Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Jeszcze mój stary jak jest trzeźwy,w 2013 widziałem go w tym stanie przez 2 godziny gdyby to potrwało dłużej,to pewnie już nie byłoby mnie na tym świecie
0
@czosnekfcb Słowo cringe jest cringe
0
@Dironixu Jak to Bartek jest,ale szuka chłopa i się za babe przebiera.Jego ofiarami są przystojni mężczyźni pochodzenia Hiszpańskiego,poluje na nich pod klubem nocnym,niektórzy są w stanie takiego upojenia alkoholowego,że nie widzą,że coś jest nie tak.Był chyba reportaż o nim w TVP2 kiedyś
0
@gontex No bo mają mega skład,jedna z niewielu reprezentacji,które mogłyby wystawić kilka naprawdę silnych jedenastek
10
@Rust_Cohle Wątpię,typowy młody chłoptaś z dobrego domu, który nie zaznał nigdy ulicznego życia,nie musiał nigdy bić się o ostatnią puszkę spod śmietnika z konkubentem swojej ciotki.Jak się ma za dużo czasu,to potem głupoty w głowie,wszystko na tacy podane od rodziców
0
@dziaraka Żabkę to ty szanuj,znam wielu wojowników tej szkoły i nie jeden by cię zniszczył
20
@Jestjakjest W stadionowej możesz wejść na stadion tylko na treningi,a na meczowej na mecze możesz chodzić,bo w stadionowej cię nie wpuszczą
7
@MesQueUnClub_87 2,5 roku na opracowanie planu jak przejąć PS5 somsiada złodzieja,brzmi dobrze
9
@Hubsao Niestety dla niej
7
@Worny Pique już ma chrapkę na kolejną mamę,chowajcie przed nim tą panią w prawym górnym rogu
7
@jacob345 Jak ci będę życzył dobrze,to tego dobra może dla mnie już nie wystarczyć.Lepiej nie ryzykować,nie życzę ci dobrze Jakub
2
@clyde No i bajka,+ 600zł do budżetu, inwestycja się opłaciła.To biznes dla przedsiębiorców,jak już zainwestujesz swój kapitał,to potem trzeba tylko w miarę regularnie karmić i spokój.Miejsca też wcale nie muszą wiele zajmować,ja mam trzech to akurat mi weszły 3 łóżka na strychu
2
Kiedy razem ze starym postawiłeś pewniaczka za wypłatę matki,on jakimś cudem nie wszedł,a ona sprawdziła stan konta po powrocie z zakupów:
7
@DonRybson Dobrze,że nie z ojcem Alby
6
@GeneralXavi Jakbyś kupował na miejscu zamiast brać spod mojego śmietnika,to by trochę lepiej smakowało
3
Stary kolegi usłyszał w telewizji o smartfonach za 1zł i powiedział o tym koledze.I oni we dwóch zaczęli chodzić po salonach i brać te smartfony,podpisywali umowy itp.Potem zanosili je do różnych lombardów i za otrzymane pieniądze przepiliśmy to ze starym,znaczy kolega przepił.Po czasie oni się zorientowali,że za te telefony trzeba raty płacić i teraz niewiedzą co zrobić,macie jakieś porady,co zrobić w tej sytuacji?
0
@Bruttal Nie ufam ci Marcin
1
@GeneralXavi Chociaż zdjęcia zostały, zawsze coś można podziałać samemu
4
@Barca1992 Jak miałbym pewność,że stary mi nie wypije piwa w 2 dni,to wypełniłbym nim całą lodówkę
0
@Mr8lack Oj tu już umniejszanie LN,dla mnie LN = to wczorajsze trofeum mniej więcej,niewiele znaczy.ME,Copa America,MŚ to są trofea o wielkiej wartości.To wczoraj to jest jak superpuchar Europy,niby jest ale nie o nim marzysz,a o LM
1
@ricardo0705 Ja bym traktował ten puchar jako dodatek,Copa America,MŚ to są cele.Ten puchar wielkiego znaczenia nie ma,nie oszukujmy się
4
@Yoshi94 Serio widziałem twoją Natalię z tym łysym spod trójki, zaślepiła cię i teraz wylewasz te swoje żale na LR
12
@KrwawiaceoczyVEB Na jokera na napastniku by siadł na ostatnie 20 minut, jakieś główki coś
1
@gumaz Błażej ty serio ogarniesz to wyrwanie zęba,po 3 godzinnym kursie on-line?
20
@MesQueUnClub96 Z Mistrzem Europy wygrali
2
@Pawci023x Bo ta co pochwaliła pewnie naebana i już niedowidzi po 6 Harnasiach
0
@Janas11224 Zachciało się gangsterski to dostałeś nauczkę
0
@MesQueUnClub96 Wyrywa na bajere,że jest szykowany na następcę Iniesty i za 15 lat ma być czołową postacią Barcelony
11
@macio_944 Jakbym matkę słyszał,tu narzeka,że nic nie robię,że mógłbym chociaż jakieś zakupy zrobić,jak się nie dokładam do rachunków.To ostatnio wyciągnąłem jej 200zł z portfela zrobiłem zakupy i też źle i też z japą do mnie,życie jest ciężkie
4
@vangoor Griezmanna wielu tu nie chciało,wielu nie rozumiało tego transferu.Cou i Dembele można zrozumieć w tamtej sytuacji po odejściu Neymara,ale transfer Griezmanna był od początku głupi,a potem było szukanie mu miejsca na siłę,bo był drogi i musiał grać