Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Emhyr Czekam na mecz z czarnym lądem świętego Mariana z Galapagos
0
@KrwawiaceoczyVEB Ja się zastanawiam co się stało z Lengletem, który w pewnym momencie pukał do drzwi reprezentacji Francji,a teraz jest memem
5
@Pewex Ja bym tam ich wszystkich pożegnał
2
@don'T.R.I.P.e A później jakieś Czarki podjarane wrzucają 10x tę samą bezużyteczną informacje,od króla bezużytecznych info Pana BI
6
@Uukasz_93 Głupi bierze kredyty, mądry robi dzieci,nie bez powodu mówi się,że dzieci to inwestycja w przyszłość
5
@BorzyKrzys Nie raz tak za piwo płaciłem i co za problem
7
@Jestjakjest Sześciopak na czole klasa, chłop w takim wieku,a mimo to dalej dba o każdy detal swojego ciała
4
@Pawel13sz Wtedy Barca była klubem z półki wyżej,teraz rolę się odwróciły
1
@Viajero Oczywiście,wiele razy już chwaliłem się tutaj,że jestem właścicielem takiej firmy.Ojciec jest specyficzną osobą,ale po latach nasza znajomość ewoluowała i obecnie mamy dobre relacje,mimo drobnych zgrzytów
12
@BartqRKO
Różne ludzie historie mają,mnie stary kiedyś chciał wymienić na karła Andrzeja,syna somsiada,bo się z nim zawsze lepiej dogadywał.Somsiad się prawie zgodził,ale najpierw spytał mnie kim chce zostać jak dorosnę.Powiedziałem,że chce mieć własną firmę zajmującą się zbieraniem puszek,wtedy powiedział,że takiego bęcwała to on nie chce, schował Andrzeja do torby i wyszedł
73
Po czternastym wypitym piwie, postanowiłem wykorzystać swój dyplom doktora zakupiony na tureckim bazarze i wykonałem badanie,jak
zachowuje się LR podczas meczu,oto wyniki:
https://zapodaj.net/e3039ce4419b9.png.html
0
@draxidox Kogel-Mogel spod mojego śmietnika
1
@fantom102 https://zapodaj.net/99d663f78b58c.jpg.html
6
@Vebrol No trzyma poziom,chociaż brakuje trochę tej bródki
3
@gumaz Zabrałbym wszystkie metalowe elementy, osłony z windy i sprzedał na złomie,nikogo bym nie uwolnił,takie rzeczy załatwia się 1v1 bez pomocy z zewnątrz,prawo ulicy
1
@Comfortable_ Było kilka zwolnień,między innymi @DaPidejpi ,który jest teraz bezrobotny,a zasiłku nie ma,bo i umowy nie było.Na jego miejsce wszedł Ukrainiec Dimitri,który bierze mniej,a robi 2x razy więcej, więc ten standard życia trochę się polepszył nie ukrywam
0
Słuchawki bezprzewodowe do
250zł, ktoś coś powie o tych?
https://m.ceneo.pl/104987277#tab=click
Albo coś poleca w tej cenie
1
@John_Doe Nie mam kamienia,a piwa nie będę marnował
0
@malicinho Jak masz bochenek chleba i ktoś inny jest nim zainteresowany,to klepiesz gościa MMA,karate kid i sam go jesz,a nie dzielisz
14
@MesQueUnClub96 To jest od 18 lat synek
7
@AllBundy Wojny gangów LR,walka o sprawiedliwość,brudy na elitę strony, pozdrowienia dla dobrych chłopaków,którzy są za kratami.Dzień jak codzień w skrócie
66
@BarcaInfo I raczej nie jesteś osobą,która powinna wypowiadać się o tym kto jest poważny.Bo sam nie raz straszyłeś użytkowników banem w dyskusjach, chcąc pokazać swoją wyższość,co też poważne nie było,tylko żałosne
19
@BarcaInfo Kondogbia i tak cię znajdzie
1
@clyde Nie przetrwałby w celi LR 1 dnia,byłem tam nie raz,ostatnio wczoraj i ma tam wielu wrogów, strażnicy by nie zatrzymali tego
5
@MesQueUnClub96 Kondogbia się dowiedział o wywiadzie,który sfałszował kiedyś i chce go dojechać z kolegami za pomówienia
3
@IronSanHybrid Mnie najbardziej się podobał własny tekst BarcyInfo,tu pozwole sobie zacytować " ". wielka postać
5
@GeneralXavi
Robota zrobiona,czekam na rywali na twojej gali
https://zapodaj.net/422b6148dc06b.png.html
3
@GeneralXavi A jakby Julia wypadła,to mój brat 6 letni nieźle boksuje,tylko wtedy lepiej,żeby służby medyczne były na miejscu rozgrzane,żeby BarcaInfo jakiegoś trwałego urazu nie doznał
8
@GeneralXavi Jak znajdziesz nam dwóch rywali to możemy w to wejść ze starym,walka 2v2,ale oczekuje od ciebie jako organizatora,że lodówka w naszej szatni będzie napełniona piwem i braki będą uzupełnieniane co godzinę.Przygotowania zapewnimy sobie sami, obóz przygotowawczy mamy całe życie,a somsiad Andrzej oglądał wszystkie części "Championa" po 2 razy,więc trener też jest.
18
@clyde Chłop kopiuj wklej,znany z gówno newsów, twórca takich mitów jak historia Kondogbii z dziennikarzem,legenda LR