Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MrShakira Theo kontrakt do 2026,kluczowa postać Milanu,super się tam czuje i dopiero co zdobył mistrza Włoch,nie do wyciągnięcia według mnie
1
@QuaReL Lewy to jest dla mnie ten ścisły Top za którego warto zapłacić duże pieniądze,mimo jego wieku,coś jak CR7 jak odchodził z Realu do Juve
1
@VegetaPolska Otóż będzie tak,że powstanie trochę artykułów na ten temat,kibice Realu będą się podniecać,a na końcu nic z tego nie wyniknie i za kilka miesięcy każdy o tym zapomni
0
@Kusco15 Czekam na jego walkę z Pudzianem, Szpila będzie wyciągał go na kontrę,a Pudzilla będzie delikatnie klepał,takie markowanie ciosu i potem pójdzie bomba
2
@AlexDark00 U mnie Dmitri przy puszkach robi,to już go możesz dodać do statystyki
3
@Survier Araujo-Van Dijk-Ruben Dias
Kessie-Pedri-Kante-Cancelo
Fati-Lewy-Salah
1
@don'T.R.I.P.e Nie wiem co ty za Ferrana dałeś,ja się nie składałem
2
@Vebrol Panie kochany,oni napiszą i o tym,że pies Jordiego Alby zdradził swoją wybrankę z papugą Gaviego,a przyłapał ich listonosz Pat,byle się klikało.A Andrzejki z LR będą wklejać takie gówno newsy, jeszcze najlepiej 1 po 2,żebyśmy napewno o tym przeczytali
5
@Nano22 A Douglas ma więcej bramek w La Liga niż Robert Lewandowski
0
@patrykzmc2000 Co ma dźwignia finansowa do nich? To,że trzeba sprzedać szrot,to wiadomo od dawna i kontraktów nie można od tak sobie rozwiązać.Obie strony muszą się dogadać,taki gówienko news
0
Fajne te dźwignie finansowe,szkoda,że nie można było takich uruchomić,jak kiedyś przyszedł do nas komornik i wyniósł połowę rzeczy z mieszkania,bo stary nabrał pożyczek i przegrał wszystko u buka
8
Wyciekło zdjęcie Roberta Lewandowskiego i jego żony,po tym jak zobaczyli co zdecydowali socios
https://zapodaj.net/1e5150c4d4038.png.html
2
@Pawel13sz Teczki LR, brutalne narzędzie,które sprawia,że za każdym razem musisz zastanowić się,co chcesz napisać na tej stronie i czy nie zostanie to wyciągnięte po latach
0
@Lodziara69 Nie wiem Lodziara, niech Xavi zdecyduje,trzeba mu zaufać Lodzia
9
@PatrychoO Haker: Hej Ousmane,jestem pracownikiem banku,pewien zamożny Amerykanin miał wypadek samolotowy lecąc do Nigeria,on nazywać się John Di Dembele.Okazało się,że nie ma rodziny.Jednak z jego papierów wynika, że jesteś jego bardzo daleka rodzina,ty jesteś jego jedyny krewny,jego majątek to 500mln dolars! Pracuje,żeby te pieniadz trafił do ciebie,ale ty musi podać mi hasło do twojego twittera,wtedy dopełnimy resztę formalność
Dembele: OK, password:DembeleSissoko BestFriends123
0
@Transu96 Nie wiem czy ktoś taki głupi będzie,żeby cokolwiek od ciebie kupować
2
@MarioVeB! BI wrzucił gówno newsa? Jeszcze mi może powiesz,że trawa jest zielona?
12
@Kgorecki2500 Rób zdjęcie zanim zdejmiesz wszystkie składniki
0
@GuerillaAthletic Na strzała cię robię po 12 harnasiach
1
Komentarz usunięty
20
@ranger3120 Wódka lepiej klepnie w taki upał i będziecie się czuli jakbyście grali finał LM
1
@Rust_Cohle Psycha siada,dobre chłopaki biorą pocisk na klatę i albo oddają ripostą albo gratulują zwycięstwa rywalowi,słabi kasują posty
0
@Rust_Cohle Widziałem go, napisał,że wracał ze sklepu,ale nie dopisał,że w rękach trzymał kartonik z napisem:
"Zbieram na jedzenie".
1
@Firestone Tak,ale w Barcelonie był jednym wielkim niewypałem, jeden z najgorszych transferów od lat patrząc na cena/wkład dla drużyny
0
@Firestone Chłop trochę przypomina z opowieści Griezmanna,obaj pracowici napastnicy, robią miejsce,waleczni, poświęcają się dla zespołu,tylko bramek nie strzelają
1
@Rust_Cohle Typowa osiedlowa uroda z moich regionów,wiele jest takich pięknych kobiet w moich stronach.Tylko jakieś 15-20 letnie chłopaczki są zapatrzone w jakieś Estery,a prawdziwie osiedlowe kobiety są wyśmiewane przez La Ramblowych rycerzyków,co wpływa później na ich odbiór w internecie
1
Jowita,moja somsiadka,mówi jak jest.Młode gówniarze,które ją hejtują nie wiedzą nic o życiu
3
@Rastafarnianin Pewnie to @RomanHoffer z kolegami,on nie ma wstydu,wczoraj pisał,że rowerem chce jeździć w Boże Ciało
1
@koksik2700 Zamulona siedziała,to ją taktycznie ożywił
31
@Fenelon Jest mnóstwo tego typu porównań i z Messim i z CR7, wszystkie łączy jedno, są bardzo głupie i bezsensowne