homeopata8989 No byłby hit,ale też odklejka Lukaku dużo tu daje pola do negocjacji,Chelsea ma drogi problem teraz
3
@tomek8756 Pewnie jeszcze dostanie jakiś bonus za tą urwaną nogę,taki to pożyje
2
@Transu96 Można by kupić za niego 3 takie kompy,co tu kiedyś wrzuciłeś,ale rozumiem Rusta,też wybrałbym czereśnie
0
@masq No gra pięknie,ale gra pięknie od pół roku.Przez 5 lat albo miał kontuzje albo miał przebłyski i znikał.Ten transfer od samego początku do teraz to jedna wielka telenowela,męczące to
6
@Rust_Cohle Długo już i tak nie porobi,mam już Ukraińca na jego miejsce,300zł mniej będzie brał
30
@Rust_Cohle On robi u mnie przy puszkach na czarno,więc nic nigdy nie dopłacał
1
@PatrychoO Ale Encorowi już nie dawaj,bo on ci to napisał tylko po to, żebyś mu plusa dał,a ja od razu powiedziałem,że ci nie powiem
2
@PatrychoO Nie powiem ci
0
@eydeem Stary vs wujek Mietek 2013, działka ciotki Grażyny, mecz o skrzynkę piwa marki Żubr
0
@LloretDeMar To usuńmy tego Pjanica,bo zakładam,że on raczej podwyższa tą cenę,a nie obniża
2
@tomek8756 Jakby była taka dobra jak ją malują,to by obchodziła już 23 albo i 24 urodziny
8
@Nano22 Niby ta,ale wtedy ta konkurencja była nieco inna,dzisiaj jest Benzema i długo długo nic + LM i Liga,no niestety nie ma uja,musi ją dostać
0
@Jestjakjest Mój wujek Mirek gdyby nie kontuzja 10 lat temu,to grałby za Lewego w Bayernie.36 lat ostatni dzwonek,żeby wyciągnąć go z A-Klasy,napastnik po niskich kosztach na 3 lata
1
@LloretDeMar Szkoda na niego zachodu,mógł strzelić samobója jakiegoś i by spadli,a ten jeszcze gola z karnego w ostatniej kolejce zdobył,kpina.Takich nam tu nie trzeba
2
@Derean Najlepszy ŚO świata > niezły pomocnik z Barcelony,jak kogoś porównujesz,to niech to ma sens chociaż
5
@Danny Gaucho LN turniej,który miał zastąpić mecze towarzyskie i zwiększyć trochę prestiż takich meczów.To się udało,ale dalej nie jest to turniej porównywalny do ME i Copa America.Chodzi mi,że nie można stawiać zwycięstwa w nim na równi w tych dwóch turniejach
15
@pyra92 Serio porównujesz turnieje kontynentalne Copa America,ME do klubowych mistrzostw świata? To z twoim tokiem rozumowania jest coś nie tak
21
@pyra92 Liga Narodów to towarzyski turniej,Copa America to najważniejszy turniej kontynentalny tam,jak ME u nas.A że tam jest mniej wielkich drużyn niż w Europie,to już nic na to nie poradzimy Andrzej
61
@pyra92 Liga Narodów jest tyle warta,co obietnica mojego starego,że kończy z piciem
1
@FC1899Barca Nieskuteczni jesteśmy bardzo,słabe te próby
0
@Ali3231 Sam Gnabry jest warty więcej od De Jonga,więc ta plotka jest tak absurdalnie głupia,że żal o niej pisać
0
@Messibestplayerintheworld Weź chłopie sie nie kompromisuj