3

@MesQueUnClub96 Ale jakieś wonty miał,jak chcieliśmy z Mariem wbić do niego na wódkę do pokoju,gwiazdorek od 7 boleści

0

@Hubsao Puszkami

0

@TR3YWAY Pod pachami mam dużo włosów,miałem przycinać 1 raz od dwóch lat,także jakoś tam można przykleić ci,fajne gęste włosy czarne

3

@Hosh Ogólnie szanuję za publikację takich mocnych przemyśleń,na trzeźwo takiej bomby bym nie wytoczył

4

@Uukasz_93 O nic już nie grali wtedy z Benficą,to se wystawili rezerwy,na uj drążyć temat.Legia się ledwo utrzymała i już wychodzą jakieś Andrzeje i się śmieją z Lecha,bo jest utrzymanie

1

@Compadre Jak to jakiś no name napisał,jego opinie w środowisku poważanych osobistości La Ramblowych nic nie znaczy

1

@BorzyKrzys Życia uczysz się na boiskach A,B-Klasy,w jakiejś La Liga to panienki same,co się przewracają od podmuchu wiatru

1

@Hubsao Same chłopaczki na szczała,nie to co Adam

3

@Hubsao Codziennie litrowy Jack Daniels + cola

16

@HighestInTheRoom Szkoda,że gra u takich cieniasów.Nigdy nic z nimi nie wygra,chyba,że jakieś Audi Cup

0

@Medium I tak jesteś tłusty

6

@Michu94 Ależ kuponews

3

@PatrychoO Oddam curke za tego Lingarda

1

@takisobiektos Xavi Simons odszedł za darmo,ale to wielki talent,który może kiedyś kosztować 120mln.Czyli 120mln zysku z Simonsa,czyli 50 Scamacca + Vitinha 41 = 91mln,czyli jeszcze są na plusie,czego nie rozumiesz?

1

@tomek8756 Tutaj ma Pan opinie eksperta


2

@PatrychoO Trzeba było nie żreć

0

@Mizander Rękawice nigeryjskie piątej serii z 1998 roku będą tu najrozsądniejsze,jednak ponoć Robert chce dodatkowo użyć majtek koreańskich mayo-yao tych z 2011 roku,a tu może być problem,bo jak dobrze wiemy,te majtki zostały zakazane w 2019 roku

1

@taris Mimo wszystko spokojnie z takimi gadkami,swego czasu mówił,że po Igrzyskach podpisuje na 100% nowy kontrakt z Milanem,nie pykło

5

@don'T.R.I.P.e Starego zeskanowałem,to wyszedł pasożyt.Ale więcej tej aplikacji nie użyje,potem chodzić z podbitym okiem 2 tyg,to nie jest nic miłego

54

Co byście zrobili,jakbyście o 2:03 wracali kulturalnie do domu z piwem w ręce,ale byście spotkali policję,która zaczęła was gonić.I wy byście nie wiedzieli czy to za piwo,czy za rower co zabraliście somsiadowi,bo po co mu dwa i byście uciekli do parku,ale oni dalej by was gonili.I wy byście się schowali w śmietniku, policjant by zaczął wołać, że jak się pokażecie to dostaniecie pół litra i se pogadacie tylko,to byście mu uwierzyli czy lepiej przeczekać w śmietniku bo blefuje?

2

@Sulimo Kobiecy sport jest jak piwo bezalkoholowe,niby jest,ale po co,to nikt nie wie

0

@RobsonPL Co zrobić,żeby mieć takiego ludzika czerwonego obok nicku?

0

@BorzyKrzys Żeby Romana lepiej palnąć,jak znowu zawiany będzie mu groził

5

@hayek 45 zł dają za przyjście to jeszcze nie najgorzej,kupisz se flaszkę i jakoś przecierpisz te 90 min

2

@karci0 Nie da się poskromić Karci,nie ma opcji.Pamiętam jak żeśmy 1,5 litra wódki zrobili we dwóch i grubego chciałeś bić.Ale jak żeś walnął go w brzuch to se rękę złamałeś.4 klasa podstawówki,piękne czasy Karci

0

@Kondziubarca Nie wiem czy czas stoi w miejscu,ale czytałem coś takiego z rok temu

0

@masq Pitolenie o szopenie

0

@Sysia11 To LR jest poważna strona,a nie rozmowa na messenger z psiapsi,tutaj trzeba się wyrażać poważnie i schludnie

3

@Compadre @Nano22 się włamał do jej pokoju hotelowego z obrączką i coś po angielsku zaczął dukać 3 po 3,że się z nią ożeni,będą mieli mnóstwo dzieci,że kocha tylko ją.Ochrona wparowała,ten zaczął klnąć,że go zdradziła i Dua dochodzi do siebie teraz.Mimo wszystko trochę szkoda,bo Nano na priv mi zaproszenie na ślub wysyłał,by się zjadło, wypiło za darmo, niestety odwołane

1

@Uukasz_93 Skąd takie info masz,brzmi jak abstrakcja,25 netto dla De Jonga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?