Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@MesQueUnClub96 On nie śpi, podłącza się do ładowarki jak telefon i działa dalej
7
@PatrychoO Ogólnie to jest katastrofa, że w tak wielkim klubie masowo co sezon słyszy się,że są negocjacje,żeby zawodnik obniżył pensje.Do czego Barto doprowadził tą Barce
12
Komentarz usunięty
1
@Transu96 Twarde kopyto Borka może być pomocne
1
@FCB24 Te 2 lata to po to, żeby za rok Dembi znowu mógł zacząć szantażować wszystkich,że on chce teraz 100 mln,bo odejdzie,bo wszyscy go chcą w razie co za darmo
19
Już wiadomo czym kierował się trener Lecha na rewanż,był plan na zmęczenie rywali w rewanżu i potem Kolejorz zmiażdżył by ich w dogrywce,plan był dobry
https://zapodaj.net/dc78699cd12de.png.html
2
Ostatnie 10 minut jest najważniejsze,5:1 to niebezpieczny wynik,walczymy
4
@SuperPatsonFCB Z tym Pukkim fajne porównanie dałeś,bo te wyliczanie procentów,to jest takie lanie wody
2
@Kamiloza91 Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner
3
@Krystian1588 Czeba się napić
6
@Transu96 Nie twoja sprawa
5
@FC1899Barca Messi,CR7,Suarez,Lewy każdy z nich patrząc na całokształt gniecie Karimate
7
@MesQueUnClub96 Ty to sobie możesz uruchomić najwyżej GTA 5 jak mama wyjdzie z domu i nie widzi synek
2
@Mario96w Wyścigi strusi
3
@Emhyr Tam się sprzedaje placki za grube siano,a kupuje leganckich młodych chłopaków
1
@Survier Ale asyst ładnie naebal,jak go nie lubię za to swoje podejście,to ostatnie pół roku ładne
0
@messi663 No jak przed zakończeniem umowy ci wyskoczyło to L4 to napewno ci się należy
1
@arasz1819 Ogólnie jesteś jakiś negatywny arasz, wszystkich chcesz wyjaśniać,za mało pijesz chyba
7
@macio_944 Byłem tą matką
0
@Cule1234 Pośmiewisko,ale niestety do Barcy to im daleko.Nawet w tym okienku na wypożyczenie ma odejść Lenglet,za którego było wyłożone ponad 30 mln
0
@Culer_1906 Jak to 2 Lenglet będzie
7
@taris Znawca życia Taris
6
@Pilka_jest_okragla Nie czytać się nie da jak wchodzisz na La Bambe,bo tu od razu wrzucany jest news przez kilkanaście osób,jak Romero wrzuca news o treści:
"Coś się dzieje","jutro będzie gorący dzień"
9
@PatrychoO Alba będzie płakał w przerwie jeszcze
1
@Medium Mówiłem,że ten sok ci zaszkodzi,bez popity jak ja trzeba było walić wódę,ja jak nowy,zara jakaś uliczna walka wleci
41
@Culer_1906 Laporta wygląda jak wujek Gienek po weselu
10
@Pawel13sz W teczkach miał,tu każdy zakłada
2
@Kondziubarca Azpilicueta widzę chce połamać tego placka,żeby go Barca nie wzięła,no i dobrze
2
@MESSIah16 Bo urodził się Harry Maguire złote dziecko angielskiego futbolu i połączył wszystkich kibiców?
10
@Kgorecki2500 Za te chore reklamy niczego bym od nich nie kupił