0

@escarabajo Tęsknota Sousy za Polską kadrą daje o sobie znać i ten nie jest w stanie dać z siebie 100% we Flamengo

6

@BorzyKrzys Jak Oliwka przy stole zasiądzie,to Stanowski się w kadrze nie zmieści

1

@bartekvisca Bartek ja ci już więcej piwa nie daje

0

@P33ck O stan obecny mi chodzi,w ankiecie też jest napisane:
Najlepszy trener na świecie,nie w historii

3

@Encore Klopp > Ancelotti,Carlo dobry do zarządzania gwiazdami,ale poza tym Klopp go masakruje.Z BVB zrobił mistrzowską drużynę,z Liverpoolu zrobił potwora

60

Najgorzej jak ziomek starego załatwił ci fuchę na magazynie z napojami,ale poczęstowałeś się kilkoma butelkami piwa, zasnąłeś w alejce ze skrzynkami.Obudziłeś się o 1:01 i musisz czekać do 6:00,żeby wtopić się w tłum,bo jakbyś teraz wyszedł,to kamery cię wychwycą i stracisz fuchę

0

@draxidox Pomyliły mi się Paradokumenty,to Septagon był,u niekrytego to widziałem


Ale zacny materiał

10

@P33ck Dobry był też jak syn zamknął starą w piwnicy,potem się za nią przebierał i brał jej emeryturę

5

1

@Lionel_Messi10 Trochę taki Sebek spod bloku

2

@Mario96w Kto wie,może za kilka lat przeczytamy o wielkim Polskim finale,wielka siła Marianny kontra technika Igi

2

@adi7adi8 To by się musiał jeszcze w Marianne przemienić

0

@Messibestplayerintheworld Dzisiaj to za młodego Brazola z ligi brazylijskiej się płaci 30-40 mln,taki mamy klimat

1

@Emhyr Gratis to uczciwa cena

0

@kkbarca Lewy tak,bo to mega profesjonalinista,3,4 lata jeszcze napewno na najwyższym poziomie zagra.Di Mariola to tylko z kontraktem na rok i znośną pensją, dłuższy kontrakt to będzie kryminał dla niego

3

@PatrychoO No jak tak zachęcasz,to możesz mi kupić,rozmiar M,tylko jakąś szeroką,bo na siłkę zacząłem chodzić i w bicu już z 30cm siedzi,żebym nie rozerwał jej

1

@tomek8756 Rzygać się chce,jak się widzi,że tacy ludzie jak Paweł domagają się pieniędzy i idą do TV z tym.To mogłem być ja,też od 3 miesięcy nie zapłaciłem za wynajem, Polska to dno

1

@VegetaPolska Wiem o co ci chodzi,ale też taki pracownik może być uciążliwy dla pracodawcy.Te jego odpały mogły też źle wpływać na innych pracowników.Może to nie być sprawiedliwe,ale każdy dba o swoje cztery litery

9

@VegetaPolska Życie nie jest sprawiedliwe

0

@Gaz Nie no Panie gdzie Lewy do Milika,2 sprawa,że Napoli ma specyficznego właściciela,w Bayernie to nie przejdzie

3

@Tomix_83 Czeba ich zamknąć w piwnicy dopóki nie podpiszą nowej umowy do 10 mln

2

@AllBundy Otoczenie zawodnika X jest pozytywnie nastawione do transferu do Barcelony

1

@Hubsao Kontrakt na rok,tylko to by miało sens.Jakby pensja była w miarę,to jeszcze.Jak dostanie 2,3 lata,to będzie kolejny pasożyt

1

@Emhyr Ja w 2007 widziałem wujka Zenka na meczu 4 ligi i szczerze zrobił 4 razy więcej niż Messi w którymś meczu kiedyś,w którym źle zagrał

0

@Cule1234 Otóż nie

0

@macio_944 Jakby tylko poziom gry decydował,to nas też by tam nie było

0

@Hosh Ale by siadło takie 500 euro na dziecko

5

@FCB24 Od wielu lat za Pisem i żyje nam się dobrze, są dzieci jest 500+,13 stka,14 stka będą,to i babka sypnie groszem.Narzekają ci,co na życiu się nie znają

1

@aleksandrowielki Myślę,że on się już niczego nie nauczy,ma ładnie zryty beret.A to,że go nie broni,to właśnie dlatego jak napisałeś,bo CR nie ma już w Realu i wyszedł z magicznego kręgu Rafaelo,jedyny powód

5

@aleksandrowielki "Nawet jeśli miałoby być nieszczere",no lepiej,że nie pogratulował,niż miałby gratulować nieszczerze,żeby uszczęśliwić jakiegoś pionka Rafaelo Mamina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?