Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Emhyr Tam się sprzedaje placki za grube siano,a kupuje leganckich młodych chłopaków
1
@Survier Ale asyst ładnie naebal,jak go nie lubię za to swoje podejście,to ostatnie pół roku ładne
0
@messi663 No jak przed zakończeniem umowy ci wyskoczyło to L4 to napewno ci się należy
1
@arasz1819 Ogólnie jesteś jakiś negatywny arasz, wszystkich chcesz wyjaśniać,za mało pijesz chyba
7
@macio_944 Byłem tą matką
0
@Cule1234 Pośmiewisko,ale niestety do Barcy to im daleko.Nawet w tym okienku na wypożyczenie ma odejść Lenglet,za którego było wyłożone ponad 30 mln
0
@Culer_1906 Jak to 2 Lenglet będzie
7
@taris Znawca życia Taris
6
@Pilka_jest_okragla Nie czytać się nie da jak wchodzisz na La Bambe,bo tu od razu wrzucany jest news przez kilkanaście osób,jak Romero wrzuca news o treści:
"Coś się dzieje","jutro będzie gorący dzień"
9
@PatrychoO Alba będzie płakał w przerwie jeszcze
1
@Medium Mówiłem,że ten sok ci zaszkodzi,bez popity jak ja trzeba było walić wódę,ja jak nowy,zara jakaś uliczna walka wleci
41
@Culer_1906 Laporta wygląda jak wujek Gienek po weselu
10
@Pawel13sz W teczkach miał,tu każdy zakłada
2
@Kondziubarca Azpilicueta widzę chce połamać tego placka,żeby go Barca nie wzięła,no i dobrze
2
@MESSIah16 Bo urodził się Harry Maguire złote dziecko angielskiego futbolu i połączył wszystkich kibiców?
10
@Kgorecki2500 Za te chore reklamy niczego bym od nich nie kupił
1
@kkbarca stary dziad zwykły
0
@Comentateiro Ja tam wóde waliłem ostro dopiero od 15 roku życia,wcześniej to delikatnie 7,8 piwek dziennie.Ale ja nie chodziłem do liceum,szybciej dorosłem ogólnie
0
@FCB24 To kobieta
0
@gumaz Browara bym se wypił
1
@Emhyr Się pyta starej co na obiad dzisiaj,a tu już podnieta tych cieciów od newsów
0
@Emhyr Dobrze, że nie można,by jakieś gówniarze wysyłali głupoty
1
@Kinginiesta Jakbym ekspedientkę słyszał,jak biorę skrzynkę piwa i dumnie na nią patrzę,pod nosem mając 10 włosów które hodowałem pół roku
4
@tbas Joan Laporta spełnia marzenia 8 letniego dziecka,zobacz jak!
1
@FCB24 Mówię,że ogólnie te wszystkie walki Kasjo są nudne,bo chowa się zawsze za gardą i chce wypunktować przeciwnika,nie ma nokautującego ciosu.Więc Parke poszukał swojego sposobu, żeby to wygrać, mając gorszy zasięg i schowanego rywala w wielkich rękawicach
0
@Rust_Cohle Znalazł sposób,żeby wygrać i wygrał.Te walki Don Pistacjo to jest ogólnie tragedia,tworzy jakiś mit,że pokona każdego,a później męczy każdą walkę w tym boksie i wygrywa na punkty ledwo
3
@FCB24 Jak się chował cieć w rękawicach wielkości ego CR7,to ciężko było go poskładać w boksie
5
#CiężkaDecyzja#RozdarteSerce
Jestem obecnie z 24 letnią Jowitą,wychowujemy troje dzieci,dwoje z nich są raczej moje,trzecie chyba nie.Poznałem jednak ładną Ukrainkę Natashe 20 lat, słabo zna polski,dzięki temu mało rozmawiamy,co mi odpowiada.Ona ma dwójkę dzieci,1000+ vs 1500+,mogę przeboleć te 500zł,Natasha fajniejsza,mniej pyskata,figura legancka,bo Jowita się ulała i zaniedbała jak już mnie zdobyła,no i bachora jednego mniej będzie.Tylko teraz trzeba by jakoś tą Jowite z chaty wywalić,no i się boje,że jakieś alimenty będzie chciała,bo tam te dwa to raczej moje są,co robić?
1
@Medium Jak on 120kg waży,widziałem go jak ziemniaki kupował w warzywniaku
1
@JimMorrisonFCB Ja bym tylko kasę wziął,kartę oddał za skrzynkę piwa,a tak to bym ci też oddał wszystko