Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BartqRKO Sędzia mówi,że na piwo się umówił i nie ma czasu na głupoty,to skończył
2
@Aragorn33 Żeby jakieś wnioski wyciągać po 1 meczu towarzyskim,który jest kompletnie nie ważny,to tylko eksperci z LR tak mogą
12
@TR3YWAY Mnie tam śmieszy
2
@IronSanHybrid To tylko mecz towarzyski
16
@Deviler Moim skromnym zdaniem lepiej pić piwo pod sklepem,niż zajmować się tymi gówno dramami
2
Komentarz usunięty
4
@DonMatteo901 Starego bym tam podłączył, dowiedziałbym się czy te 2 lata temu specjalnie wylał na mnie ten wrzątek i z premedytacją 2 tygodnie wcześniej mnie ubezpieczył,czy naprawdę był to przypadek
6
@Lionel_Messi10 Na starych dziadów wystarczą moje pięści,ale faktycznie jak jakiś gówniarz się trafi,to może być przydatne
2
@El dominatore *milimetrowej
7
@mateusz1989VeB Wczoraj był przereklamowany,ale jest bliżej Barcy to narazie Top
1
@Aragorn33 Akurat Dembele naciągany, przeliczył się i nikt mu nie dał kasy jaką chciał,tak to by już go tu nie było
3
@Kuczek Nie gra się nim,bo wyszło już setki mocniejszych kart,a sbc to wyzwania budowania składów,w których robisz skład a za niego dostajesz paczki albo zawodników,na YT możesz ogarnąć
3
@Kuczek Tymi kartami już się nie gra,jest Lipiec.Ceny skaczą za karty 85ovr + jak są potrzebne do przepałki do SBC i ludzie je wykupują z rynku.Płaci się za potrzebny ovr,nie Rashforda
3
@masq Właśnie 32, dlatego mam podejrzenia,że ten Salchent jest z moich okolic,skoro zna takie szczegóły
2
@Salchent Mam cię na szczała
2
@Salchent Schudnij do M
1
@BARCA1899Messi Szybko spać idziesz
5
@macio_944 nie twoja sprawa
1
@Bocheno1 Ja dopiero przy 9 piwie,to będę pilnować porządku
1
@Cule1234 Schwarzenegger jaka napinka
15
@Medium Cukier na allegro xddd,kur czego ja dożyłem
6
@Kondziubarca Się zastanów za nim coś napiszesz,bo potem wychodzisz na durnia
https://zapodaj.net/ad8e77dcd0431.jpg.html
9
@Kwiat71 Mam firmę zajmującą się profesjonalnym zbieraniem puszek,od września poszerzam działalność,będę zbierał również złom oraz ruszymy z konserwacją powierzchni płaskich
8
@barcelonaLM Jak ze starym dzisiaj kanapę wynosiłem,to tyle z nas potu wyszło,że matka to do wiadra zbierała i ma teraz wiadro wody na herbatę
2
@Rust_Cohle Zrobię ekipę marzeń,ale to później,bo to po angielsku,stary tam był kiedyś na 4 lekcjach z angola,to mi pomoże założyć konto
1
@Rust_Cohle Pisałeś,że nie robisz,tera robisz,nie jesteś konsekwentnym człowiekiem
0
@Malibu W nocy ktoś wrzucił,że James jest zainteresowany takim transferem i wszyscy zaczęli pisać,że Chelsea wyr... ostro itp,potem wyszło,że to fejk
0
@Kgorecki2500 Spoko,ale było info,od FarsyInfo,że wszystko wskazuje na to,że Inigo zostanie piłkarzem Barcelony.A teraz są trudne negocjacje
1
@Kondziubarca Przed chwilą był przyklepany,teraz trudne negocjacje,jak to możliwe
4
@Kessie Piękny jak zawsze