Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub96 Ale jakieś wonty miał,jak chcieliśmy z Mariem wbić do niego na wódkę do pokoju,gwiazdorek od 7 boleści
0
@Hubsao Puszkami
0
@TR3YWAY Pod pachami mam dużo włosów,miałem przycinać 1 raz od dwóch lat,także jakoś tam można przykleić ci,fajne gęste włosy czarne
3
@Hosh Ogólnie szanuję za publikację takich mocnych przemyśleń,na trzeźwo takiej bomby bym nie wytoczył
4
@Uukasz_93 O nic już nie grali wtedy z Benficą,to se wystawili rezerwy,na uj drążyć temat.Legia się ledwo utrzymała i już wychodzą jakieś Andrzeje i się śmieją z Lecha,bo jest utrzymanie
1
@Compadre Jak to jakiś no name napisał,jego opinie w środowisku poważanych osobistości La Ramblowych nic nie znaczy
1
@BorzyKrzys Życia uczysz się na boiskach A,B-Klasy,w jakiejś La Liga to panienki same,co się przewracają od podmuchu wiatru
1
@Hubsao Same chłopaczki na szczała,nie to co Adam
3
@Hubsao Codziennie litrowy Jack Daniels + cola
16
@HighestInTheRoom Szkoda,że gra u takich cieniasów.Nigdy nic z nimi nie wygra,chyba,że jakieś Audi Cup
0
@Medium I tak jesteś tłusty
6
@Michu94 Ależ kuponews
3
@PatrychoO Oddam curke za tego Lingarda
1
@takisobiektos Xavi Simons odszedł za darmo,ale to wielki talent,który może kiedyś kosztować 120mln.Czyli 120mln zysku z Simonsa,czyli 50 Scamacca + Vitinha 41 = 91mln,czyli jeszcze są na plusie,czego nie rozumiesz?
1
@tomek8756 Tutaj ma Pan opinie eksperta
2
@PatrychoO Trzeba było nie żreć
0
@Mizander Rękawice nigeryjskie piątej serii z 1998 roku będą tu najrozsądniejsze,jednak ponoć Robert chce dodatkowo użyć majtek koreańskich mayo-yao tych z 2011 roku,a tu może być problem,bo jak dobrze wiemy,te majtki zostały zakazane w 2019 roku
1
@taris Mimo wszystko spokojnie z takimi gadkami,swego czasu mówił,że po Igrzyskach podpisuje na 100% nowy kontrakt z Milanem,nie pykło
5
@don'T.R.I.P.e Starego zeskanowałem,to wyszedł pasożyt.Ale więcej tej aplikacji nie użyje,potem chodzić z podbitym okiem 2 tyg,to nie jest nic miłego
54
Co byście zrobili,jakbyście o 2:03 wracali kulturalnie do domu z piwem w ręce,ale byście spotkali policję,która zaczęła was gonić.I wy byście nie wiedzieli czy to za piwo,czy za rower co zabraliście somsiadowi,bo po co mu dwa i byście uciekli do parku,ale oni dalej by was gonili.I wy byście się schowali w śmietniku, policjant by zaczął wołać, że jak się pokażecie to dostaniecie pół litra i se pogadacie tylko,to byście mu uwierzyli czy lepiej przeczekać w śmietniku bo blefuje?
2
@Sulimo Kobiecy sport jest jak piwo bezalkoholowe,niby jest,ale po co,to nikt nie wie
0
@RobsonPL Co zrobić,żeby mieć takiego ludzika czerwonego obok nicku?
0
@BorzyKrzys Żeby Romana lepiej palnąć,jak znowu zawiany będzie mu groził
5
@hayek 45 zł dają za przyjście to jeszcze nie najgorzej,kupisz se flaszkę i jakoś przecierpisz te 90 min
2
@karci0 Nie da się poskromić Karci,nie ma opcji.Pamiętam jak żeśmy 1,5 litra wódki zrobili we dwóch i grubego chciałeś bić.Ale jak żeś walnął go w brzuch to se rękę złamałeś.4 klasa podstawówki,piękne czasy Karci
0
@Kondziubarca Nie wiem czy czas stoi w miejscu,ale czytałem coś takiego z rok temu
0
@masq Pitolenie o szopenie
0
@Sysia11 To LR jest poważna strona,a nie rozmowa na messenger z psiapsi,tutaj trzeba się wyrażać poważnie i schludnie
3
@Compadre @Nano22 się włamał do jej pokoju hotelowego z obrączką i coś po angielsku zaczął dukać 3 po 3,że się z nią ożeni,będą mieli mnóstwo dzieci,że kocha tylko ją.Ochrona wparowała,ten zaczął klnąć,że go zdradziła i Dua dochodzi do siebie teraz.Mimo wszystko trochę szkoda,bo Nano na priv mi zaproszenie na ślub wysyłał,by się zjadło, wypiło za darmo, niestety odwołane
1
@Uukasz_93 Skąd takie info masz,brzmi jak abstrakcja,25 netto dla De Jonga