0

@BartqRKO Sędzia mówi,że na piwo się umówił i nie ma czasu na głupoty,to skończył

2

@Aragorn33 Żeby jakieś wnioski wyciągać po 1 meczu towarzyskim,który jest kompletnie nie ważny,to tylko eksperci z LR tak mogą

12

@TR3YWAY Mnie tam śmieszy

2

@IronSanHybrid To tylko mecz towarzyski

16

@Deviler Moim skromnym zdaniem lepiej pić piwo pod sklepem,niż zajmować się tymi gówno dramami

2

Komentarz usunięty

4

@DonMatteo901 Starego bym tam podłączył, dowiedziałbym się czy te 2 lata temu specjalnie wylał na mnie ten wrzątek i z premedytacją 2 tygodnie wcześniej mnie ubezpieczył,czy naprawdę był to przypadek

6

@Lionel_Messi10 Na starych dziadów wystarczą moje pięści,ale faktycznie jak jakiś gówniarz się trafi,to może być przydatne

2

@El dominatore *milimetrowej

7

@mateusz1989VeB Wczoraj był przereklamowany,ale jest bliżej Barcy to narazie Top

1

@Aragorn33 Akurat Dembele naciągany, przeliczył się i nikt mu nie dał kasy jaką chciał,tak to by już go tu nie było

3

@Kuczek Nie gra się nim,bo wyszło już setki mocniejszych kart,a sbc to wyzwania budowania składów,w których robisz skład a za niego dostajesz paczki albo zawodników,na YT możesz ogarnąć

3

@Kuczek Tymi kartami już się nie gra,jest Lipiec.Ceny skaczą za karty 85ovr + jak są potrzebne do przepałki do SBC i ludzie je wykupują z rynku.Płaci się za potrzebny ovr,nie Rashforda

3

@masq Właśnie 32, dlatego mam podejrzenia,że ten Salchent jest z moich okolic,skoro zna takie szczegóły

2

@Salchent Mam cię na szczała

2

@Salchent Schudnij do M

1

@BARCA1899Messi Szybko spać idziesz

5

@macio_944 nie twoja sprawa

1

@Bocheno1 Ja dopiero przy 9 piwie,to będę pilnować porządku

1

@Cule1234 Schwarzenegger jaka napinka

15

@Medium Cukier na allegro xddd,kur czego ja dożyłem

6

@Kondziubarca Się zastanów za nim coś napiszesz,bo potem wychodzisz na durnia
https://zapodaj.net/ad8e77dcd0431.jpg.html

9

@Kwiat71 Mam firmę zajmującą się profesjonalnym zbieraniem puszek,od września poszerzam działalność,będę zbierał również złom oraz ruszymy z konserwacją powierzchni płaskich

8

@barcelonaLM Jak ze starym dzisiaj kanapę wynosiłem,to tyle z nas potu wyszło,że matka to do wiadra zbierała i ma teraz wiadro wody na herbatę

2

@Rust_Cohle Zrobię ekipę marzeń,ale to później,bo to po angielsku,stary tam był kiedyś na 4 lekcjach z angola,to mi pomoże założyć konto

1

@Rust_Cohle Pisałeś,że nie robisz,tera robisz,nie jesteś konsekwentnym człowiekiem

0

@Malibu W nocy ktoś wrzucił,że James jest zainteresowany takim transferem i wszyscy zaczęli pisać,że Chelsea wyr... ostro itp,potem wyszło,że to fejk

0

@Kgorecki2500 Spoko,ale było info,od FarsyInfo,że wszystko wskazuje na to,że Inigo zostanie piłkarzem Barcelony.A teraz są trudne negocjacje

1

@Kondziubarca Przed chwilą był przyklepany,teraz trudne negocjacje,jak to możliwe

4

@Kessie Piękny jak zawsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?