Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo Tęsknota Sousy za Polską kadrą daje o sobie znać i ten nie jest w stanie dać z siebie 100% we Flamengo
6
@BorzyKrzys Jak Oliwka przy stole zasiądzie,to Stanowski się w kadrze nie zmieści
1
@bartekvisca Bartek ja ci już więcej piwa nie daje
0
@P33ck O stan obecny mi chodzi,w ankiecie też jest napisane:
Najlepszy trener na świecie,nie w historii
3
@Encore Klopp > Ancelotti,Carlo dobry do zarządzania gwiazdami,ale poza tym Klopp go masakruje.Z BVB zrobił mistrzowską drużynę,z Liverpoolu zrobił potwora
60
Najgorzej jak ziomek starego załatwił ci fuchę na magazynie z napojami,ale poczęstowałeś się kilkoma butelkami piwa, zasnąłeś w alejce ze skrzynkami.Obudziłeś się o 1:01 i musisz czekać do 6:00,żeby wtopić się w tłum,bo jakbyś teraz wyszedł,to kamery cię wychwycą i stracisz fuchę
0
@draxidox Pomyliły mi się Paradokumenty,to Septagon był,u niekrytego to widziałem
Ale zacny materiał
10
@P33ck Dobry był też jak syn zamknął starą w piwnicy,potem się za nią przebierał i brał jej emeryturę
5
Dalej aktualne
https://zapodaj.net/c513c04a4d1e2.png.html
1
@Lionel_Messi10 Trochę taki Sebek spod bloku
2
@Mario96w Kto wie,może za kilka lat przeczytamy o wielkim Polskim finale,wielka siła Marianny kontra technika Igi
2
@adi7adi8 To by się musiał jeszcze w Marianne przemienić
0
@Messibestplayerintheworld Dzisiaj to za młodego Brazola z ligi brazylijskiej się płaci 30-40 mln,taki mamy klimat
1
@Emhyr Gratis to uczciwa cena
0
@kkbarca Lewy tak,bo to mega profesjonalinista,3,4 lata jeszcze napewno na najwyższym poziomie zagra.Di Mariola to tylko z kontraktem na rok i znośną pensją, dłuższy kontrakt to będzie kryminał dla niego
3
@PatrychoO No jak tak zachęcasz,to możesz mi kupić,rozmiar M,tylko jakąś szeroką,bo na siłkę zacząłem chodzić i w bicu już z 30cm siedzi,żebym nie rozerwał jej
1
@tomek8756 Rzygać się chce,jak się widzi,że tacy ludzie jak Paweł domagają się pieniędzy i idą do TV z tym.To mogłem być ja,też od 3 miesięcy nie zapłaciłem za wynajem, Polska to dno
1
@VegetaPolska Wiem o co ci chodzi,ale też taki pracownik może być uciążliwy dla pracodawcy.Te jego odpały mogły też źle wpływać na innych pracowników.Może to nie być sprawiedliwe,ale każdy dba o swoje cztery litery
9
@VegetaPolska Życie nie jest sprawiedliwe
0
@Gaz Nie no Panie gdzie Lewy do Milika,2 sprawa,że Napoli ma specyficznego właściciela,w Bayernie to nie przejdzie
3
@Tomix_83 Czeba ich zamknąć w piwnicy dopóki nie podpiszą nowej umowy do 10 mln
2
@AllBundy Otoczenie zawodnika X jest pozytywnie nastawione do transferu do Barcelony
1
@Hubsao Kontrakt na rok,tylko to by miało sens.Jakby pensja była w miarę,to jeszcze.Jak dostanie 2,3 lata,to będzie kolejny pasożyt
1
@Emhyr Ja w 2007 widziałem wujka Zenka na meczu 4 ligi i szczerze zrobił 4 razy więcej niż Messi w którymś meczu kiedyś,w którym źle zagrał
0
@Cule1234 Otóż nie
0
@macio_944 Jakby tylko poziom gry decydował,to nas też by tam nie było
0
@Hosh Ale by siadło takie 500 euro na dziecko
5
@FCB24 Od wielu lat za Pisem i żyje nam się dobrze, są dzieci jest 500+,13 stka,14 stka będą,to i babka sypnie groszem.Narzekają ci,co na życiu się nie znają
1
@aleksandrowielki Myślę,że on się już niczego nie nauczy,ma ładnie zryty beret.A to,że go nie broni,to właśnie dlatego jak napisałeś,bo CR nie ma już w Realu i wyszedł z magicznego kręgu Rafaelo,jedyny powód
5
@aleksandrowielki "Nawet jeśli miałoby być nieszczere",no lepiej,że nie pogratulował,niż miałby gratulować nieszczerze,żeby uszczęśliwić jakiegoś pionka Rafaelo Mamina