3

@BorzyKrzys To tera maks 3 dni i po Ukrainie, jeszcze z dwóch takich generałów i świat jest ich

16

@AnnaMarianna Kolega Sebuś zawsze 1 był do imprez, rozbojów,potrafił wypić 17 piw i wyjść na uliczną walkę.Poznał kobietę,ma z nią 1500+ już i teraz grzecznie.14 piw,bez rozbojów,walki uliczne już mu niepotrzebnie, sparingi odbywa w domu

1

@ObiektywnyKibic121 Twój Avatar sprawia,że straciłeś wiarygodność w tej dyskusji Krzychu

9

@ToWinaSedziego Zarząd:
Ten komentarz został usunięty,Taka dyskusja nie istnieje

0

@Lola120 Czeba się napić

7

Niestety kontuzja wykluczyła mnie ze startów w turnieju MMA organizowanym w moim mieście,ale będzie tam aż 3 moich podopiecznych.Pierwszy raz będą walczyć w takim wydarzeniu,duży stres dla mnie,ale też wielka radość,że doszliśmy do tego momentu

https://zapodaj.net/16cfa1ef9eaf7.png.html

0

@chudinhomc Nie wiesz co tam jest,może grali w Scrabble?

31

Bawią mnie ludzie z tych bardziej niszowych sportów,jak mówią,że nie ma pieniędzy, sponsorów itp.Ja prosty chłopak przygotowuje moich zawodników do miejscowego małego turnieju MMA.Wykorzystałem dobre relacje z moim byłym pracodawcą z hurtowni piwa,w której pracowałem i mam od ręki sponsora.

https://zapodaj.net/74ada115f9cd7.png.html

2

@ranger3120 Nie wyśmiewaj go,ja jestem taki chadem trochę,przystojny facet, własna firma,Golf 4,łeb do interesów.Jednak nie każdemu tak się powodzi,nie kop leżącego Ranger

6

@vangoor Dopuszczenie do kaca... Amatorka synek

9

@kuz Chyba niepoważny jesteś

16

@Medium Nie wyzywaj mnie i kolegów, łysy miał uro,a że go szukają na mieście,to trzeba było znaleźć jakieś odludne miejsce do świętowania

2

@Sau_Ron Więzienny,to Nielotny Tadek z mojego bloku,mieszka w piwnicy,zamknęli go,bo chodził po bułki nago do sklepu

3

@Freudysta Fuche przy puszkach mam,umowa koloru skóry Umtitiego,jak się sprawdzisz,to dostaniesz na zlecenie

3

@pt9 Ponoć relacje Gerarda i Cesca popsuły się w momencie gdy ten pierwszy zaczął zapraszać na spotkania mamę Fabsa,jednak już bez Fabsa

4

@P33ck Nie no,fajnie grali,ale to jak wypuścili tę LM w tym sezonie to kryminał

2

@P33ck W zakończonym sezonie pokazali,że ciężko im będzie wygrać z wiecznym genem przegrywów

0

@ranger3120 Wóda szybciej wchodzi w taki upał i jest bajlando

6

@GeneralXavi Wiem,że zdjęcie może zmniejszyć zainteresowanie,ale jestem człowiekiem uczciwym i szczerym i chcę,żeby od początku wszystko było jasne

28

Witam,moja firma zajmująca się zbieraniem puszek ma się dobrze.Jednak myślę,nad dodatkową pracą, najlepiej jakiś kierownik banku,czy coś w tym stylu.Dodatkowe pieniądze przydarzą się do rozwoju firmy, poniżej zamieszczam swoje CV, jeśli u was gdzieś szukają jakiegoś kierownika,prezesa itp,to dajcie znać proszę.To urywek CV,jak będzie jakiś cynk,to wtedy wyśle szczegółowe.
https://zapodaj.net/2898eb46bb61e.png.html

14

@barcelonaLM Ja 4 klasy podstawówki skończone,dawno dawno temu.Jednak jest jeden młody zdolny w moim rejonie,jutro odbiera dyplom za szóstą klasę,średnia 2,61.Jeśli jutro dostanę oficjalke tych wyników,to z miejsca dostaje u mnie robotę przy puszkach.Chłopa z takim wysokimi kwalifikacjami jeszcze u siebie nie miałem

21

Widok szczęśliwego ojca, który jest w takim stanie dzięki mojemu prezentowi,to 1 z najpiękniejszych obrazków na świecie
https://zapodaj.net/156ecf21331ee.jpg.html

7

Komentarz usunięty

7

@Danny Gaucho Ibra samym mentalem dał im potężnego boosta,mówił o tym każdy w klubie

3

@Rastafarnianin Nie no, Sir Robertson minimum 30 mln by kosztował,tam nie takie ciecie za tyle chodziły,bo z Anglii

10

@KrystianR Raz tak zrobiłem,ale cieć jakieś pieniądze chciał za pizze,to już więcej nie zamawiałem

4

@Bobo25 @MesQueUnClub96 Łyka Monstera i sam jest w stanie wybić 200-300 osób na raz

16

Dziś 23 czerwca, Dzień Ojca.Jak spytałem starego,co chce dostać to powiedział,że chciałby wehikuł czasu.Cofnąłby się ponad 23 lata wstecz i przed randką z mamą w "Disco Relax" kupiłby prezerwatywy,zamiast gum do żucia.Potem oznajmił mi,że wziął mi z portfela 200zł,bo spotkał czarodzieja i ten miał mu pokazać magiczną sztuczkę i potrzebny był mu do tego banknot o nominale 200zł.Stary miał policzyć do 20s i jak się okazało czarodziej magicznie zniknął z pieniędzmi.Jako,że to jego dzień,to obyło się bez kłótni,kupiłem mu prezent zamieszczony poniżej,a on powiedział,że czasami nawet mnie trochę lubi.Pamiętajcie o swoich ojcach przyjaciele

https://zapodaj.net/7b4bde04368de.jpg.html

8

@GeneralXavi Napisał " koło mnie spała",ty napisałeś "młodemu".Zarzucasz mu,że jego córka ma męska urodę? A może twierdzisz,że czuje się chłopcem w ciele dziewczynki? Po czym to stwierdziłeś? Skąd masz takie informacje,znasz go,jego córkę? Widziałeś ich? Skończ z tą mową nienawiści,to do niczego nie prowadzi

6

@Kondziubarca Legenda głosi, że Ousmane zastrzasnął się kiedyś w publicznym WC,z pomocą przyszedł mu niejaki Moussa Sissoko.Po 3 ciężkich dniach wycieńczeni w końcu doszli do wniosku,że trzeba iść po woźnego Ricardo,który uwolnił Dembele.Byli na pograniczu życia i śmierci,takie wydarzenia łączą ludzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?