Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BorzyKrzys To tera maks 3 dni i po Ukrainie, jeszcze z dwóch takich generałów i świat jest ich
16
@AnnaMarianna Kolega Sebuś zawsze 1 był do imprez, rozbojów,potrafił wypić 17 piw i wyjść na uliczną walkę.Poznał kobietę,ma z nią 1500+ już i teraz grzecznie.14 piw,bez rozbojów,walki uliczne już mu niepotrzebnie, sparingi odbywa w domu
1
@ObiektywnyKibic121 Twój Avatar sprawia,że straciłeś wiarygodność w tej dyskusji Krzychu
9
@ToWinaSedziego Zarząd:
Ten komentarz został usunięty,Taka dyskusja nie istnieje
0
@Lola120 Czeba się napić
7
Niestety kontuzja wykluczyła mnie ze startów w turnieju MMA organizowanym w moim mieście,ale będzie tam aż 3 moich podopiecznych.Pierwszy raz będą walczyć w takim wydarzeniu,duży stres dla mnie,ale też wielka radość,że doszliśmy do tego momentu
https://zapodaj.net/16cfa1ef9eaf7.png.html
0
@chudinhomc Nie wiesz co tam jest,może grali w Scrabble?
31
Bawią mnie ludzie z tych bardziej niszowych sportów,jak mówią,że nie ma pieniędzy, sponsorów itp.Ja prosty chłopak przygotowuje moich zawodników do miejscowego małego turnieju MMA.Wykorzystałem dobre relacje z moim byłym pracodawcą z hurtowni piwa,w której pracowałem i mam od ręki sponsora.
https://zapodaj.net/74ada115f9cd7.png.html
2
@ranger3120 Nie wyśmiewaj go,ja jestem taki chadem trochę,przystojny facet, własna firma,Golf 4,łeb do interesów.Jednak nie każdemu tak się powodzi,nie kop leżącego Ranger
6
@vangoor Dopuszczenie do kaca... Amatorka synek
9
@kuz Chyba niepoważny jesteś
16
@Medium Nie wyzywaj mnie i kolegów, łysy miał uro,a że go szukają na mieście,to trzeba było znaleźć jakieś odludne miejsce do świętowania
2
@Sau_Ron Więzienny,to Nielotny Tadek z mojego bloku,mieszka w piwnicy,zamknęli go,bo chodził po bułki nago do sklepu
3
@Freudysta Fuche przy puszkach mam,umowa koloru skóry Umtitiego,jak się sprawdzisz,to dostaniesz na zlecenie
3
@pt9 Ponoć relacje Gerarda i Cesca popsuły się w momencie gdy ten pierwszy zaczął zapraszać na spotkania mamę Fabsa,jednak już bez Fabsa
4
@P33ck Nie no,fajnie grali,ale to jak wypuścili tę LM w tym sezonie to kryminał
2
@P33ck W zakończonym sezonie pokazali,że ciężko im będzie wygrać z wiecznym genem przegrywów
0
@ranger3120 Wóda szybciej wchodzi w taki upał i jest bajlando
6
@GeneralXavi Wiem,że zdjęcie może zmniejszyć zainteresowanie,ale jestem człowiekiem uczciwym i szczerym i chcę,żeby od początku wszystko było jasne
28
Witam,moja firma zajmująca się zbieraniem puszek ma się dobrze.Jednak myślę,nad dodatkową pracą, najlepiej jakiś kierownik banku,czy coś w tym stylu.Dodatkowe pieniądze przydarzą się do rozwoju firmy, poniżej zamieszczam swoje CV, jeśli u was gdzieś szukają jakiegoś kierownika,prezesa itp,to dajcie znać proszę.To urywek CV,jak będzie jakiś cynk,to wtedy wyśle szczegółowe.
https://zapodaj.net/2898eb46bb61e.png.html
14
@barcelonaLM Ja 4 klasy podstawówki skończone,dawno dawno temu.Jednak jest jeden młody zdolny w moim rejonie,jutro odbiera dyplom za szóstą klasę,średnia 2,61.Jeśli jutro dostanę oficjalke tych wyników,to z miejsca dostaje u mnie robotę przy puszkach.Chłopa z takim wysokimi kwalifikacjami jeszcze u siebie nie miałem
21
Widok szczęśliwego ojca, który jest w takim stanie dzięki mojemu prezentowi,to 1 z najpiękniejszych obrazków na świecie
https://zapodaj.net/156ecf21331ee.jpg.html
7
Komentarz usunięty
7
@Danny Gaucho Ibra samym mentalem dał im potężnego boosta,mówił o tym każdy w klubie
3
@Rastafarnianin Nie no, Sir Robertson minimum 30 mln by kosztował,tam nie takie ciecie za tyle chodziły,bo z Anglii
10
@KrystianR Raz tak zrobiłem,ale cieć jakieś pieniądze chciał za pizze,to już więcej nie zamawiałem
4
@Bobo25 @MesQueUnClub96 Łyka Monstera i sam jest w stanie wybić 200-300 osób na raz
16
Dziś 23 czerwca, Dzień Ojca.Jak spytałem starego,co chce dostać to powiedział,że chciałby wehikuł czasu.Cofnąłby się ponad 23 lata wstecz i przed randką z mamą w "Disco Relax" kupiłby prezerwatywy,zamiast gum do żucia.Potem oznajmił mi,że wziął mi z portfela 200zł,bo spotkał czarodzieja i ten miał mu pokazać magiczną sztuczkę i potrzebny był mu do tego banknot o nominale 200zł.Stary miał policzyć do 20s i jak się okazało czarodziej magicznie zniknął z pieniędzmi.Jako,że to jego dzień,to obyło się bez kłótni,kupiłem mu prezent zamieszczony poniżej,a on powiedział,że czasami nawet mnie trochę lubi.Pamiętajcie o swoich ojcach przyjaciele
https://zapodaj.net/7b4bde04368de.jpg.html
8
@GeneralXavi Napisał " koło mnie spała",ty napisałeś "młodemu".Zarzucasz mu,że jego córka ma męska urodę? A może twierdzisz,że czuje się chłopcem w ciele dziewczynki? Po czym to stwierdziłeś? Skąd masz takie informacje,znasz go,jego córkę? Widziałeś ich? Skończ z tą mową nienawiści,to do niczego nie prowadzi
6
@Kondziubarca Legenda głosi, że Ousmane zastrzasnął się kiedyś w publicznym WC,z pomocą przyszedł mu niejaki Moussa Sissoko.Po 3 ciężkich dniach wycieńczeni w końcu doszli do wniosku,że trzeba iść po woźnego Ricardo,który uwolnił Dembele.Byli na pograniczu życia i śmierci,takie wydarzenia łączą ludzi