8

@MesQueUnClub96 On nie śpi, podłącza się do ładowarki jak telefon i działa dalej

7

@PatrychoO Ogólnie to jest katastrofa, że w tak wielkim klubie masowo co sezon słyszy się,że są negocjacje,żeby zawodnik obniżył pensje.Do czego Barto doprowadził tą Barce

12

Komentarz usunięty

1

@Transu96 Twarde kopyto Borka może być pomocne

1

@FCB24 Te 2 lata to po to, żeby za rok Dembi znowu mógł zacząć szantażować wszystkich,że on chce teraz 100 mln,bo odejdzie,bo wszyscy go chcą w razie co za darmo

19

Już wiadomo czym kierował się trener Lecha na rewanż,był plan na zmęczenie rywali w rewanżu i potem Kolejorz zmiażdżył by ich w dogrywce,plan był dobry
https://zapodaj.net/dc78699cd12de.png.html

2

Ostatnie 10 minut jest najważniejsze,5:1 to niebezpieczny wynik,walczymy

4

@SuperPatsonFCB Z tym Pukkim fajne porównanie dałeś,bo te wyliczanie procentów,to jest takie lanie wody

2

@Kamiloza91 Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner

3

@Krystian1588 Czeba się napić

6

@Transu96 Nie twoja sprawa

5

@FC1899Barca Messi,CR7,Suarez,Lewy każdy z nich patrząc na całokształt gniecie Karimate

7

@MesQueUnClub96 Ty to sobie możesz uruchomić najwyżej GTA 5 jak mama wyjdzie z domu i nie widzi synek

2

@Mario96w Wyścigi strusi

3

@Emhyr Tam się sprzedaje placki za grube siano,a kupuje leganckich młodych chłopaków

1

@Survier Ale asyst ładnie naebal,jak go nie lubię za to swoje podejście,to ostatnie pół roku ładne

0

@messi663 No jak przed zakończeniem umowy ci wyskoczyło to L4 to napewno ci się należy

1

@arasz1819 Ogólnie jesteś jakiś negatywny arasz, wszystkich chcesz wyjaśniać,za mało pijesz chyba

7

@macio_944 Byłem tą matką

0

@Cule1234 Pośmiewisko,ale niestety do Barcy to im daleko.Nawet w tym okienku na wypożyczenie ma odejść Lenglet,za którego było wyłożone ponad 30 mln

0

@Culer_1906 Jak to 2 Lenglet będzie

7

@taris Znawca życia Taris

6

@Pilka_jest_okragla Nie czytać się nie da jak wchodzisz na La Bambe,bo tu od razu wrzucany jest news przez kilkanaście osób,jak Romero wrzuca news o treści:
"Coś się dzieje","jutro będzie gorący dzień"

9

@PatrychoO Alba będzie płakał w przerwie jeszcze

1

@Medium Mówiłem,że ten sok ci zaszkodzi,bez popity jak ja trzeba było walić wódę,ja jak nowy,zara jakaś uliczna walka wleci

41

@Culer_1906 Laporta wygląda jak wujek Gienek po weselu

10

@Pawel13sz W teczkach miał,tu każdy zakłada

2

@Kondziubarca Azpilicueta widzę chce połamać tego placka,żeby go Barca nie wzięła,no i dobrze

2

@MESSIah16 Bo urodził się Harry Maguire złote dziecko angielskiego futbolu i połączył wszystkich kibiców?

10

@Kgorecki2500 Za te chore reklamy niczego bym od nich nie kupił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?