0

@BorzyKrzys Żeby Romana lepiej palnąć,jak znowu zawiany będzie mu groził

5

@hayek 45 zł dają za przyjście to jeszcze nie najgorzej,kupisz se flaszkę i jakoś przecierpisz te 90 min

2

@karci0 Nie da się poskromić Karci,nie ma opcji.Pamiętam jak żeśmy 1,5 litra wódki zrobili we dwóch i grubego chciałeś bić.Ale jak żeś walnął go w brzuch to se rękę złamałeś.4 klasa podstawówki,piękne czasy Karci

0

@Kondziubarca Nie wiem czy czas stoi w miejscu,ale czytałem coś takiego z rok temu

0

@masq Pitolenie o szopenie

0

@Sysia11 To LR jest poważna strona,a nie rozmowa na messenger z psiapsi,tutaj trzeba się wyrażać poważnie i schludnie

3

@Compadre @Nano22 się włamał do jej pokoju hotelowego z obrączką i coś po angielsku zaczął dukać 3 po 3,że się z nią ożeni,będą mieli mnóstwo dzieci,że kocha tylko ją.Ochrona wparowała,ten zaczął klnąć,że go zdradziła i Dua dochodzi do siebie teraz.Mimo wszystko trochę szkoda,bo Nano na priv mi zaproszenie na ślub wysyłał,by się zjadło, wypiło za darmo, niestety odwołane

1

@Uukasz_93 Skąd takie info masz,brzmi jak abstrakcja,25 netto dla De Jonga

15

@draxidox Mojego starego chyba spotkała

0

@LS Jak zostanie to jest topką na skrzydło,jak odejdzie to jest cieniasem,czego nie rozumiesz?

0

@Kredon Tylko on w tej formie był w sumie może z rok w ciągu 5 lat kontraktu

3

3

@barcelonaLM U mnie to stary tera lata w gaciach na działce i mnie goni,bo jego 3 piwa wypiłem

1

@Roobo To bardzo dużo,ale taki jest ten rynek dzisiejszy,że ktoś 3 razy kopnie prosto piłkę i jest wart minimum 20 mln

2

@paweldunajecfcb W uj piniendzy kiedyś kupowałem 2 hantle żeliwne 2x20 za 230zł,ostatnio dokupiłem sobie obciążenie też za coś koło 230-240,ale tym razem za 4x 5kg obciążenia.Ceny tego teraz są nieładne

0

@Cule1234 W środę gruby ma uro,L4 muszę wziąć

19

@MesQueUnClub96 Przeżyłeś wczoraj jedno Somersby Mango wypite z trzema kolegami,to i burzę przeżyjesz

0

@Kondziubarca BarcaInfo,dalej nie czytam

2

25

Kiedyś nie miałem nic,zaczynałem od zera,w wieku 15 lat zacząłem ciężko pracować,w wieku 18 otworzyłem własną firmę zajmującą się zbieraniem puszek.Nie mówcie mi kurła,że się nie da,mam 23 lata,moja firma, mój samochód,moje piękne dzieci,syn Jay-Jay Barca i córa Katalonia. Wszystko się da,trzeba chcieć

https://zapodaj.net/b2798e42fa089.png.html

4

Kontrakt Dembele kończy się za 2 godziny i 37 minut

0

@xAdrianx Serio ty myślisz,że oni wezmą wrak piłkarza jakim jest Pjanic? Obaj to cieniasy,ale przewagą Arthura jest to,że jest młody i ktoś się jeszcze na niego nabierze i za niego zapłaci.Za Pjanica nikt już nic nie da

0

@patrykzmc2000 BarcaInfo przechodzi samego siebie w wybieraniu najgłupszych newsów jakie znajdzie,komedia

0

@draxidox Jak to mój ziomo Jędrzej,co ty kur.. policję na mojego friendsa wzywasz,jesteś na mojej czarnej liście od dzisiaj

1

@HansFCB Skąd zdjęcie BarcyInfo wzięli?

2

@fart Wystarczy wrzucić parę fake newsów i już zachwyt,a skończy się tak jak zawsze,przecież ten transfer to byłoby finansowe samobójstwo

0

@KrystianR Dziewięć, dziesięć piwek przed rozmową napewno dobrze ci zrobi,ja tak robiłem zawsze i na 20 takich razy dostałem raz pracę,czyli działa

37

@Robert1603 Bredzisz

4

@DaPidejpi Teraz tak piszesz,a potem cię muszę bronić na dzielni

5

@RomanHoffer "Towarzyszy mi w ogóle takie przeświadczenie że nie zostało mi już dużo czasu. Mieliście kiedyś tak?"
Raz jak wypiłem staremu ostatnie 5 piw z lodówki,a on wrócił wcześniej,to tak miałem.Na szczęście mediacja z karłem Andrzejem synem somsiada przyniosła efekty i skończyło się tylko na podbitym oku i kilku zadrapaniach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?