Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Virusk3 Najgorzej,to jak chcesz wypić piwo,ale wiesz,że stary schował ostatnie 8 dla siebie,a sklepy już zamknięte.Wtedy wybór albo przetrwać do rana albo poświęcić jedno oko i się napić
0
@NeKenI Po co ten żarłacz o jakiś plastik się tam opiera łapami?
1
@PRINSU Fajnie,ale takie 3 godzinne przekładanki to wyglądają karykaturalnie
21
Nie rób tego Maciej
4
@Deviler Milan, Liverpool
2
@Joe_Pesci Ogólnie ten Pan z twittera słynie z tej klasy informacji,a niestety jest tutaj bardzo często wstawiany
1
@Gappeq Ja bym chciał żeby Liverpool miał mistrza,za sfrajerzenie się City z Realem.LM miał też Liverpool,żeby dobić białych no i żeby somsiada zalało,bo se kupił gnój PS5 ciekawe za co,jak ma czwórkę dzieci i kilka kredytów.A no i żeby był pokój na świecie,żeby nie było
12
@LaRoja My mamy swój dom i narzekamy tu,biali przychodzą tu w brudnych butach i wylewają w gościach swoje pomyje
1
@jakub1906 Ja zjadłem ciastko i się porzygałem,bo mam kaca mega.Czyli w sumie też zjadłem ciastko i je mam znowu
5
@Vamos_RM Grunt,że oebali koncertowo Real do tego stopnia, że kibice białych przychodzą tu płakać,że Mbappe zdrajca,PSG niszczy futbol.I to za darmo taki koncert możemy oglądać na LR, piękne
0
@VegetaPolska Pewnie już taśmy wyciąga
7
@Barca1992 Mi to wygląda,że ten z piłką ich leje w chacie jak starzy nie widzą.Młodszemu spuści wpi.. młodszy to słabszy,a starszego rozwalił swoją charyzmą,gierki psychologiczne i psycha mu siada już
3
Real Madryt - 4 tytuły ligowe w ostatnich 14 latach
PSG - 8 tytułów w 10 lat.
Skład?
Gra z najlepszym piłkarzem w historii futbolu i stworzenie super trio z przyjacielem Neymarem > Gra z Benzemą, który nagrywa taśmy na kolegów i Viniciusem, który jest dużo brzydszy od Neya.
To może puchary krajowe?
Puchar Króla - Real 0 przez 8 lat
Coupe de France - PSG 6 w 8 lat
To może Real skoro sobie nie radzi na boisku,to mógł przekonać Kyliana swoimi wielkimi wartościami?
Pan Perez:
Prezes Realu Madryt Florentino Perez, jeden z architektów piłkarskiej Superligi, uważa, że ten projekt jeszcze nie upadł, a jego krytykom przekazał, że są w błędzie. Poza tym - jak dodał - kluby, które podpisały umowę, nie mogą dobrowolnie odejść.
Co na temat Superligi mówił zły Pan z PSG?
"Mogłem wziąć czek na 400 mln euro, zaprosili mnie. Gdy powiedziałem „nie”, utrzymywali, że wcale mnie nie zaprosili. Gdybym myślał tylko o sobie, mógłbym wziąć ten czek. Zwłaszcza przez COVID, ale co wtedy z ekosystemem, fanami i wartościami, jakie reprezentujesz?"
~ Nasser Al-Khelaifi
Podsumowując Kylian miał do wyboru największy klub we Francji,z dobrym prezesem,w którym grają jego przyjaciele.A wisienką na torcie jest to,że klub tak go docenia,że przebił ofertę Realu,który mógł go skusić tylko i wyłącznie swoimi pieniędzmi, nawet to im nie wyszło
33
@tbas Owszem,ale figo z małej piszemy
10
Moim zdaniem Mbappe kocha PSG,spędził tam wiele lat i dobrze wybrał.Kibice Realu mogą płakać, miłość jest wspaniała,ale jest również nieprzewidywalna
https://zapodaj.net/3f10362112e0e.png.html
2
@pato1234 Przeżyliśmy stratę Neymara,Messiego,Dembele to przy tym pikuś,dwie półki niżej
0
@norbi77 Pytanie,po co?
2
Florentino Perez rozpoczął plan B,Kylian jednak przyjdzie,ale w trochę innej wersji
https://zapodaj.net/9a257eddd5eed.png.html
0
@Wontsay Dla mnie nie,ludzie szybko zapominają.Benz przez wiele lat był według wielu za cieńki na Real i był sprzedawany co sezon,co jest dzisiaj to wiemy.Dembele był sprzedawczykiem i głupim leniem,teraz jest czołowym graczem Barcy,zaraz znowu może być ciulem, który odszedł dla pieniędzy
0
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 "Pieniądze to nie wszystko"
Tak powiedział mój sąsiad Andrzej,po godzinie w miejscowym domu publicznym,ale ochroniarz nie przyjął jego tłumaczeń,że się z Jolą kochają
39
Najgorzej jak śniło ci się,że wypiłeś wczoraj 14 piw i pół litra, przegrałeś walkę MMA z 33 letnim karłem synem sąsiada, dałeś kartę kredytową i portfel małym cyganom z bloku mówiąc:
Proszę dzieci,to za te wszystkie obelgi i krzywdy, które wam wyrządziłem przez lata.
A na końcu spędziłeś noc z 88 letnią Konstancją spod trójki.Wstajesz, myślisz co za powalony sen,po czym do pokoju na wózku wjeżdża Konstancja ze śniadaniem i pyta czy ją kocham czy chciałem ją tylko wykorzystać
21
@YouTuber Ta,wtedy wpisuje ich na listę kolegów,a jak ktoś pisze,że głupoty wypisuje,to idzie na czarną listę.I takiemu to już nigdy zielonego nie daje gnojowi
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@YouTuber Każdy z Top 4 Serie A ma dużo lepszą kadrę od Romy,ciężko było
0
@Bruttal Jak wypłacisz,to wejdzie wszystko dalej,a jak nie wypłacisz,to nie wejdzie i przegrasz.Więc wiadomka,że wypłacić
7
Jakieś alerty dostaliście o silnych wiatrach? Bo stary całe piwo z lodówki do piwnicy schował.I jakiś miły podejrzanie dla mnie,dał mi 20 zł i mówi,żebym się nie spieszył dzisiaj po drugiej zmianie,że ładna pogoda i żebym sobie na świeżym powietrzu wypił po pracy.Jeszcze widzę,że mi klucz z plecaka od chaty wyjął
0
@AmadiRM Czyli jak przyjdzie to go kochasz,jak nie to jest dzieciakiem głupiutkim i w sumie uj z nim
3
@Qba2312 Współczuć to można żulowi, który zbierał cały dzień na amarene,po czym wyszedł ze sklepu i mu się zbiła.A nie fanom Realu,bo maskotka nowa nie przyjdzie do klubu
0
@Antimadridista_WR Albo nie ma