Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@BartqRKO Za najlepszy pęcherz,to bym nagrody nie dostał.Piwko było grane z Grubym i Zbychem prawie codziennie,to i do toalety się dużo chodziło
8
@Kgorecki2500 Mam dwóch braci i mogę im przekazywać moją życiową wiedzę,jeden ma 16 lat,powoli wprowadzam go do mojej firmy zajmującej się zbieraniem puszek.Dobrze jest jak jest
0
@AdamaTraore Według mnie,to co robisz to najgorsze co możesz.Oglądasz te wiadomości codziennie, nakręcasz się,myślisz o tym,to nie pomaga.Chociaż szczerze na początku miałem podobnie,na szczęście mi przeszło
58
Wymiana herbów,to jest coś,co powinno się tu wprowadzić:
https://zapodaj.net/d126ff73e92b6.png.html
2
@paweldunajecfcb Wyniósł 10 pączków z miejscowej piekarni,sprawa w toku
8
@tobiasson92 No i legancko,raz,że decyzja conajmniej kontrowersyjna,to jeszcze tłumaczona w tak głupi sposób,że naprawdę lepiej,żeby nie grał w kadrze.To nie jest żaden Lewandowski zresztą, przeciętny grajek z dziwnym spojrzeniem na świat
4
@FC1899Barca Ale Lewy i Ibra to nie francuzi
11
@AdamaTraore W ręcznej Barcelona to mnie obchodzi tak samo jak piwo bezalkoholowe
5
@JordiElNino Nie wiem,bo nie mam znajomych
17
@AmigoBlancos BI twórca najpiękniejszych baśni na LR
7
Te 200/300mln to jest legit info,czy jakieś pierdy? Bo z tych ośmiu ofert jedna jest moja,opiewa na 53 złote i nie wiem jak się nastawiać
12
Najgorzej jak śpisz sobie i śni ci się,że żenisz się z Shakirą,ale w najlepszym momencie budzi cię twoja 88 letnia sąsiadka Konstancja.Nie ważne,że jest 2:50,spędziłeś z nią kilkanaście nocy,bo byłeś w zaawansowanym stanie upojenia alkoholowego,a ona wyobraża sobie nie wiadomo co.No ale tak się składa,że jesteś po 14 piwach,więc znowu do niej idziesz,jakby nie było,to w 1959 dostała tytuł "Miss Ciechocinka".
3
@BorzyKrzys Beti nagrzana już na samą myśl
21
@sergio5 Taki dobry niby,a jak mu napisałem kiedyś,że ciężka sytuacja u mnie i żeby sypnął chociaż 100k,to nie odpisał.Zwykły pozer i tyle
1
@MrShakira Theo kontrakt do 2026,kluczowa postać Milanu,super się tam czuje i dopiero co zdobył mistrza Włoch,nie do wyciągnięcia według mnie
1
@QuaReL Lewy to jest dla mnie ten ścisły Top za którego warto zapłacić duże pieniądze,mimo jego wieku,coś jak CR7 jak odchodził z Realu do Juve
1
@VegetaPolska Otóż będzie tak,że powstanie trochę artykułów na ten temat,kibice Realu będą się podniecać,a na końcu nic z tego nie wyniknie i za kilka miesięcy każdy o tym zapomni
0
@Kusco15 Czekam na jego walkę z Pudzianem, Szpila będzie wyciągał go na kontrę,a Pudzilla będzie delikatnie klepał,takie markowanie ciosu i potem pójdzie bomba
2
@AlexDark00 U mnie Dmitri przy puszkach robi,to już go możesz dodać do statystyki
3
@Survier Araujo-Van Dijk-Ruben Dias
Kessie-Pedri-Kante-Cancelo
Fati-Lewy-Salah
1
@don'T.R.I.P.e Nie wiem co ty za Ferrana dałeś,ja się nie składałem
2
@Vebrol Panie kochany,oni napiszą i o tym,że pies Jordiego Alby zdradził swoją wybrankę z papugą Gaviego,a przyłapał ich listonosz Pat,byle się klikało.A Andrzejki z LR będą wklejać takie gówno newsy, jeszcze najlepiej 1 po 2,żebyśmy napewno o tym przeczytali
5
@Nano22 A Douglas ma więcej bramek w La Liga niż Robert Lewandowski
0
@patrykzmc2000 Co ma dźwignia finansowa do nich? To,że trzeba sprzedać szrot,to wiadomo od dawna i kontraktów nie można od tak sobie rozwiązać.Obie strony muszą się dogadać,taki gówienko news
0
Fajne te dźwignie finansowe,szkoda,że nie można było takich uruchomić,jak kiedyś przyszedł do nas komornik i wyniósł połowę rzeczy z mieszkania,bo stary nabrał pożyczek i przegrał wszystko u buka
8
Wyciekło zdjęcie Roberta Lewandowskiego i jego żony,po tym jak zobaczyli co zdecydowali socios
https://zapodaj.net/1e5150c4d4038.png.html
2
@Pawel13sz Teczki LR, brutalne narzędzie,które sprawia,że za każdym razem musisz zastanowić się,co chcesz napisać na tej stronie i czy nie zostanie to wyciągnięte po latach
0
@Lodziara69 Nie wiem Lodziara, niech Xavi zdecyduje,trzeba mu zaufać Lodzia
9
@PatrychoO Haker: Hej Ousmane,jestem pracownikiem banku,pewien zamożny Amerykanin miał wypadek samolotowy lecąc do Nigeria,on nazywać się John Di Dembele.Okazało się,że nie ma rodziny.Jednak z jego papierów wynika, że jesteś jego bardzo daleka rodzina,ty jesteś jego jedyny krewny,jego majątek to 500mln dolars! Pracuje,żeby te pieniadz trafił do ciebie,ale ty musi podać mi hasło do twojego twittera,wtedy dopełnimy resztę formalność
Dembele: OK, password:DembeleSissoko BestFriends123
0
@Transu96 Nie wiem czy ktoś taki głupi będzie,żeby cokolwiek od ciebie kupować