0

@Criss18Barca Jeszcze mój stary jak jest trzeźwy,w 2013 widziałem go w tym stanie przez 2 godziny gdyby to potrwało dłużej,to pewnie już nie byłoby mnie na tym świecie

0

@czosnekfcb Słowo cringe jest cringe

0

@Dironixu Jak to Bartek jest,ale szuka chłopa i się za babe przebiera.Jego ofiarami są przystojni mężczyźni pochodzenia Hiszpańskiego,poluje na nich pod klubem nocnym,niektórzy są w stanie takiego upojenia alkoholowego,że nie widzą,że coś jest nie tak.Był chyba reportaż o nim w TVP2 kiedyś

0

@gontex No bo mają mega skład,jedna z niewielu reprezentacji,które mogłyby wystawić kilka naprawdę silnych jedenastek

10

@Rust_Cohle Wątpię,typowy młody chłoptaś z dobrego domu, który nie zaznał nigdy ulicznego życia,nie musiał nigdy bić się o ostatnią puszkę spod śmietnika z konkubentem swojej ciotki.Jak się ma za dużo czasu,to potem głupoty w głowie,wszystko na tacy podane od rodziców

0

@dziaraka Żabkę to ty szanuj,znam wielu wojowników tej szkoły i nie jeden by cię zniszczył

20

@Jestjakjest W stadionowej możesz wejść na stadion tylko na treningi,a na meczowej na mecze możesz chodzić,bo w stadionowej cię nie wpuszczą

7

@MesQueUnClub_87 2,5 roku na opracowanie planu jak przejąć PS5 somsiada złodzieja,brzmi dobrze

9

@Hubsao Niestety dla niej

7

@Worny Pique już ma chrapkę na kolejną mamę,chowajcie przed nim tą panią w prawym górnym rogu

7

@jacob345 Jak ci będę życzył dobrze,to tego dobra może dla mnie już nie wystarczyć.Lepiej nie ryzykować,nie życzę ci dobrze Jakub

2

@clyde No i bajka,+ 600zł do budżetu, inwestycja się opłaciła.To biznes dla przedsiębiorców,jak już zainwestujesz swój kapitał,to potem trzeba tylko w miarę regularnie karmić i spokój.Miejsca też wcale nie muszą wiele zajmować,ja mam trzech to akurat mi weszły 3 łóżka na strychu

2

Kiedy razem ze starym postawiłeś pewniaczka za wypłatę matki,on jakimś cudem nie wszedł,a ona sprawdziła stan konta po powrocie z zakupów:



7

@DonRybson Dobrze,że nie z ojcem Alby

6

@GeneralXavi Jakbyś kupował na miejscu zamiast brać spod mojego śmietnika,to by trochę lepiej smakowało

3

Stary kolegi usłyszał w telewizji o smartfonach za 1zł i powiedział o tym koledze.I oni we dwóch zaczęli chodzić po salonach i brać te smartfony,podpisywali umowy itp.Potem zanosili je do różnych lombardów i za otrzymane pieniądze przepiliśmy to ze starym,znaczy kolega przepił.Po czasie oni się zorientowali,że za te telefony trzeba raty płacić i teraz niewiedzą co zrobić,macie jakieś porady,co zrobić w tej sytuacji?

0

@Bruttal Nie ufam ci Marcin

1

@GeneralXavi Chociaż zdjęcia zostały, zawsze coś można podziałać samemu

4

@Barca1992 Jak miałbym pewność,że stary mi nie wypije piwa w 2 dni,to wypełniłbym nim całą lodówkę

0

@Mr8lack Oj tu już umniejszanie LN,dla mnie LN = to wczorajsze trofeum mniej więcej,niewiele znaczy.ME,Copa America,MŚ to są trofea o wielkiej wartości.To wczoraj to jest jak superpuchar Europy,niby jest ale nie o nim marzysz,a o LM

1

@ricardo0705 Ja bym traktował ten puchar jako dodatek,Copa America,MŚ to są cele.Ten puchar wielkiego znaczenia nie ma,nie oszukujmy się

4

@Yoshi94 Serio widziałem twoją Natalię z tym łysym spod trójki, zaślepiła cię i teraz wylewasz te swoje żale na LR

12

@KrwawiaceoczyVEB Na jokera na napastniku by siadł na ostatnie 20 minut, jakieś główki coś

1

@gumaz Błażej ty serio ogarniesz to wyrwanie zęba,po 3 godzinnym kursie on-line?

20

@MesQueUnClub96 Z Mistrzem Europy wygrali

2

@Pawci023x Bo ta co pochwaliła pewnie naebana i już niedowidzi po 6 Harnasiach

0

@Janas11224 Zachciało się gangsterski to dostałeś nauczkę

0

@MesQueUnClub96 Wyrywa na bajere,że jest szykowany na następcę Iniesty i za 15 lat ma być czołową postacią Barcelony

11

@macio_944 Jakbym matkę słyszał,tu narzeka,że nic nie robię,że mógłbym chociaż jakieś zakupy zrobić,jak się nie dokładam do rachunków.To ostatnio wyciągnąłem jej 200zł z portfela zrobiłem zakupy i też źle i też z japą do mnie,życie jest ciężkie

4

@vangoor Griezmanna wielu tu nie chciało,wielu nie rozumiało tego transferu.Cou i Dembele można zrozumieć w tamtej sytuacji po odejściu Neymara,ale transfer Griezmanna był od początku głupi,a potem było szukanie mu miejsca na siłę,bo był drogi i musiał grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?