4

@Aragorn33 Dał kiedyś kilka wywiadów,że będzie walczył o skład i inne pierdy i jakaś śmieszna narracja jest na LR z nim,że walczak, honorowy,lwie serce.No kurła nie,zwykły przeciętny Duńczyk,który wykorzystał niepowtarzalną okazję w życiu i przyszedł do Barcy w kryzysie

3

@Maciek069 Dzwonił Umtiti,ale nie usłyszałem co mówi,tak mi się śmiał do słuchawki

6

Możemy sprzedać wszystkich nowych do jakiegoś klubu z 3,4 ligi angielskiej,każdego za 1 funta.Wypłacać im pensje przez ten klub słup z tej 3 ligi i ich wypożyczyć na 5 lat z rozłożeniem pensji,klub słup 99%/Barca 1%,żeby nie wzbudzać podejrzeń

14

@czółkovsky Jak ta Liga ma konkurować z PL,jak tu takie debilne zasady,że większość ligi ma problemy z zatwierdzeniem transferów/rejestracją piłkarzy,już mój stary by tym lepiej zarządzał niż Tebas

2

@Mow_mi_Douglas I tylko wielkie umysły LR zorientowały się,że to sarkazm,reszta już myśli,że Kounde w Chelsea 100% legit,no scam,Danza Kuduro 2022

3

@Pawel13sz Spadłeś do tiera 7,latami będziesz się z niego wygrzebywać

0

@taris Jakiś Jędrek se newsa wymyśli przy 8 piwach i LR płonie

1

@Encore Odkąd gra w City,to jest więcej filmików jak się z kimś przepycha,niż z jego dobrych zagrań

2

@Sulimo Czy chodzi o seks?

2

@Szmulek Z opowieści jakie słyszałem,to wygląda jak mój stary z 1994 roku,przed kontuzją

0

@MesQueUnClub96 Co ty wiesz,w nogach śpisz

0

@agaFCB Bo Fati chciał być najwyższy na focie

15

@bartekvisca 501km byłby spoko,tak to cieć jesteś

4

@Encore Ładny ten czarny,stroje też fajne

5

@kulek22 Za 20 minut pod blokiem,tylko gotówka,bez świadków,wypatruj karła z czerwoną różą

4

@michal26 Czekamy na bezdomnego,który dostarczy nam pieniądze,a potem niestety umrze

8

@Emhyr To prawda,kiedyś w Lidlu sięgałem po ostatnie 4 serki wiejskie,aby uzupełnić swoje zapotrzebowanie na białko.Wtedy Xavi rozpisał mi na kartce,że i tak wyglądam jak gówno,nie będę w stanie utrzymać tej diety,moje 2 letnie efekty treningowe to śmiech na sali,a on potrzebuje tych serków dla Lewego,bo przyjeżdża niedługo.I mu oddałem te 4 serki

4

@Survier To nieźle jak podajesz rozegrane mecze w LM i wzrost jako wyznacznik tego,że Duńczyk lepszy
Mecze w LM:
Ronaldo Nazario - 40
Mario Gomez - 43
Wzrost:
Nazario - 1,83cm
Gomez - 1,89cm

39

@draxidox Mnie denerwuję,że jak zamiawiasz to masz kod tylko do swojej skrytki i potem się musisz męczyć z innymi

4

22

@AnnaMarianna Moja Jowita nie jest co prawda najpiękniejsza,ale za to jest wredna tak,że japierdykam

2

@michal26 Ja bym tak robił hehe

4

@LionelM95 Jest w pytę,firma zajmująca się zbieraniem puszek ✓
1000+ ✓
Odpowiednia ilość alkoholu we krwi ✓
Życie to nie bajka,ale ja do tej bajki mam bardzo blisko

1

@PatriBarca Klopp jechał legancko z Bayernem,po nim już nikt nie był w stanie się zbliżyć

0

@Pawel13sz Tego Miguela z dwójką nie znam

9

@konrad1661 Słowo cringe jest cringe

9

@MrPGG Bo to prawda

4

@PatrychoO Trzeba United przenieść do Barcelony i tu będą grali chłopaki,innej opcji nie widzę

1

@tristan87 Kur.. to John mój podopieczny

12

@Kitek1640 Aż się nie rozj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?