7

@Worny Pięknie leży ta koszulka na Laporcie,szkoda,że jak już założył,to koszulka idzie na straty,bo przez głowę już jej raczej nie ściągnie

2

@FC1899Barca Dobra Andrzej,chodzi o to,że mieli być na szczycie,a nie są patrząc na to gdzie dzisiaj grają

2

@DIPENNN Jak można sprzedać przymusowo kogoś,kogo nikt nie chce

8

@Lionel_Messi10 Taczka dla Tebasa już gotowa,jak nie zaakceptuje to działamy ze starym

10

@gumaz Ja się czaję na rowery,bo naprawdę leganckie,takie sztuki to bez problemu opchne na osiedlu

3

@kryhaa Złaź mi kur.. z tego garażu Krycha,tam rowery są na sprzedaż a ty swoje ważysz

16

0

@Rust_Cohle To we mu tam zadzwoń,może akurat po znajomości go weźmie

5

@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 jak go wyzywałeś pod osiedlowym sklepem

10

@Pawel13sz Jak dla mnie to za duży ciężar dla tak młodego zawodnika,brać numer po Puigu

1

12

Powiem wam,że ludzie są naprawdę niewdzięczni.Kurier zostawił u mnie paczkę somsiada,bo go nie było.Oddałem mu kilka h później,a ten do mnie z ryjem,że było zamówione 5 butelek drogiego wina,a oddałem mu tylko 3.Nosz kuźwa biorę mu paczkę, nawet oddaję większą części i jakieś pretensje,inny to by se wszystko zabrał

7

Riki Puig,tak genialny zawodnik odchodzi do MLS za kilo puszek,to odejście zostawia gigantyczną rysę na wizerunku Laporty
https://streamable.com/3sjjt1

13

@Janas11224 Mój stary po wypiciu 1 Lecha,po tym jak wcześniej wypił 14 żubrów

11

@messi564 Busquets upgrade z 42 tempa do 60 o Boże jakby to chodziło

4

@MesQueUnClub96 No jak ty byś zrobił,to by się nikt nie zapisał

1

@Esteban_ pomidor

1

@Rust_Cohle Odp.. się od Sosnowca

11

@Chaoss Dzięki,chociaż ja wiem czy ja taki bohater,2 złote ci dołożyłem do piwa tylko

0

Komentarz usunięty

4

@MesQueUnClub96 Pół programu chłop wydziera jape na każdego i mówi,że uczestnicy się nie nadają do niczego.A jak ktoś odpada,to mówi,żeby się nie poddawał i nie jest źle

57

Ogólnie chciałbym zwrócić uwagę,że CR7 naprawdę dobrze wyglądał w ostatnim sparingu z Rayo,tutaj zmontowałem jego najlepsze zagrania.Wygląda to naprawdę obiecująco
https://streamable.com/mo0jsg

3

@Criss18Barca Raków,jedyna nadzieja polskiej piłki w Europie

15

@Uukasz_93 Ty Andrzej,bo klientów brakuje a więcej kasy by się przydało,może poprawimy jakość usług,żeby zwiększyć sprzedaż?
Andrzej: Nie no co ty,mam plan,dajemy podwyżkę o 21zł
Kur.. Andrzej jesteś genialny

2

@Kluivert_P Ja zawsze jak słyszę jakiegoś chłopa co wydziera jape na około albo idzie kompletnie pijany przez miasto z kołdrą w rękach,to o tacie myślę

2

@Kondziubarca Na najpotrzebniejsze wydatki powinno wystarczyć,za rok podwyżka to może i na jakieś wakacje wystarczy

18

@QQL5 Mierzę biceps,oceniam gadkę, chwilę się trzeba powyzywać,żeby zobaczyć jakie riposty pójdą,no a później trzeba zobaczyć kto więcej wypije

1

@IronSanHybrid Akurat się zachował jak siusiak tu

3

@MarianoItalianoVero Jak to taki BarcaInfo,to żeś się nie popisał,jak go tu dajesz

0

@TR3YWAY Pod blokiem za 20 minut, radzę ci nikogo nie brać,bo moja ekipa może tam być w 2 minuty,jak jakiś numer odwalisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?