Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Aragorn33 Dał kiedyś kilka wywiadów,że będzie walczył o skład i inne pierdy i jakaś śmieszna narracja jest na LR z nim,że walczak, honorowy,lwie serce.No kurła nie,zwykły przeciętny Duńczyk,który wykorzystał niepowtarzalną okazję w życiu i przyszedł do Barcy w kryzysie
3
@Maciek069 Dzwonił Umtiti,ale nie usłyszałem co mówi,tak mi się śmiał do słuchawki
6
Możemy sprzedać wszystkich nowych do jakiegoś klubu z 3,4 ligi angielskiej,każdego za 1 funta.Wypłacać im pensje przez ten klub słup z tej 3 ligi i ich wypożyczyć na 5 lat z rozłożeniem pensji,klub słup 99%/Barca 1%,żeby nie wzbudzać podejrzeń
14
@czółkovsky Jak ta Liga ma konkurować z PL,jak tu takie debilne zasady,że większość ligi ma problemy z zatwierdzeniem transferów/rejestracją piłkarzy,już mój stary by tym lepiej zarządzał niż Tebas
2
@Mow_mi_Douglas I tylko wielkie umysły LR zorientowały się,że to sarkazm,reszta już myśli,że Kounde w Chelsea 100% legit,no scam,Danza Kuduro 2022
3
@Pawel13sz Spadłeś do tiera 7,latami będziesz się z niego wygrzebywać
0
@taris Jakiś Jędrek se newsa wymyśli przy 8 piwach i LR płonie
1
@Encore Odkąd gra w City,to jest więcej filmików jak się z kimś przepycha,niż z jego dobrych zagrań
2
@Sulimo Czy chodzi o seks?
2
@Szmulek Z opowieści jakie słyszałem,to wygląda jak mój stary z 1994 roku,przed kontuzją
0
@MesQueUnClub96 Co ty wiesz,w nogach śpisz
0
@agaFCB Bo Fati chciał być najwyższy na focie
15
@bartekvisca 501km byłby spoko,tak to cieć jesteś
4
@Encore Ładny ten czarny,stroje też fajne
5
@kulek22 Za 20 minut pod blokiem,tylko gotówka,bez świadków,wypatruj karła z czerwoną różą
4
@michal26 Czekamy na bezdomnego,który dostarczy nam pieniądze,a potem niestety umrze
8
@Emhyr To prawda,kiedyś w Lidlu sięgałem po ostatnie 4 serki wiejskie,aby uzupełnić swoje zapotrzebowanie na białko.Wtedy Xavi rozpisał mi na kartce,że i tak wyglądam jak gówno,nie będę w stanie utrzymać tej diety,moje 2 letnie efekty treningowe to śmiech na sali,a on potrzebuje tych serków dla Lewego,bo przyjeżdża niedługo.I mu oddałem te 4 serki
4
@Survier To nieźle jak podajesz rozegrane mecze w LM i wzrost jako wyznacznik tego,że Duńczyk lepszy
Mecze w LM:
Ronaldo Nazario - 40
Mario Gomez - 43
Wzrost:
Nazario - 1,83cm
Gomez - 1,89cm
39
@draxidox Mnie denerwuję,że jak zamiawiasz to masz kod tylko do swojej skrytki i potem się musisz męczyć z innymi
4
Jest Robert
https://streamable.com/oep3s8
22
@AnnaMarianna Moja Jowita nie jest co prawda najpiękniejsza,ale za to jest wredna tak,że japierdykam
2
@michal26 Ja bym tak robił hehe
4
@LionelM95 Jest w pytę,firma zajmująca się zbieraniem puszek ✓
1000+ ✓
Odpowiednia ilość alkoholu we krwi ✓
Życie to nie bajka,ale ja do tej bajki mam bardzo blisko
1
@PatriBarca Klopp jechał legancko z Bayernem,po nim już nikt nie był w stanie się zbliżyć
0
@Pawel13sz Tego Miguela z dwójką nie znam
9
@konrad1661 Słowo cringe jest cringe
9
@MrPGG Bo to prawda
4
@PatrychoO Trzeba United przenieść do Barcelony i tu będą grali chłopaki,innej opcji nie widzę
1
@tristan87 Kur.. to John mój podopieczny
12
@Kitek1640 Aż się nie rozj